Ruka zabiják (1999)

Hlavní hulič nemá chybu,stejně jako jeho zombí kámoši. Ruka zabiják je pěkná svině,nedá ničemu pokoj a na všechno si musí šáhnout. Krvavé kousky se povedli natočit, Nevím jestli ta ruka je vytáhnutá ze Smrtelného zla 2,každopádně na dobré hodnocení mi to stačí.

Čelisti 3 (1983)

Bohužel lidi,mě se trojka líbí víc než oscarová jednička. No a co,že ten žralok je malovanej a ukáže se v poslední chvíli,nevadí. 80.léta měla pro mě nepřekonatelnou atmosféru. Hodně barevné,hodně nápadité,naprosto skvělé. Ale není tam podepsanej Spilberg,tak to nepřekousnete. No tak sorry.

Čelisti 2 (1978)

Už jsem se tak nebál,ale scéna s vrtulníkem se povedla,popálený žralok,neohrožený Scheider se znovu postaví žralokovi. Napětí je prakticky nulové,byť popálená žraločí tlama hryže okolo kamery,každopádně nápad a tempo bylo pro mě dostačující.

Čelisti (1975)

Snad jediný film,který se Spilbergovi povedl. Dokázal udělat horor z něčeho,kde se to málo povede. Žralok,který vás nemůže honit po domě s nožem,pronásledovat autem,jen palve okolo vás. Také měl štěstí na hudbu. Jediný co se i od něj,kdy líbilo.

Páter Thomas (1980)

Pro mě velice atmosférický horor. Fulci udělal dokonalou atmosféru,která k hororu patří. Typický italský horor. Červi a zombí a nějaká ta mystifikace. I mě se někdy zdá nějaká ta nelogičnost,ale i v životě není všechno logické a o to je film lepší. Stejně tak i nelogická Trojice smrti od Daria Arganta. Film má docela,klidné zakončení a otevřený konec. Ještě teď jsem nepochopil proč je na konci ten křik. Že by mrtví nebyli úplně tak mrtví? Hm.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Lepší průměr. No na klasiku to nemá. Vidím to co jsem viděl,ale jenže v černobílém. Tom Savini se dokázal dost dobře předvést jako schopný režisér. Ale udělal to co před tím Romeo. Nijak originální,jen efektově ucházející. Možná trošičku více akčnější. Sakra je to jen v barvách.

Návrat oživlých mrtvol (1985)

Dobrá kravina na zasmání. Pankáči a celá ta parta je skvělá,hudba sedí. Scény jsou velmi dobré,efekty,no je to podřaďák,ale ten schnilej co se potuluje po skaldišti nemá chybu a pořád. "Mozek,mozek." Konec jako apokalypsa,film dobře sloučil horor s komedíí.

Kickboxer 2 - Cesta zpátky (1991)

Sasha Mitchell pro mě navždy zůstane Couďákem z Kroku za krokem. Boje mu jdou,ale příběhově o ničem. Výstup Matthiase Huese mě hodně potěšil,ale to je tak všechno. Závěrečný boj je nudný,nezáživný absolutně nedoshuje úrovně prvního dílu jako celkovej film.

Kickboxer (1989)

Rozhodně to řadím mezi top nejlepších Van Dammův filmů. Dobrý trénik,film nabízí pouze jen nějaké ty kopy a pěstní údery,ale dobře udělané. Boje jsou dány v momentu,kdy je třeba,drsný,jeho protivník je pěknej hajzlík. Díky dabingu,který se povedl Van Dammům hlas zní opravdu jako mladého nezkušeného maldíka. Škoda,že dvojka podrazila nohy jedničce tím,že ho nechali v jedničce zabít. HOVADINA!!!

Titanic (1997) odpad!

Sorry,že mě to nevzalo. Sorry za takový tedy podle vás,až přísný hodnocení. Ale sorry,když usnu u filmu a nejsem vůbec nijak unavenej ba naopak svěží a film mi připadá jako pěkná blbost nemůžu si pomoct. Sorry já DiCapria moc nemusím,tak je mi líto,že proto tebe nepláču Argentíno! Ale špatnej jsem zase já.