Lepší teď než nikdy (2014)

Ti mladí kazisvěti tady fakt zničej cokoli. Douglas parádní, dlouho jsem se s ním tak nenasmál. Konec sice slabší, ale ty jeho hlášky, to kecáte že nemá na víc než 55 procent..,, Proč musíš mít hrob na kopci? Stejně z té vyhlídky nic nemáš... :-DDD

Tučňáci z Madagaskaru (2014)

Nikdy nešermuj s holanďanem tulipány...Kočičí jazýčky obsahují jen 17 procent skutečných koček..Ty gatě jsem měl zaříznutý až někam do bundesligy :-D Netřeba víc dodávat. Že jo Dirku? Dave..:-D

Prázdniny (2006)

Tyhle typy filmů kde jsou dva i víc příběhů do jednoho filmu mám rád, takže super, není nic extra, ale kdo rád jako já takové ty Lásky nebeské, doporučuju.

Ghoul (2015) odpad!

Tak tohle je největší blbost mezi horory nebo co to mělo být jakou jsem kdy viděl. Nechápu kde to vzalo 60 procent, já odešel z kina deset minuc před koncem, a to neříkám jen sám, sedělo tam všehovšudy na konci asi jen 5 lidí z kapacity 450..Komentář nemá cenu, nebýt silných zvukových efektů v kině, myslel bych že jsem na komedii a ne thrilleru. Je vidět že to točili češi no.

Dokonalá partie (2005)

Nenadchne ale ani neurazí, jako dívat se na to v pohodě dá, docela pohodová romantika, jenom by možná z takového tématu jako zaplacený přítel šlo vytřískat víc.

Juno (2007)

Teda já jsem čekal super komedii, prej na Oscara..no to jsem si zas jednou naběhl. Jako ze začátku super, hlášky typu slečno tohle není teploměr při tehotenském testu člověka musí odbourat..ale postupně to tak nějak sláblo, ani nevím kde někdo bere že je to film o tom, jak mladá holka řeší problém s nečekaným těhotenstvím, když je to celé spíš o tom jací budou adopční rodiče. Hodnocení aspoň nakonec zvedá docela milý konec. Ovšem film bych spíš doporučil jako hezkou romantiku než ztřeštěnou komedii.

Tah jezdcem (1992)

Ono se to asi zdá trochu jako béčkovej thriller, ale podle mě trochu nedoceněný. Charismatický Lambert, ve vedlejší roli skvělý Baldwin, kdy člověk čeká kdy mu rupne v palici. Téma krimi na šachovou partii taky fajn nápad. Jen konečné zpracování ke konci už slábne, chtělo by to ostřejší finálovou scénu a více náboje do vztahu vrah - hráč. Ale jako detektivka dobré docela.

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Absolutní zklamání. Z filmu, i diváků, kteří jej po shlédnutí nyní komentují. I když od těch ani nic moc převratné čekat nešlo. Vrátím se ale k filmu. Knihy dobře znám, píši sám stejné věci, byl jsem moc tedy zvědavý na filmové zpracování. O to víc překvapím jednoho uživatele, že nemám panického pindourka, ale na valentýnský večer jsem se svou milou těšil na dokonalý večer v podobě tohoto filmu. A zklamal nás oba. Jeslti někdo vidí v Dormanovi neokoukanou postavu, pak je slepý když nepozná tuctového šampona béčkových telenovel. Ale o tom více raděj nepsát, ještě bych dostal deku od divaček, pro které je pan dokonalý božím. Stejně tak ale ani Dakota mě nijak nenadchla. Jestli tahle holka má topkovou postavu, tak bych pak dotyčného co to vyslovil chtěl vidět u nás doma, asi by se ze zdejších děvčat dostal rovnou do Bohnic. Na názor k samotnému filmu bych si s dovolením pujčil kousky dvou lidí zde, jenž se mým slovům asi nejvíce příbližili. ,, Ve snaze zavděčit se co nejširší veřejnosti ještě víc než o to usilovala samotná kniha, se film pokusil navázat na tradici E.T. mimozemšťanů pro celou rodinu. Z nezkušené lolitky se tak rázem stává submisivní mistryně v BDSM praktikách a patologická nymfa, která by ošukala klidně i Brněnský orloj. A všechny ty permanentně nadržené prodavačky z Kauflandu se s hlavní hrdinkou samozřejmě dokonale sžívají, poněvadž přesně tak to cítí i ony a moc dobře vědí, že pod skořápkou toho krutého análního dobrodruha se ve skutečnosti skrývá něžná, sněhobílá a empatická dušička, která hledá pravou lásku a porozumění...no asi tedy tak nějak by se to také dalo říct. Více to komentovat nebudu. Buď bych totiž musel jít s davem, který tleská jednomu nadrženci, jehož komentáře jsou film co film natolik lahůdkové, že není ani divu že tento film je jeho topkou a nebo jít proti davu a pak mě všechny ty černé vdovy tady sežerou za živa. Pokusím se tedy jen závěr zestručnit už. Fllm by toliko špatný nebyl, ale je cílen pouze na jednu skupinu. Po humbuku kolem reklamy bych od něj čekal víc. Do knihy má velice daleko, ale toto nemá cenu psát , reakce divaček jsou stejně by se tam vše nevešlo apod. Tak co. Co se týče hodnocení, nerad dávám odpady a rozhodně ne abych dělal pro někoho machos. Ale dobrý film poznám a umím ocenit a stejně tak musím i to co se mi nelíbí a dobré není. Mohl to být krásný nevšední romantický kousek, ideální pro páry na dnešní večer. Namísto toho je to laciný kýč, kde pokud nejste slečna patnáct plus nebo prodavačka z Billy, běda vám říkat že se na další díy netěšíte. Umlátěj vás za živa líp jak Dakota toho Jamieho bičema zpráskat nesvedla. Já se těšil jak to bude napínavé a tajemné, že on má nějaký problém a bylo to jen dokola já jsem špatný, měla bys mě nechat být..Mimochodem tohle na baby zabírá i ve skutečnosti, tak se nedivím jak nás nyní kritizují za hodnocení. No jo, ale když on je prostě tak krásný a má vrtulník no..

Fantom opery (2004)

Jediný muzikál, který jsem si kdy opravdu zamiloval. Mrazivá hudba doslova.

Stav obležení (1998)

Velmi dobře našlápnutý úvod, zejména dvojice Denzel - Tony, vynikající pohled na leč dnes reálnou smutnou dobu, při němž jsem měl docela srach, že tenhle film nemá už zas tak daleko k tomu aby se stal skutečným v tom co se dnes kolem nás děje. Škoda jen trochu konce, který mi už tolik zde nesedl, asi tím že mi od první chvíle byla nesympatická Elise.