Auta 2 (2011)

Pixar tady ujel o celou délku stadionu. První díl, byl zjevení z čistého nebe, ale dvojka jen potvrzuje pravidla druhých dílů. Došly nápady a vařilo se z nafty, místo oleje.

Auta (2006)

Bravůrní pixarovská jízda. Takhle se mají dělat netradiční filmy. Kdo by řekl že to bude fungovat že ?

Skleněné peklo (1974)

Vrchloná podívaná a titul nejlepší z katastrofických filmů na kterou se ještě nikomu nepodařilo dosáhnout. Tady bych rozdával oskary i za štěky lidí kteří se ve filmu jen mihly. Tohle má být nejlepší film na světě. Ne nějaký zaplivaný šóšeng.

Smrtonosná past (1988)

Začátek legendy. Alan Rickman je padouch o kterém se dá říct že patří mezi ty nejlepší padouchy stříbrného plátna.

Šakal (1997)

Četl jsem knihu, a viděl starší verzi. Bruce Willis a Sidney Poitier, to samy utáhnout prostě nemohly

Slídilové (1992)

Není to špatný film. Jen se trochu táhne a pokud jsem si všimnul, tak se tam toho ani moc nedělo.

Tanec s vlky (1990)

Plný počet. Přesto je to podle mého moc dlouhé. Ale jinak si to těch 5 zaslouží. Poručík Dunbar je nejlepší filmová postava na světě.

Krajina střelců (2003)

Tohle předběhlo i takovou pecku jakou je Tanec z vlky. Kevin Costner má prostě na takové filmy talent. A celý ten divoký západ mu sedí dokonale na tělo.

Volný pád (1993)

Kdo neco podobného alespoň jednou v životě nechtěl udělat. Kvůli konci ale ubírám jednu hvězdu. Z normálního naštvaného člověka se stal magor, který, kdyby film byl o 20 minut delší, by byl schopen postřílet všechny lidi na které narazil.

Sněžný drak (2013) (TV film)

To byla hloupá pohádka. Nelíbila se mi ani trochu.