Sebevražedný oddíl (2016)

Když jsem nechápal, proč všichni tak vychvalují dvojku a haní jedničku, řekl jsem si, že si musím doplnit, ať si udělám obrázek sám. No a teď nechápu, proč že to tak haní jedničku, rozhodně nebyla špatná. Já se bavil dobře. 86%

Loki (2021) (seriál)

Tak první série je dost originální. První dva díly jsou ještě takový rozjezd a pak to solidně graduje. Já jsem rozhodně spokojený. 90%

Poslední hranice (2020)

Ruský válečný film. Co dodat? Existují lepší. 60%

Sebevražedný oddíl (2021)

Nechápu zdejší nadšení. Pár slibných hrdinů zabito dřív, než se něco začalo dít. Asi je chyba, že jsem neviděl první díl, možná bych byl také z dvojky paf. Harley Quinn a žraločák jsou asi nejzajímavější, ale na plný počet to není. 72% Doplnil jsem si jedničku a říkám, Elba rozhodně není lepší, než Smith, spíš naopak. Cenovu postavu jsem moc nepochopil. Zvýším hodnocení, ale absolutorium a vyšší hodnocení než jednička teda ani omylem. 81%

Kingsman: První mise (2021)

Tak jsme si vymysleli, jak že to celé začalo. No, vymysleli jsme to trochu kostrbatě a násilně. Chyběla tomu lehkost předchozích dvou dílů. 79%

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Je to barevný a občas i úsměvný. Ukecaný a ztrácí to dech. No, něco mezi 3 a 4. 65%

Anděl Páně 2 (2016)

No pořád dobrý, ale na jedničku to ztrácí. Už to není takové zjevení. 78%

Rozhněvaný muž (2021)

Ale to jsem se po dlouhé době zase opravdu potěšil. Tohle se moc povedlo a mile mě překvapilo. Rozhodně plný počet 92%

Vychováni vlky - Série 1 (2020) (série)

Prvních šest až osm dílů bylo skvělých. Ale pak to šlo nějak moc do abstraktna, když to nazvu slušně. Škoda. 80%

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Tak jsem dnes dohltal poslední díl desáté série. Občas jsem viděl některé díly v televizi, jako doprovod k večeři. Myslel jsem si zprvu, ubohé pokračování svého času skvělého filmu. Ale jak jsem snědl víc a víc večeří s tímto seriálem, začalo se mi zdát, že zase až tak špatný není. Až jsem jednou došel k závěru - tak já se na to podívám od začátku na celé, ať můžu posoudit, jaké to vlastně je. No a jak řekli, tak udělali. Klobouk dolů. Udělat takhle dlouhou sérii, aby byla pořád zábavná a dala se zhltnout od začátku do konce, to je umění. A povedlo se! Uznávám, že je to dobrý seriál a dávám 95%.