Lucy (2014)

Na Bessona solidní, ale pořád nemohu říci, že lepší než-li průměrné.

Já, padouch 2 (2013)

Jednička, která u mě byla na 70% byla lepší, ale dát 60% je poněkud málo. Co bude v roce 2017? Vlastní dítě?

Křídla Vánoc (2013)

Postavy jsou poněkud nesympatické a divné, ačkoliv s divné nebudou mnozí souhlasit, protože jsou civilní. Krajčo hraje sice velmi zvláštního blce, ale hraje ho moc dobře a píseň složil zaké moc pěknou. Nejvíce mě ale zaujal David Novotný. Od Pusinek posun vpřed. 70%

Velká svatba (2013)

Jak je možné, že do filmu natáhli tolik velkých herců? To jim zatajili scénář? Film byl neskutečně nudný. Nevím proč je označován za komedii.

Ona (2013)

Osamělost na druhou. Skvělý Joaquin (asi si nechám narůst knír) a ještě lepší scénář. zajímalo by mě kdo v nejbližší době založí firmu na psaní dopisů...

Nebezpečný útěk (1990)

Udýchaný Gene nebyla ta správná volba, ale jinak velmi milé Béčko.

Konfident (2011)

Spíše šedesáti procentní snímek, ale Mádl se mi ve filmu moc líbil. 70%

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Vím, že Hobit se knižně Prstenům rovnat nemůže, ale přesto se film srovnání nevyhne a pro mně byl zklamání. Doslovné převyprávění, když jsem četl knihu, není ničím interesantním. Nicméně Martin Freeman byl výborný a několik výborných scén bylo výborných - Útok draka, hádání a orlové (ačkoliv orlí drápy ze spoda vypadali jako plyšáci). 70%