Rudý škorpion (1988)

Lungren jako komouš? Proč né. Hezky zazpíval sovětskou hymnu,mohl jí tehdá zpívat někde na olimpiádě. Dobré narážky na nás. Lungren:"Já se chci napít". Hromotluk u stolu."No a?" "Tak vypadni ty česká svině." Akční scény jsou dobré,i hlášky toho tlustýho novináře jsou skvělý. Masakr slušný,hlavně ustřelená ruka s bombou.

Temný anděl (1990)

Jako malej jsem se na to koukal furt. Ikdyž jsem vyrostl stále se na to podívám. Mimozešťan je pořádně ďábelský,Lungren hraje policajta skvěle. Sem tam nějakej vtip,hudba našince Hanse. Tu pušku co jednou ranou vyhodí do povětří auťák o se dá schovat pod bundu jsem si vždycky přál. Ale Ježíšek mi jí nikdy nedal,ikdyž jsem na něj nikdy nevěřil. Tohle patřím k těm lepším Lungrenovým filmům.

Lunar Cop (1994)

Triky hrozné,cyborg nic moc. Celý se to odehrává někde na poušti. Hudba se mi ještě líbila,ale to je tak všechno. A závěrečný souboj je taky odfláknutý.

Maniac Cop III - Odznak mlčení (1992)

S třetím dílem se vrátila tajemnost jedničky,hudba je skvělá,skvěle se hodí,Cordelli zůstala stará maska,jen trošku ohořelejší. Byl jsem i příjemně překvapen i chvilkovým výstupem hvězd třeba jako je Robert Forsterem. Matt si vymyslel pár dobrejch vražd. Eletrické šoky na střeše,leisrová operace. Konec je dobře natáhnutý a scéna s hořícím autem byla zvládnuta na jedničku. A ten kousek s hořící ruka,jak si připálit cigaretu a ten otevřený konec,že Cordell ještě stále žije bez ruky spálený na úhel mi na vždy zůstane.

Maniac Cop 2 (1990)

Cordell si našel skvělýho společníka, vraha striptérek. Moc sice spolu nejsou,Cordell je nějakej nafouknutej a aby postrašil dali mu i dobrou ksichtomasku. Masakr na stanice je skvělej,vraždy se odehrávají ve slušném tempu. Pro mě důstujné pokračování mého prvního filmového masového vraha.

Maniac Cop (1988)

Tak tohle byl můj úplně první horor a nikdy na něj nezapomenu. Bylo mi tak asi pět a chodil jsem ještě do školky a máma mi to nahrála. Matt Cordell byl můj první masový vrah u něj jsem viděl první vraždu,byl jsem přímo šokován jak zlomil vaz té blondýnky. Matt má velkou sílu,urve cokoliv,přelomí cokoliv. Záčatek je super. Do půl hodiny tu máme 4 vraždy,pak jde o malé vyšetřování a znovu nějaká akce. Matt se s nikým nepáře a budí strach. Přesto,že film PÁTEK 13.ÉHO ČÁST VII-NOVÁ KREV je můj nejoblíbenější film vůbec,Maniac Cop bude vždy jednička co by můj první horor a Matt velkej frajer. Kdybych byl bohatej nebo slavnej a měl bych velkou vilu tak bych si Matta najal jako ochranku,ten vydá za deset chlapů a jako chodící mrtvola rovnou za celou armádu.

Mizerové II (2003)

Čekal jsem obrovský návrat dvou super policajtů bohužel rozmazlený Bay z toho udělal jen ukázku dlouhých akcích a šedivých barev. V originálu jen samé kurvy a zkurvisini,že to omrzí,už po půl hodině. Radši se dívám na nepodařený český dabing. Bay umí natočit akci ale jenom akci nic jinýho.

Mizerové (1995)

Jsou tři dabingové verze. Zkurvená novácká pro děti,lepší od Bontonu a ta nejlepší od České televize. Přesto dialogy jsou neotřepané,celkově film ve sluné Miami je dost barvitý,hezký ženský. Akce nejsou gigantické a nesnáží se upoutat jako pozdější,už znatelně horší Bayovi filmy. Na tenhle film mám krásné vzpomínky,které mi nikdo nikdy nevezme. Bohužel dvojka je o dost horší a je tam dost zbytečností a takový šedivý.

Aligátor II (1991)

Pokráčování Aligátora nebylo až tak zbytečné,kdy by bylo lepší. Hlavní zloduch zabije 3 lidi a Aligátor 9. Pokuď se nemýlím. Lovci v kanálech jsou dobří,Kane Hodder,kdy by měl na sobě masku Jasona,tak by si s ním určitě poradil. Aligátor je z mýho pohledu moc placatý,pořádně nekřupe svý oběti. Pořád přesto super,ale jednička se mi zdála více strašidelná,dvojka více zajímavější.

Aligátor (1980)

To,že malej aligátorek v kanálech zmutuje do délky 10 metrů je přehnaný,přesto bez tété absurdity by z filmu nic nebylo. Já se ho bojím ještě dnes stejně jako malej a žádnej úsměv ve mě nebudí. Dnešní zvířecí horory nedosahují kvality jako Aligátor,Červi,Čelisti. U těch jde o malovaný nedokonalý animace. Vzpomeńme si na Krokodýla Tobe Hoopera a řekněte mi kdo je víc smíchu a víc strašidelný. Aligátor je dobrá maketa přesně jako skutečnýho aligátora. Časi se měněj a s nimi i filmy a horory jdou pěkně sestupně dolů. Dnešní horory se pokoušej šokovat,ale ve skutečnosti se jen přeháněj v počitáčových efektech a nesmyslným střihem. Mě stačila maketa a atmosféra v kanálech. No a co. Tady to asi nikomu nevysvětlím.