Duety... když hvězdy zpívají (2009) (pořad) odpad!

Co je na tomhle velkolepého? V poslední době nejen na ČT stále stejné laciné pořady. To se to tajtrlíkuje za naše peníze, ale vydělat si na sebe sami to ne, na*rat!

Děvčata, nedejte se! (1937)

Och..ten název...a stejně se dáme, nebo snad mámě někomu dát:-)? Film je sám o sobě z dnešního pohledu už dávno vyčpělou a místy opravdu směšnou podívanou, vyčnívá tak jen tradičně dobrý Hugo Haas, který jasně poutá pozornost. Mandlová je jako nác-tiletá studentka spíše nevěryhodná a nedůvěryhodná. Každá doba má v něčem své kouzlo, ale tohle kouzlo je už dávno pryč.

Chyťte ho! (1924)

Za to málo co je k mání a hlavně tedy za snahu. Viz.podobný film "Únos bankéře Fuxe".

Únos bankéře Fuxe (1923)

Em, za to málo co je k mání a podobně jako u "Chyťte ho!" za snahu, na americké grotesky to ale bohužel nemělo.

Trosečník (2000)

Krásný a silný film, novodobý Robinson, reklama na FedEx a Wilsonový čutací balóny. Tom Hanks, jako vždy vynikající, především ve scéně s rozděláváním ohně nebo na voru. Wilsne, Wilsne...odpusť mi, já si však tento film nikdy neodpustím:-)

Televizní noviny (1994) (pořad) odpad!

Sledujete naše-vaše "Televizní chujoviny", na naší-vaší žido(vizi) tedy pardón televizi, dnes s Lucií Borhyovou a Rayem Korantengem, neříkejte a já měl za to, že to byl Meduňka:-)!

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Kultovní serial a ve své kategorii mistrovsky zfilmované dílo, lZiDoliberalní kecy o propagandě si nechte ta je dnes tisíckrát horší.

Byl jednou jeden dům (1974) (seriál)

Jeden z našich "5 NEJ" seriálů historie, zcela bez debat, pět hvězdiček už jen za výborné herecké obsazení, námět a scénář!

M*A*S*H (1972) (seriál)

Pro mě naprosto nekoukatelná, jednotvárná, nudná, trapná a z nezištných a pro mně z naprosto nepochopitelných důvodů i na privátním sračkometu často reprísovaná sračka. Nikdy jsem nepochopil tu kultovnost, seriál si neoblíbil, a to ani při svém prvém uvedení v televizi. Ale je to blbé (typicky hemerické), takže se to bude líbit. :-)

Osmnáctiletá (1939)

Hana Vítová ve skutečnosti 25-letá, mne v roli 18-tky příliš nepřesvědčila. Povrchní a velmi nudné zpracování, špatný scénář, dialogy, a herecké výkony občas vážně k smíchu. Jen scéna u soudu mě zaujala jako jedna z mála tady. Cikánovi šly (samozřejmě že se našla nějaká ta čestná vyjímka) daleko lépe komedie.