Poslední výkřik (2012) odpad!

Smála jsem se od začátku do konce. Odpad je pro tuhle sračku málo. A Žambulka? O té radši nemluvím.

Eurotrip (2004)

To bylo tak dementní až tomu musím dát 4*... Vypadalo to jako trapas roku a možná, že i byl, jenže jsem si nemohla pomoct a snad každých 5 minut mě něco rozesmálo. Hlavně je zde dobře vidět jak amerikános vidí nás Evropany. Třeba u příjezdu do Bratislavy jsem se nehorázně nasmála. Výstup do liduprázdného sídliště (voj. prostor Milovice) jako za toho největšího totáče, k tomu hudba ruské armádní jednotky a následná věta: "Panebože, jsme ve východní Evropě..." prostě vážně Bratislava mě dostala nejvíc. "Nevíte kdy tudy pojede nějaký vlak do Berlína?" "Jasně, za chvíli. Už stavíme i nástupiště." Nebo to, že za dolar a 82 centů si můžete dovolit nejluxusnější hotel s all inclusive pobytem. Jo prostě takhle kravina zafungovala.

Ženská věznice (2006) odpad!

"Vítejte v pekle..." tož tos uhád synku. Nevím jestli sežral Bruňák nějaký špatný houby a do toho se díval na porno, protože tenhle film se zapsal do TOP20 nejhorších, co jsem viděla... A přitom téma na horor nebo nějaké drama to není špatný, kdyby někdo uměl režírovat a hrát. Tak mě jen zajímá jestli byl nějaký scénář, nebo to prostě jen tak někdo střílel na kameru...

Kanibalové 2 (1978) odpad!

Radši bych čuměla do dementní bílé zdi než se na to znovu podívat. Kravina, která nemá obdoby.

Kanibalové (1980)

2* za můj žaludek, že to vydržel. Kam se hrabou dnešní rádoby horory s nějakou pilou + pár zfetovaných děcek, co se nechají rozřezat. Tomuhle se říká pravý humus a sada! O tomhle filmu by se dalo hodně diskutovat a najde snad je pár filmů, které by mi tak zvedly žaludek jako tenhle ... výtvor!

Paranormal Activity 4 (2012)

Nejdebilnější díl PA. Poprvé jsem se odhodlala za to vyhodit peníze v kině a lituju toho do teď, když si vzpomenu jak dobře jsem se mohla za těch blbých 130 korun mít. No rozhodně líp než sedět a dívat se na 94 minut sraček a čekat, že se jsem se poslední minutu fakt lekla nějaké diliny co vyskočila z rohu. A přitom co nový díl PA tím se u mne zvyšovalo hodnocení. No nic. Ráda bych dala odpadl, ale ok. Zůstanu u té jedné *!

Paranormal Activity 3 (2011)

No vida! O hvězdu lepší než předchozí dva díly. Sice pořád rozjezd pomalý, ale určitě jsem byla v poslední půl hodině napjatá o 60% víc než v předchozích 2 dílech. Atmosféra konce mě trošku zvedla ze židle a hned to bylo jiné napětí. Škoda, že z PA se něco vyklube vždy až v poslední půl hodince. Přitom by to mohla být vážně dobrá série.

Paranormal Activity 2 (2010)

Prostě jen překopírování prvního dílů, ale pořád si to drží stejnou vlnu. Ani to neklesá, ale ani se to o moc nezvyšuje. Ti co byli spokojeni s prvním dílem budou spokojeni i s tímto kouskem.

Paranormal Activity (2007)

Každý to vychvaloval jako "nejlepší horor", tak to už mi mohl být jasné, že to tak nebude, ale nalhávat si, že je to úplně špatné je taky blbost. PA mě dokázalo v pár momentech zvednout ze židle. Těmi momenty myslím asi posledních cca 25 minut, protože jinak jsem myslela, že to vypnu. Skoro 40-50 minut filmu o práskání dveří a padání pánviček mě nebavilo.

Halloween (2007)

Kdyby se film držel stejně dobrého pojetí jako v první půlce - mohly být 4* jasné, ale takhle? Byla druhá půlka filmu o hov**