Krokodýl (2000)

Hooper ztratil dech,krokodýl vypadá směšně,ničí všechno na co příjde. Mám rád píčoviny,ale tenhle film je brán vážně,tak chlap vyplivnutej z krokodýlí tlamy tenhle film posouvá ještě k větší blbosti. Krokodýl se může pohybovat rychle,ale tenhle sprintoval.

Inferno (1999)

Moje nejolbíbenější Van Dammovka !!!

Kontraband (1998)

Pamatuju si,že jako novinku jsem se na to furt musel koukat,dnes to na mě až tak moc nepůsobí,za to boje jsou skvělé,akce je tu dost,Hark si podle mě dal záležet a patří to u mě k Vandamovým lepším filmům. Oba se podle mě vytáhli a natočili skvělou akční šílenost v Hong Kongském stylu,zvláště,když na režisérské stoličce seděl sám Hark Tsui a hlavně mu nechybí slušná dávka humoru.

Double Team (1997)

Na akční film docela slabší,ale každá akce se povedla natočit a závěr v kolesu byl dobrý. Odehrává se na příjemných místech,souboje jsou na Vandamovské úrovni,kopy nic než kopy a příběh je také dobře zvládnutý.

Maximální riziko (1996)

Kozy Natashy potěší,ale přes svojí akci film nabízí průměrnou Van Dammovskou akci. Místa mě,ale film nudil,takže mu dávám za tři. Nápad s dvojčetem nebyl špatný,ikdyž by sejednalo jen o přepsaný scénář Dvojitého zásahu,ael nechat ho zabít na začátku taky zrovna nebylo nejlepší,ale scény v sauně nebo Van Damme přeskakující vlak se mi líbily.

Souboj cti (1996)

Poslední ještě dobrá arénovka,Van Damme se jako ražisér osvědčil. Bojovníci mají něco do sebe,nezvyklá dějová linie. Hudba byla dobře vybraná a pasuje,Roger Moore hrál skvěle a Van Damme coby stařík je taky dobrej.

Náhlá smrt (1995)

Výborná Van Dammovka zasazená do nápaditých kulis hokejového areálu. Nijak to nepřirovnávám ke kopii Smrtonosné pasti,teroristi jsou všude. Tentokrát tvůrci nedali mrakodrap,záporáky bez charisma,ale něco co určitě pobaví.

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Hru jsem nehrál,tak nevím. Film je spíše určen pro mladšího diváka,boje no boje jen kopání a pěstní údery,halda barevných postav. Ftipy dokáží místy i děj odhlechčit,film se spíše snaží parodovat akční filmy a nebo je dělán opravdu pro děti.

Drakova kletba (1993)

Krásný dokument,který opravdu doporučuju. Zvláště fanouškům Bruce Leeho.

Timecop (1994)

Další lepší Van Dammovka,tentokrát zajímavější než ostatní.