Lví srdce (1990)

Van Damme ve svých nejlepších letech,jak věkově tak i filmově. Mlátičky jsou dobré,děj mě i místy i dojal. Atila coby je soupeř tvrdý a ty hlášky. "Rosekej ho na kaši!" "Všichni vsadili na Atilu." "Vsadili špatně." Takovejch mlátiček ve svých dobách vznikaly spousta,ale tahle patří k těm lepším řekl bych mezi tu top nejlepších.

Kožená tvář (1990)

Co se napětí týče,dobře zvládnuté,postavy jsou solidní. Po divné dvojce přímočarý horor. Pobíhání po lese je tak dlouhé,aby to nezačlo nudit. Ke konci to trochu kolísá,ale vyděsil mě místy a co by horor i pobavil.

Kukuřičné děti 5: Pole teroru (1998)

Tohle se nějak drží. To,že po 21 letý odmlce natočil režisér Wiley,kterej mi stvořil můj osmý nejoblíbenější film Dům 2 jsem byl zklamán. Hodder né,už jako Jason je solidní. Není za to až tak nudný jako předchozí čtyřka a trojka.

Kukuřičné děti: Zjevení (1996)

Tak tohle se zase nepovedlo. Já moc Kukuřičný děti nebral,ale čtyřka,že je prej dobrá. Zklamala mě jako předchozí díl. Miramx tak vlastně kurví to co se ani kurvit,už nedá.

Kukuřičné děti: Přízrak města (1995)

To co se mi moc líbilo byl ten dýňovej vražednej strašák,efekty se povedly natočit,ale celkově je to ukecaná nuda. Závěr se mi líbil,ale těch pár věcí mi nedovolí dát víc než jednu hvězdičku. Je pravda,že i špatnýmu filmu dokážu dát vysoký hodnocení,ale musí mít z něj aspoň dobrej pocit,že semnou něco udělal,tady jen efekty.

Žabí teror (1988)

Tak tohle u nás vydala společnost LARS. Obal vynikající,dějově velkej podřaďák. Tady se šetřilo,aby bylo na kostýmy a masky zmutovanejch žab. Zápletka slušná,ženský pěkný,ale ten dojem studijovýho filmu mi nedá spát.

Orlí spáry (1992)

Nemůžu si jinak ani pomoc. Vidět dva moje oblíbence Billy vs Matthias jak se perou v temné velké garáži nebo co to bylo byla super podíváná. Děj postupuje jak se od něj očekává,rychle a svižně,spustu oblíbených známých věcí. Trénik před vstupem do arény,souboj v aréně,dostat se k šéfovi gangu,velká mlátička na konci.

Od soumraku do úsvitu 3: Katova dcera (1999)

Taky hezkej příklad jak těžit z něčeho co nemá vůbec žádnou cenu. Kopíruje trošku jedničku,ty kurvy v tom bordelu taky nejsou nic moc.

Od soumraku do úsvitu 2 (1999)

Po strašné jedničce tu máme aspoň nějakej děj. Výborné jsou triky s kamerou,napětí a upíři s puškama. Takovej hezkej a slušnej upírskej tak trochu akčnější film.

Od soumraku do úsvitu (1996)

No masakr a efekty jsou na úrovni. Ale zajímavý to začne bejt až ve chvíli,kdy upíři zaútočí,po jejich vyřízení se všichni schovaj do sklepa na poslední souboj. Fim mě bavil,když jsem viděl dabing od ČT.