Lesní duch (2013)

Proti tempu filmu ani brutalitě nemám nic. S tím se naložilo dobře. Ovšem, co mě v hororech posledních pár let sere a vytáčí je "parta mladých lidí" většinou absolutní, kreténi - to pro jednou nemůžou udělat z idiotů normální lidi? Film by měl větší napětí. Rozhodně se raději budu dívat na uvažující lidi, kteří CHTĚJÍ přežít něž partu debilů, kteří jsou vyřízení do 30 minut.

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Nevím proč, ale druhý díl se mi líbil ještě víc. Pustila jsem si ho snad 10x po sobě a pořád neubíral na vtipnosti. Jacquilleje tak absolutně dementně zahraná postava, že to chce Oscara, za ty jeho výrazy. Možná jsem magor a u 80% komedií se nesměju, ale tohle mě položilo!

Návštěvníci (1993)

Shlédla jsem to teprve nedávno, ale zase musím říct, že jsem se nikdy nezasmála, tak jako tady. Dabing je perfektní a děj je taková sračka až se mi chce brečet, ale přes ty všechny hlášky jsem si ani nějaké dějové linie nevšímala! Paráda!

Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (seriál)

Jako malá jsem to milovala. A od té doby se nic se nezměnilo. Zlaté české animace.

Sám doma 3 (1997)

Tenhle film byl vážně špatný vtip!

Megalodon (2002)

Škoda mluvit. Zbytečně vyhozený čas, tak se dá charakterizovat tento film.

One Direction 3D: This Is Us (2013)

Neposlouchám ani Biebera ani 1D, ale řekla jsem si... sakra, proč odsuzovat lidi jen kvůli jejich stylu a způsobu života? Vždyť jsou to obyčejní lidi, kteří mají prostě mladší publikum, které je má rádo. Bohužel... odpadu se od "některých" nevyhnou, protože pro více jak polovinu jsou to jen "píčusové a buzíci". Čistě náhodou jsem na to šla do kina a... sakra nic se nestalo. Byl to prostě obyčejný dokument o klucích, co se baví svojí "prací". A musím říct, že díky tomuhle dokumentu jsem si i nějaký ty písničky pustila a ono to není tak strašný jak všichni říkají. Prostě a jednodušše - nelíbí se mi = neodsuzuji. 3* za průměrně dobrý film/dokument

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

"Do psí prdele..." Pryč s Babicou a vším možným, co si z kuchyně dělá pískoviště. Někomu u Zdéňu vadí slovník, nekomu zase přístup, ale co?! Nikdo nemůže říct ani půl slova, že by své práci nerozumněl. Ať si klidně zanadává, jak chce. Kdybych byla kuchařem a šla do něčeho takového a viděla na vlastní oči tu hrůzu, co tam ty restaurace se svým laxním přístupem předvádí... pardon, ale nadávala bych jako svině taky. Pohlreich už projel nějaký kus světa a ví, jak svoje umění prodat, což je NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!

Au Pair aneb Slečna na hlídání (1999) (TV film)

Kdybych dala jen 1*, tak bych tomu až příliš křivdila. Rozhodně to nepatří mezi ty lépe natočené snímky, ale Heidi Lenhart je strašně sympatická a snést se to dalo.

Z nuly hrdinou (2002)

Klasická průměrná volovinka z USA. Nějaké nápady a vtipy za to stály a večer se tím zabít dá.