Silent Hill (2006) odpad!

Vpravdě jsem vydržel třicet minut, načež jsem abdikoval a zhnuseně si pustil Show Jaromíra Soukupa. odpad! Celosvětový příjem k 27. 7. 2018: $97,607,453, což je 1,95 násobek rozpočtu

Smrtihlav (1998)

Smrtihlav je zrovna ten typ filmu, který je divný, avšak spíše nepříjemně divný (či dokonce podezřelý). Kiefer Sutherland předvádí takový herecký výkon, že jen velice těžko lze s určitostí určit, zda je genius či podivín bydlící u své otylé matky. Současně je nutné vyzdvihnout animační stránku filmu, kterou lze do jisté míry přirovnat k Počátku. 63% Celosvětový příjem k 27. 7. 2018: $27,200,316, což je 1,01 násobek rozpočtu

Moře lásky (1989)

Nadprůměrný počin, v němž exceluje Al Pacino. Poněkud nesourodá dvojice detektivů pátrá po ženě, která má své milence po aktu vykostit jako to dělá černá vdova. Nejzajímavější pasáží z celého filmu je zcela jistě randění v italském bistru, kde člověk dostane buď masové koule v rajčatové omáčce či kulkou to temene. 75% Celosvětový příjem k 27. 7. 2018: $110,879,513, což je 5,84 násobek rozpočtu

Padmaavat (2018) odpad!

No, co k tomu říci. Film by se vlastně docela jednoduše dal přirovnat k jídlu, a to konkrétně krvavému jelitu bez dochucení a s mizernými rozvařenými bramborami. A to já fakt nerad. odpad! Celosvětový příjem k 25. 7. 2018: $68,600,000, což je 2,079 násobek rozpočtu

Všechny prachy světa (2017)

Vzhledem k tomu, že Mr. House of Cards byl eliminován a nahradil ho stařík Švestka, tak jsem demonstrativně nenavštívil kinosál, nýbrž jsem zneužil možnosti internetu a film si opatřil jinou cestou. Každopádně Švestka je excelentní herec a právě on tahal film z bryndy. Celkově lze říci, že Ridley je už pěkných pár let zvětralý jako dvě hodiny netknutý načepovaný ležák. 60% Celosvětový příjem k 25. 7. 2018: $56,996,304, což je 1,14 násobek rozpočtu

Tělo (2012)

Impozantní příběh o tom, kterak se tělo z márnice ztratí a manžel pozůstalé má jen oči pro pláč, a to hlavně v okamžiku, kdy ho jeho choť začne strašit. Poutavé drama o tom, kterak jeden ústav poslouží jako dům hrůzy pro někoho, kdo byl v minulosti vinen, a teď to dostává slíznout i s úroky. Španělé jedou. 89%

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017) odpad!

Film tak strašný, že už to snad hůře ani nejde. Nicméně co očekávat od někoho, kdo nikdy neměl ani prst v něčem, co by dávalo alespoň trochu nějaký ten smysl. odpad! Celosvětový příjem k 9. 7. 2018: $29,820,616, což je 2,98 násobek rozpočtu

Zmenšování (2017)

Geniální nápad byl přetaven v něco tak zdeformovaného, že škoda těch 135 minut, které divák stráví u monitoru. Herecké obsazení či spíše herecké výkony jsou tak chabé, že ani pohled na miniaturní jachtu toto zklamání pranic nezmenší. 49% Celosvětový příjem k 4. 7. 2018: $55,003,890, což je 0,81 násobek rozpočtu

Kalifornie (1993)

No, kdo by byl býval řekl, že Brad je herec takového formátu. Roli zabijáka hraje tak bravurně, až mi z toho šel mráz po zádech. Docela by mě zajímalo, zdali jeho partnerka je také tak skvělá herečka nebo casting do této role obsadil někoho s IQ květináče. Výkon Duchovnyho se s výkonem Brada nedá ale vůbec srovnávat. 72% Celosvětový příjem k 4. 7. 2018: $2,395,231, což je 0,28 násobek rozpočtu

Con Air (1997)

Po úvodním nástupu a představení všech kladných hrdinů jsem nabyl dojmu, že tenhle film může dosáhnout kvality Skály. S postupem času jsem však zjistil, že se jedná o průměrný film s nadprůměrným výskytem hereckých hvězd. Problémem filmu je především to, že se odehrává tak, jak by si to divák přál, což v praxi znamená, že chladnokrevný zabiják náctiletých přehodnotí svůj život a ve filmu vyskytlou dívenku ušetří a ještě jí podá panenku. Závěrečné přistání letadla ve Vegas je učiněné fiasko. 68% Celosvětový příjem k 4. 7. 2018: $224,012,234, což je 2,99 násobek rozpočtu