Rozchod! (2006)

Vince a Jenn jsou super dvojka a tenhle film jim sedl, skvěle jsem se bavil, šli po sobě jak Roseovi, i když ti přece jen byli o něčem jiném. Jen škoda že jsem doufal že jim to nakonec vyjde a ten konec byl takový docela divný oproti průběhu filmu. Ale jinak dobré.

Panna nebo orel (2010)

Úžasná Emma Stone. To co tu předvedla mě dostalo. Tahle holka bude hereckou hvězdou. Předvedla naprosto běžnou obyčejnou studentku dnešní doby a zahrála ji neskutečně dobře. A když k tomu přidám jak perlí vtipy a hezky se na ni i kouká, doplním šílenou Amandu, která mě překvapila od svých holčičích roliček a hlášky jako ,,Bible? Ta je hned vedle Stmívání " tak mám tip pro ostatní na skvělou komedii.

Zack a Miri točí porno (2008)

Skvělá komedie a nevšední romantika. Sice ne aby si z ní člověk sedl na zadek, jak tu ostatní píší a osobitý humor Kevina Smithe není zas až tolik jen pro ty slabší povahy, ale na čtyři hvězdy má. Seth sice táhne vesměs vše sám a film stojí především na jedné hlášce, ale nápad na komedii, kde lásku dvěma otevře až porno nebyl špatný.

Nesvatbovi (2005)

No tomu říkám téma, rozvodoví agenti vtírající se na svatby. I když ze začátku jsem spíš čekal, že se budou kluci vtírat pod záminkou získání následných potencionálních klientů a s úmyslem rozvrátit co nejvíce svateb na jejich počátku, tak typické české prostě se někde dobře nažrat taky stálo za to. Duo Owen - Vince k sobě skvělě pasuje, oba mám moc rád a když přidám dvě mé nejoblíbenější herecká děvčata, hned musím filmík hodit do topky. Hlavně Isla je tu fantastická, odbočení od jejích romantických dívenek na tuhle super šílenou stíhačku to mě fakt bavilo. Za zmínku výkonu stojí i nadržená matka Jane Seymour. Pamatujte ale hlavně na pravidlo 32 : ,, Nehovořte o příbuzných, když nevíte jestli dejchaj " :-D

Gravitace (2013)

Film trochu přehodnocen. Tedy ne že by nebyl výborný..úvodní vstup bez kecání rovnou do děje a akčnosti katastrofy se mi líbil. Na dvojici Sandra, George se vždy dobře dívá. Ale pak už je to slabší. Nějaké tři déčka jsou mi celkem u filmu fuk, ale těch náhod co vše se cestou k sojusu Sandynce ještě pokazí je tam až moc. Taky si nepamatuju že by kosmonautíci běhali ve skafandru nahatí, v beztíží prohýbaly palečky u nohou jak mají ve zvyku modelky, aby jim vynikly více nohy..ne že by je tahle baba neměla hezký, na svůj věk navíc..ovšem tu závěrečnou pǒzu na pláži alá Mila Jovovich z Pátýho elementu, tu si režisér mohl odpustit. Bacha, spoiler. Upoutá spíše nečekaný sen o návratu George a enten týky na gombíky rakety. Film už tolik mimo vizualice ne.

Návrh (2009)

Skvělé, taková ta klasika těch amerických romantických komedií, kde jeden se nesnese s druhým, stráví spolu nějaký výlet a pak zjistí že už bez sebe nemůžou bejt. Těhle typů už bylo a bude, ale já je mám rád. Akorát by tam mohlo být více té chemie a jiskření v nesnášenlivosti.

Krajina střelců (2003)

Není moc westernů posledních let které by byly kvalitní, pokud je netočí Eastwood, ale tenhle je a Costner ukazuje že je v nich jako doma.

Konference ve Wannsee (2001) (TV film)

Jediná místnost postačí k tomu aby se natočil pětihvězdičkový film. Neskutečné. To nezvládne snad nikdo jiný mimo Clinta Eastwoda a jeho verandy. Skvělé válečné drama, které nepotřebuje ani střílečky, granáty, tanky aby vás z něj mrazilo po zádech. Super výkon hlavně trojice Branagh, Tucci, Firth.

Na Hromnice o den více (1993)

Víc než o komedii je to o časové smyčce a Billu Murraym. Ale Ramis měl vždy zvláštní styl humoru. Parádní film to ovšem je.

Space Jam (1996)

Hloupost, ale pobaví. Hlavně vůně citronu. Naučíte mě taky basketbalovat?