Akta X - Opačné pohlaví (1994) (epizoda)

Za mě zatím "NEJ" díl!!! Opravdu mě tahle epizoda pohltila svým tématem, zpracováním a hlavně hudbou! 100%

Mistři zastavárny (2009) (pořad)

Válka skladů mě dostala hned po prvním zkouknutém dílu. Protože nic lepšího na našich "skvělých" televizních stanicích neběží, tak tohle byla nejlepší volba! A rozhodně toho nelituji a snažím se sledovat pravidelně. Rozhodně zajímavá reality show, která stojí za pozornost! 80%

Válka skladů (2010) (pořad)

Patrick (2013)

Patrick nemá smysl pro humor, proto dostane novou ošetřovatelku, která je první dušičkou co ho má skutečně ráda a nechová se k němu jako k odpadu. To si o něm ale nemyslí primář kliniky a rád na něm dělá svoje osobní pokusy. Jenže Patrick si pamatuje a pomsta na sebe nenechá dlouho čekat. 55%

Venom (2005)

Hrozný kýčovitý nesmysl s hordou amatérských herců....k hororu to má hodně daleko! 15%

The Demolisher (2015) odpad!

Byl to hrozný mišmaš všeho možnýho, ale nic pořádného co by stálo za zmínku! 0%

Tamara (2005)

Tamara je prostě pěkná ču*bka na to aby zůstala navždy mrtvá a tak se coby sexbomba vrací a všechny si krásou podmaní. Jenže není tato krása smrtící? 40%

Tajemný muž (2012)

Co může být pro rodiče horšího než přijít o dítě? Přeci tajemný muž, který je unáší. 40%

Battle Force (2011) odpad!

Sestavit za barákem skupinu amatérských nadšenců do druhý světový, vzít kameru a vyrazit do novohradeckých lesů, tak zplodíme daleko lepší dílo bez zbytečného klišé. 0%

The Last Winter (2006)

3/4 filmu jedou na maximum s výbornou atmosférou. Jenže konec celý film zazdí do neúprosných ho*ven, škoda! 40%