Malý pitaval z velkého města (1982) (seriál)

Použiji slova jiného uživatele jenž napsal ,, Líbí se mi, co je tu kolem znalců (viz pshimi). Všechno za komančů = lež a nic jiného " Amen bratře. Bravo aspoň jeden se na ten seriál skutečně díval bez hodnocení po prvním díle na Primě a neničí kvalitní české seriály možností hodnotit pod vlivem drog. Jinak si totiž nedovedu představit jakými jinými halucinogeny můžou ti co dávaj jen 2 hvězdy a nazývaj Dietlovinku nejlepšího českého tvůrce seriálů trpět .Máme snad v dnešní době někoho tak schopného tvořit jeden seriál za druhým? Inu ale když to není horor kde by Simír sešrotoval 50 aut včetně 2 autobusů a 1 letadla nebo ňákej emerickej Tarantíno z Las Vegas tak je to hned propaganda že. Přitom ty případy jsou skvěle točeny od vražd po obyčejné nicotné kapesní krádeže s výkony vedlejších herců jako např Hrušínského kasař nebo Preissův chemik.

Slečna zamilovaná (2009)

Blbý a blbější v ženským podání smíchaný s Twisterem a případem Jessicy McCluerové ))))

Neprůstřelný plán (2003)

Nebýt pana Sucheta a nečekaného konce tak dávám jen hvězdy dvě

Noc patří nám (2007)

Těšil jsem se na dobrý film se třemi oblíbenci a kráskou mezi nimi. Cítil jsem že tohle bude úchvatný film klidně i na pět hvězdiček. Ani mi nevadilo že bude jen kopií Skryté identity. Bohužel na víc než tři nemá. Příběh fajn ale infiltrace k rusákům slabá. A závěrečná scéna jak někdo vychválil ji zde do nebe nějak jsem nechápal co na ní má být dech beroucí. Ale zase i naproti zklamání z očekávání je to výborná krimi.

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Zase jedna povedená komedie z divokýho západu. Zapomeňte na kecy že nejvtipnější je tu Harris a byla škoda jej sem tahat jen proto že to patrně neunesli fandové jeho seriálu. Zapomeňte i na pár trapných scén které kazí začátek a pojďte se smát, protože tady se rozhodně smát budete až do konce, který sám o sobě ( neprozradím děj těm co neviděli aby byli překvapeni jako já ) vás šlehne smíchy až na zem. Protože na pouti se umírá ))))

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Animovaná třída jak hrom ! )

S čerty nejsou žerty (1984)

No ti co tomuhle dali jen tři hvězdy jsou snad ještě horší než Dorota Máchalová ))) To neumíte číst?? Je to přece osmý řádek vlevo dole )))))

Machři (2010)

Sly sestavuje Postradatelné a Adam Machry. Škoda, jen že těch dobrých vtipů tam není víc na úkor vážnosti, s tímhle obsazením by Adam měl klidně i na nějakou parodii typu těch Postradatelných v komedií.