16 a těhotná (2009) (pořad) odpad!

Tohle snad není možné nikde jinde než v Americe... Točit o tom, jak jsou nezodpovědní a jak dopadli kvůli své vlastní blbosti?

Pod palbou rodičů (2010) (pořad) odpad!

Já bejt jednou z těch dvou, prásknu dveřmi a partner by se rázem stal bývalý! Hnus, ještě o tom točit reality!

Dům za všechny peníze (1986)

Hanks je skvělý! Nebýt jeho, asi by tento film stál celkem za nic. K první půlce nelze nic vytknout, ta druhá už je o poznání horší kvality. Nelze mít přehnané očekávání, pobavit se sice dá hodně, ale jinak jen lepší průměr, který však neurazí.

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Za co nás trestáte? Těchto soutěží už bylo nespočet, ale složením poroty je tahle fakt záživná - milenecká dvojice (ona souzena za zabití, on nenáviděný sebestředný raper), drsný sukničkářský rocker a v neposlední řadě skorocirkusák. Proti těmto lidem v zásadě nic nemám, ale jejich kombinace dohromady tvoří skoro výbušnou směs. Nevkusné, neefektivní, trapné. Jediné, co zatím hodnotím alespoň za tu jednu hvězdu je to, že pokud se porotci nepřeslechnou, má šanci ten, kdo opravdu umí zpívat a ne ten, kdo dobře vypadá.

Poslední tajemství Titaniku (2008) (TV film)

Podle názvu by divák předpokládal, že se dozvíme něco o Titanicu, jenže po téměr hodině zklamaně vypínám přehrávač se zjištěním, že o Titanicu jsem se nedozvěděla prakticky nic. Celý dokument stál za zlámanou grešli, docela se divím, že National Geographic se podepsalo pod tak nepovedený dokument. Respektive, dokument sám o sobě není tak hrozný, ale jeho název evokuje jiný obsah. Tudíž neodpovídá skutečnosti a tudíž musím hodnotit poměrně špatně.

Proboha! (2008)

Já toho chlapa zbožňuji! A jeho nápady a názory taktéž! Takhle rejpat do tak nelogických věcí tak logickými dotazy a poznámkami, to chce nadání shůry! A on ho má na rozdávání. Jeho slušné, ale přesto mírně drzé jednání s náboženskými a sektářskými fanatiky vykouzlí úsměv na rtech a k tomu i pořádnou dávku zamyšlení nad probíraným problémem. Geniální!

V Bruggách (2008)

Ulítle drsná gangsterka zasazená konečně také do jiné země než USA. Ovšem zasadit tenhle typ filmu do tak malebného městečka Bruggy, to chce už notnou dávku odvahy. A vyplatilo se! Z jinak zajisté nudného námětu se (nejen) tak netypickým místem stalo geniální dílko, kterému k dokonalosti chybí jen pramálo! Jsem nadšená!

Lidé z předměstí (1989)

Super komedie, u které jsem řvala smíchy od začátku do konce. Hanks ještě jako poměrně velké ucho, přesto oslňuje a září. Geniální rodinka Klopekových s jejich mírně pitomými výrazy a jedním poker-face rozesmějí aniž by se cokoliv kolem stalo. Lituji, že jsem tenhle super snímek neobjevila dříve! Všechno zde ladí se vším, herci, hudba, děj, zvolená atmosféra!

Orlie pierko (1971)

Běžně se stává, že pokračování jakéhokoliv snímku už zklame náročného diváka, ale v tomto případě bych řekla, že i toto volné pokračování má jiskru, nápad a je určitě velice zdařený, jako byla Měděná věž.

Medená veža (1970)

První díl z jakési pomyslné trilogie. Zajímavý námět, zvlášť jej ocení milovníci Tater i vysokohorských tůr. Celkový příběh není vůbec špatný, je zajímavý, netradiční. Určitě doporučuji, divák nemá šanci se nudit.