Ordinácia v ružovej záhrade (2007) (seriál) odpad!

Za ty prachy vyhozené na takovéhle kopie by se dalo natočit tolik super seriálů...

Requiem pro panenku (1991)

Geislerovou jsem nikdy nijak víc jako ostatní neuznával, naopak myslím že v některých filmech je dosti přeceněná jen díky vydobyté pozici za roky hraní. Stejně tak myslím, že Renč je režisér jednoho filmu. Ovšem na jejich obranu, excelentního počinu. Překonává je jen Bára Hrzánová.

Synové a dcery Jakuba skláře (1985) (seriál)

Lidi nečtěte tady kometátorské bláboly o komunismu v seriálu. Stačí přečíst dva. První říká Dietl je prostě Dietl. Druhý píše Velká rodinná sága a oslava rodinného života. Více vědět nepotřebujete. Plný souhlas s uživatelem monolog, kam se hrabou nějaké dvě slepice s pitomou new yorskou školou scénáristiky. Tohle je prostě pan autor. A nebýt Nemocnice, bylo by to jeho životní dílo. Takhle v uvozovkách jen druhé :-)

Památkáři (2014)

Obsazení fajně poskládané, ale z takového by se mělo vyždímat víc.

Chaos (2005)

Stathama mám rád a se Snipesem v kombinaci super, ale bohužel by to tady chtělo značně přidat, téma mělo na víc. Phillipe by se měl vrátit ke svým známostem.

Sanitka 2 (2013) (seriál) odpad!

Panebože no to si ta Česká televize už snad s těmi seriály dělá prdel ne? Furt plno keců jak nemá nové dobré Dietlovské scénáristy a když je mít může, vykope je za svoje bratříčkovský všechny ty hejna hubačů a otčenášů. Kristepane kterýho idiota napadne točit pokračování legendárního seriálu jen z nostalgie a kopírovat původní scény? (Vašut - Srstka apod. ) A co vše se dá nabourat mimo zase autobusu s pacienty s bolestma noh by vám vážená televize stačilo se poradit s hochama z Kobry 11 :-DDD. Hudba úvodní znělky zprasená doslova, pokus o kopii pana Haničince jakbysmet. První díl běžel třicet minut a já měl pocit, že místo akce u záchranky koukám na telenovelu Simonky a Marečka. Což se postupně přeneslo na jiné postavy a člověk má chvílemi pocit, že sleduje pokus o Medicopter, ale provedený jako Cesty domů v růžové zahradě. Sanitka je v tomto úplně stejná jako jiný nepovedený seriál Hasiči. Také scéna, kterou seriál měl začít a mohl skvěle odstartovat padá až po půl hodině sledování, zatímco počátek vás natolik znudí, že více hvězd přidáte snad už jen postupným lepšením se dílů. Ale dál než na dvě to bohužel dotáhnout nejde. A stejně jako jiný seriál, Poslední sezona, zničená tolika vedlejšími dějovými linkami od základního prostředí až to bolí u srdce. Snad jen výkony jako u pánů Vašuta, Javorského nebo Jirky Dvořáka stojí za koukání. Ale proč se to dává točit takovým renčům, když máme toliko lepších i talentovaných režisérů, nepochopím. Trapnost jeho kamerových pokusů prolínání a zoomy byla dovršena počtem sexuálních a krvavých scén, které jen dokazují, že v dnešní době se naši režiséři nedokážou bez nich ve filmu obejít pokud chtějí sledovanost. Čím to ale že tehdy to šlo? O tom kde vzal některé postavy a naopak kam dal minulost jiných, škoda slov. Holt kapříci vládnou i filmu. Jednička byla legendou, dvojka skončí v popelnici. Nejsem zastáncem srovnávání, ale na rozdíl od Nemocnice, kde se to aspoň jakžtakž blížilo, tady jste se fakt sekli. Se strachem čekám co zničíte příště. Chalupáře?

Kameňák 3 (2005)

Tahle série jede jak na houpačce, jednička skvělá, dvojka obstojná, trojka dobrá, čtyřka katastrofa. Co bude dál?

Babovřesky 2 (2014)

Bože můj ty to vidíš, tady se ti pubescenti snad spikli aby potopili jednu skvělou komedii, protože se tu fakt vyřádili. U jedničky bych to ještě chápal, moc se mi líbila, ale dokonalé to nebylo. Ovšem dvojka? Já se řezal jak dlouho u ničeho, tohle je jasná troškovská komedie z dílny mistra. Některý hokejisty bych sice v klidu vyházel ( Tlustý, Kovář ), ovšem takovej Radek Smoleňák by se v klidu jako herec uživil. Pavelec možná taky. ( Horáčková : ,, Co tady děláte? Pavelec : ,, přijeli jsme ho vykrást " :-DDD ) A paní Synková s Langmajerem? No tohle je tandem. Stejně jako pan Kikinčuk. Vážně si nedáte koláček? Páč to jediný by vysvětlilo tyhle hodnocení proti. :- DDDDD

Robocop (2014)

Pane filmovýho nebe smiluj se a zabraň hollywoodským hříšníkům točit remaky. Už jim nestačí všichni Batmani, Supermani, už se museli pustit i do Robocopa.