Eragon (2006)

Scénář k ničemu, stopáž k ničemu, polovina herců k ničemu. Na to, že mě chytly všechny díly Odkazu dračích jezdců, je film brutálně nudný a bez nádechu. Jediné, co můžu pochválit je příroda, hudba a "zjev" Durzy.

Lady Gaga - Judas (2011) (hudební videoklip)

Nevím proč, ale Gaga mě svými klipy vždy dostane. A to, i když pominu, že patří mezi mé TOP interprety.

Where the Hell is Matt? (2008)

Písničku od Garryho, která v tomto klipu/videu zazněla je absolutně nádherná a to stejné se nebojím říct o videoklipu. Proč bych pořád musela hledat ve videích kritku a absolutně nesmyslné "šifry", Matt tímto videem zabil několik much jednou ranou. Copak nestačí jen se dívat a vychutnávat si to?!

Andělé a démoni (2009)

Mě tedy nepřijdou Andělé a Démoni rozhodně nudní. Možná je to tím, že studuji dějiny výtvarného umění a zrovna toto téma mě láká nejvíce. Hanks odvádí skvělou práci, i když největší mráz v zádech mám zde z hudby od Zimmera, která je opravdu dokonalá a sedí do spádu příběhu. Anděle a démony jsem viděla několikrát, ale až dnes se slovenským dabingem, který (neurazte se bratři) je děsný. Jak po stránce hlasů, tak formulování některých starých básní. Musím uznat, že film se mi opravdu líbil v češtině dokonce o hodně více než v originále. + snad nejsilnější scéna filmu je záchrana posledního kardinála u Fontány čtyř řek a k tomu hudba od Zimmera!

RRRrrrr !!! (2004)

1* za to, že je to neuvěřitelná kravina, která pobavila a druhá hvězda za šamana a jeho psa!!

Klub sráčů (2000)

Nikdy bych nevěřila, že se dokážu takové kravině smát, ale ano dokážu. Prostě neznám člověka, který by Klub sráčů neviděl, já ho shlédla už jen z důvodu, že je to starší odvětví hudby, kterou poslouchám a mixy z Ibizy, kde sídlí legendární a nejlepší klub na světě Amnesia, prostě na jeden večer je to vážně dobrý film na zahrání nudy.

Bobule (2008)

1* za nějaké ty vtipy a hudbu, 2* só za našu přenádhernó Moravu! Hádka moc ráda nemám, Langmajera taky ne, Voříškovou tak nějak nesleduji, ale třeba Postránecký do své role zapadl skvěle. Děj to skoro žádný nemá, nebo alespoň já jsem tam skoro žádnou linii nenašla, ale proč si nedopřát trošku vínka?

Hannah Montana (2009) odpad!

Je docela hodně věcí, které mne vytočí a naserou, ale Hannah Montana je jedna z věcí, co bych upálila na místě... Na tuhle sračku jsem se nevydržela dívat ani 10 minut! Absolutní blbost!

LOL (2012)

Tak nějak mi bylo řečeno, že je to vážně dobrej film ať si to některý večer zapnu. Co to do hajzlu bylo?! Mladší fanynky Miley Cyrus budou nadšeně hýkat smíchy, jak je ta jejich hvězda dobrá herečka. Ne, sorry. Pro nás ostatní asi jen ztráta času!