3:15 zemřeš (2005)

Taková hororová klasika, která neurazí. Jen trošku zase nechápu český překlad, ale co musíme být holt originální. Scénář (jako snad u 70% hororů) moc rozumu a logiky nepobral. Polovinu scén odhadnete snadno a tak nějak vás prostě nemá co překvapit, protože příběh je vyrazen hned na začátku. Pak už se jen cca 80 minut díváte na takové opakování starého příběhu toho domu. Na nudný večer to ale stačí.

V zajetí démonů (2013)

Žádný z komentářů jsem nečetla, dnes jsem se jen mrkla na hodnocení, které tu je a šla do kina. Sešlo se nás docela dost (což je na Prostějovké kino dobrý výsledek). I když raději bych byla, aby bylo v sále míň lidí. Většina pojukaných 13tek ani nemohla zavřít hubu a prostě vášnivě komentovaly, co by se stalo, kdyby tam hrál někdo z One Direction (krávy). Což mi docela zkazilo pocit z filmu, ale svůj účel to splnilo, i když jsem věděla bezpečně, kde co kdy zahučí do kamery. Ale pořád dám přednost tomuto vážně dobrému hororu o vymítání než o debilním zabijákovi a partě zhulených teenagerů... Amen.

Medvědí bratři (2003)

Já tu pohádku prostě milovala... vlastně pořád miluju. Ať už díky klasickým animacím nebo příběhu, ale hlavně díky hudbě jako je: On my Way od Phila Collinse. Nejsilnější scéna pro mne snad byla transformace Kenaie na medvěda, což byla opravdu překrásná scéna se skvělou hudbou, při které mi vždy šel mráz po zádech a měla jsem husí kůži.

Krásná pokojská (2002)

Ano, jsem velká fanynka JLo a její pěvecké kariéry (ale co se filmů týče je to trošku jiné), ale tady hodnotím objektivně. Ani ne tak její roli alá popelky. Tenhle film většinou háže Nova divákům na obrazovky před Vánoci mezi další "kouzleně romatické" filmy a ví proč. Tenhle film dost zachránil Ralph a jeho charisma to jemu nejspíše patří 2* z těch tří. Příběh tuctový a ostatní postavy s klidem přehlédnu. Ale tak proč si nedopřát trochu té tuctové romantiky?

Lady a Tramp (1955)

Překrásné animace s úžasnými scénami (scéna se špagetami je nesmrtelná) a překrásnou hudbou. Jedna z mých TOP animovaných záležitostí! Kam se hrabou některé dnešní animáky na tento skvost?

Auta 2 (2011)

Skvělé animace, ale bez nápadu. Ano jistý potenciál dobrého děje to mělo, ale spíš jsem si užívala jen brilantní práci animátorů než dějovou linii.

Auta (2006)

Úžasné animace, perfetkní zábava jak pro děti tak dospělé. K tomuto se prostě víc nedá dodat. Absolutní třešnička na dortu.

S čerty nejsou žerty (1984)

"Navrhuji, zavřít ho na doživotí!" "To jako... do konce života?" "Ano jeho Jasnosti, navrhuji ho zavřít na doživotí, do konce života." Prostě takové pohádky už nikdy nikdo nenatočí. Jedna z nejkrásnějších pohádek, co vznikly.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Jen tak na začátek jestli si myslíte, že česká výměna je hardcore, tak jste asi nikdo neviděl americkou verzi, která je (pokud to jde) ve většině případů o 100% ostřejší. Proč 3*? Ne, sama vím, že je to kýč a kravina jako prase, ale sledovat tupost lidí v Česku mne nepřestane udivovat. Co dokáže pár (na pohled) normální rodin udělat se svým životem před kamerami za pár šupů... smekám před debilitou některých dospělých, kteří se do toho hlásí.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Nejlepší, co tam bylo = prostředí. Před touhle sračkou se nedalo utéct. Horší než všechny reality show doposud...