Legenda o slavném návratu (2000)

Film o sportu. Krásná Theron. Vynikající Smith doplněný výborným Damonem. A režie Redford. No co víc říkat a přát si pro chlapy že. I když tohle je filmová třída pro všechny. O hudbě nemluvě.

Honba za láskou (2005) (TV film)

Krásný romantický film, ze kterýho každý dělá remake, který není jen proto, že američani měli něco podobné. Až na to, že Propadlí lásce bylo téma kde Matt Broderick špehuje svou bývalou a do toho se připlete později Meg Ryan, zatímco zde špehují od začátku oba. Někteří by si tedy měli přečíst definici výrazu remake filmu, což je nová verze starého a tohle rozhodně není obnova Propadlích lásce, nýbrž francouzská verze po svém trochu jinak. Také navíc zde je podstatnou částí děje psaní knihy hlavního hrdiny, která má hlavní hrdinku přivést na jeho stopu, což Propadlí nic podobné neměli, tam šlo čistě jen o sledovačku svých ex. Pokud by tohle bylo remake, pak bych našel tisíc romantických dalších filmů, kde je téma stejné a film jiný. Nebo snad Láska nebeská má remaky Šťastný nový rok, Na Sv. Valentýna jen proto, že jsou točeny stejným způsobem? Či Na hromnice o den více a Láska musí počkat taky jen proto že němci kopírovali časovou smyčku od američanů? Možná se dá říct vytunelovaná kopie, ale remake je zcela něco jiné přátelé.

Let's Dance 3D (2010)

Rychlí a zběsilí xméni a jim podobní tančící lets dance dokola a dokolečka..američtí režiséři těhle braků na pokračování kvalitních prvotních dílů zřejmě koukaj rádi na Česko hledá supertalent co bude mít nějakej ten faktor v hlase, protože jinak si nedovedu vysvětlit, kde berou ty šílený nápady pořád pokračovat v takovýchto sériích. Některým divákům ale holt stačí ke štěstí málo.

Jump street 21 (2012)

Milé překvapení. Čekal jsem nějakou blbou komedii pro teenagery. Ale tohle je něco spíš jako Smrtonosná zbraň pro mladý. A Ice Cube, ten je prostě špica.

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Láska nebeská z porodnice, jak jinak tohle nazvat? Jen by to chtělo víc humoru, mělo to místy docela dobře našlápnuto.Ale tatínci v čele s Chrisem Rockem to zachraňovali.

Konečná (2013)

Arnie, Sly, Karel Gott, co maj společnýho? Opravdu vážně od nich by to už nikdo nečekal, ale tihle prostě pořád umí a umět budou asi až do svýho pohřbu. A i pak budou válet Petrovi u brány. Arnie, Guzmán, Forest a vyčnívající nad všemi Knoxville, prostě zatraceně super kombinace. Skoro nepostradatelná jak ta Slyova.

Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)

Jedna hvězda tomu chybí jen proto, že to trpí srovnáváním s legendární jedničkou. Jinak nechápu ty co dali jen tři..