MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Abych se přiznal, tak jsem na tento film šel s tím, že to bude totální sračka (i ty ukázky byly totálně špatné), nakonec jsem byl velmi příjemně překvapen. Jedná se snad o třetí film této sezóny, které je primárně určen pro čínské publikum, ale to není zas tak na škodu. Film mi příšerně připomínal letošní mrakodrap (strukturou a i kvalitou). Co se týče herců tak se mi zde vyloženě líbil Jason Statham, kterému tato role naprosto sedla, ostatní herci nevýrazní a občas až trapní, ale to u podobných filmů tak bývá (bylo tomu tak i v tom mrakodrapu). Film příjemně odsýpá, nemá vyloženě nudné místa, čekal jsem asi trošku více lekaček, co mě trošku zklamalo byl konec. V jednu chvíli jsem si vybavil konec dne nezávislosti a zaradoval jsem se, že to skončí podobně, ale bohužel se tak nestalo. Konec je trapný a nedůstojný, díky tomu konci film hodnotím hůře než mrakodrap, i když si myslím, že kvalitativně je to srovnatelné právě s mrakodrapem. 80%

Hříšnice (2010) (TV film)

Já fakt nevím, je to špatný porno, ale i špatný film, autor očividně nevěděl jestli udělat romantický film ve stylu Rosamunde Pilcher, či porno podobné těm, které vznikaly v Německu v divokých devadesátkách. Tak z toho vzniknul takový kočkopes, který většinu času nudí. Alexandra Neldel není vyloženě nějaká šereda, na druhou stranu nevím jestli popisek není přitažený trošku za vlasy, uznávám že v porovnání s ostatními šlapkami byla asi nejlepší a na německé standardy taktéž ok, ale stejně.. Musím uznat, že záporáci byli úžasně slizký, ale to i vlastně ty kladné postavy. Docela překvapila (jestli příjemně, či nepříjemně posuďte asi sami) postava Zikmunda Lucemburského, který se ukázal asi jako jediný klaďas v celém filmu. Nevím nevím jestli mám na další díly této trilogie, ze zvědavosti na ně asi ale kouknu, tohle už ne. 15%

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Společně s Avengers: Infinity War nejlepší film co jsem tento rok viděl. Děj je tak šíleně zamotaný a občas působí zmateně, že se divím, že to nějak fungovalo, každopádně to vyšlo a dávalo to docela i smysl. Opět se porušují snad všechny fyzikální zákony, opět by byl Ethan Hunt tak minimálně 20x mrtvý, ale tak zase tohle nelze podobnému filmu vyčítat. Film ani chvíli nenudí, má příjemně rychlý rozjezd a jedna akce střída druhou. Postavy jsou sympatické (i přes můj osobní odpor k Tomu Cruisovi), film mi nepřijde tak šíleně absurdní jako třeba Ghost Protocol. 90%

Americký táta (2005) (seriál)

No nevím, připadá mě to jako dost nepovedená "vykrádačka" Family Guye, avšak se slabšími postavami, trošku méně "agresivním" humorem a zvláštními zápletkami. Možná pokud bych si pustil více dílů našel bych k tomu cestu ale v porovnání s Griffinovími, kteří mě jakž takž po pár dílech nějak bavili tak tohle mě nebaví. Nepříjde mě to tak šílené jako právě Family guy, na druhou stranu možná proto mě to tak nebaví.. Zatím dávám 10%, v budoucnu klidně změním EDIT: No musím uznat, že hodnocení 1 hvězda je krutý, rozhodl jsem se teda udělit tomu 2 hvězdy. Vzhledem k tomu, že jsem již viděl mnoho dílů tak toto hodnocení bude nejspíše finální, fakt to nemá ten šmrnc, postavy mě vyloženě serou, samotný Peter Griffin humorem rozválcuje všechny členy rodiny Smithových. 35%

Fur TV (2008) (seriál)

Kvalita jednotlivých dílů značně kolísá, některé jsou naprosto výborné, některé jsou slabší. Osobně se mi nejvíce líbily asi první tři díly a pak se to nějak okouká a už to nebaví tak, jako právě tyto díly. Asi bych dal více prostoru Mervinovi na úkor Lapenovi, který mi z té trojky přišel asi nejslabší. Rozhodně to ale stojí za zkouknutí, zas tolik dílů to nemá. 60%

Plán útěku 2 (2018)

Zas takový průser, jak jsem se bál to není. Začátek je sice totální peklo, který totálně nudí (prvních 20-30 minut mí příjde naprosto zbytečných), ale když se to pak rozjede tak to docela slušně odsýpá a už to nenudí. Chybí tomu ten šmrnc té jedničky, efekty jsou naprosto šílené, kamera je příšerně roztřepaná. Ano jedná se o akční céčko, které mi ze začátku skutečně připomínalo novější seagalovky, na nějaké odreagování se to ale dá. Když to porovnám s jinými současnými akčními filmy, tak toto je pořád na trošku lepší úrovni. Sly skutečně ve filmu příliš není (pokud to vezmeme na "čisté" minuty, kdy tam je), každopádně se tam nějak (byť vždy na krátko) vyskytuje prakticky celý film, takže to tak hrozné taky není.. Škoda, kdyby tento film měl trošku větší rozpočet, lepší kameru (a i režiséra), tak to mohla být i slušná podívaná, hodnotím 50%

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Podle mě to zas tak špatné není, je pravda že je to naprosto stupidní a "csfd intelektuály" to určitě neuspokojí, ale na odreagování skvělé. Některé scény jsou naprosto parádní a některé slabší, obecně druhá polovina filmu není tak prošpikovaná fóry jako ta první polovina. Mě to bavilo, když to porovnám se současnými komediemi tak tohle je v porovnání s tím zlatý grál mezi komediemi. 75%

Ant-Man a Wasp (2018)

Ze začátku jsem měl z tohoto filmu trošku obavy, protože první Ant-man mě příliš nenadchnul. Moje obavy byly zbytečné, čím trpěl první dílo (např. pomalý rozjezd akce) v tomto díle bylo odstraněno. Film příjemně odsýpá, občas je v něm dobrá hláška či scéna (např. se sérem pravdy), akční scény jsou parádní (i když je docela jasné, jak to asi dopadne), záporáci (i když těžko říct, kdo v tomto filmu záporák vlastně je) sympatičtí. 85%

Mrakodrap (2018)

Povedený snímek, Dwayne Johnson je hrozný sympaťák a tahle role mu skutečně sedla. Uznávám, že film není příliš realistický, je to prostě klasický akčňák plný nesmyslů a dalších klišé, ale i tak jsem se prostě bavil. Napětí je téměř od začátku filmu a ani do konce tato akce nekončí. Já se ale bavil a až to bude někdy v TV tak na to rozhodně rád kouknu znova. 85%

Ant-Man (2015)

Ant-man mě nějak extra nenadchnul, ale je to asi tím, že jsem namlsaný filmy jako Avengers, Kapitán Amerika Občanská válka atd.. kde je akce od samého počátku, je tam nějaká pestrost postav (až přehnaná). V tomhle případě nebylo ani jedno, film začne být akční od nějaké 80. minuty, ke všemu ani pak ta akce nic moc, do té doby nuda a šeď a nějaký "úvod do děje". Herci byli dobří, Ant-man jako superhrdina docela fajn (určitě je mi sympatičtější než Kapitán Amerika). Doufám že druhý díl Ant-mana bude lepší a zábavnější. 55%