Vinaři (2014) (seriál) odpad!

Tak to dopadá když pražák točí Moravu

Nejlepší z Brooklynu (2009)

Snipes, Hawke, Gere, Cheadle, Patton, co jméno to pojem. A tak zprasené náměty.

Jack a Jill (2011)

Není špatný jak tu všichni hodnotí ale Adámku ty umíš lepší a hodně lepší

47 róninů (2013)

47 zdejších kritiků a bodohoničů ukázalo, že zbytek diváků se nemá na film dívat. Radím nečumte na Csfd a jděte v klidu do kina. Nádherný film a stojí za to. I v dalších deseti tisících životech jej budete chtít zase vidět.

Podoby lásky (1998)

Takový krásný průkopník Lásek nebeských a jiných

Drsňačky (2013)

Kriste pane tak nevím jestli jsem víc v šoku, když jsem se podíval na film nebo když jsem se pak podíval na jeho hodnocení zde. Brilantní komedie, kde sice Sandra mírně ze začátku pokulhává za famózní Melissou, ale vcelku velmi kvalitní práce netradiční dvojice policajtek. Kašlete na nějaké blbce co ani netuší co je účelem komedie a bavte se, protože tady se sypou hlášky takovou rychlostí až se posadíte smíchy na prdel. A hlavně nezapomeňte zatáhnout ty okenní deky než zapnete tv. )))

Lovci stínů (2007)

Vynikající film, téma, prostředí i zpracování ale chybí více nádechu v akčních scénách

Dvojitý agent (2011)

Slušný náběh ze začátku na kvalitní thriller a skvělí herci, ale pak je to asi tak vše, což je škoda

2 zbraně (2013)

Těšil jsem se na milovanou dvojici a čekal akční nářez, který tito dva měli zaručit stejně jako téma utajených agentů. Ale nářez dostane člověk leda tak do hlavy po shlédnutí průměrné nudy s místy nedokončeným nádechem pokusu o dva skvělé poldy. Srovnávat to se Smrtonosnou zbraní to musel asi někdo pořádně přebrat psaníčkama. Taková škoda.

Robin Hood (1984) (seriál)

Nejlepší zpracování Robina Hooda