Kairo (2001)

Když už mrtvým jejich svět nestačí, začnou pohlcovat ten náš. Je vůbec nějaký způsob jak duchy zastavit? 30%

Operation Rogue (2014)

Tuctové béčko, kdy hlavní hrdina je nesmrtelný stejně jako kolega rambo. Jenže tady je všechno dotaženo napůl... 15%

Napospas osudu (2014)

Tak tady jsem veškeré očekávání musel nechat napospas osudu a vystačit si s nehorázným sci-fi! 20%

Altar (2014)

Rekonstrukce staré usedlosti je vždy životní výzvou. A tak Meg popadne šanci za pačesy a odstěhuje se do starého sídla s rodinou. Jenže dobrodružství, které si měli jako rodina užít, se mění v děsivé drama, kde si musí zachránit život. 20%

Nejistota (2009)

Žlutá a Zelená. To bude osudová barva na osudové křižovatce života. První chce přímočarou cestu a druhý netradiční život volnosti a nespoutanosti. Který z nich nakonec vyhraje? 40%

Povětří (2015)

Přežití lidské rasy závisí na životě dvou inženýrů, kteří se budí v komplexu pod zemí, kam se schovali, když na Zemi přestal být dýchatelný vzduch. Komornější drama, které rozhodně není pro každého a ocení ho jen otrlý divák. 40%

Teror (1997)

Teror je klasickým televizním béčkem o jednom vyšinutém chlapíkovi, kterého by jste rozhodně za souseda nechtěli mít! Herecký výkon Ch.Sheena je zde vynikající! Zbytek je o ničem. 35%

Tváře v davu (2011)

Mysteriózní thriller, kdy mladá žena unikne jako zázrakem sériovému vrahovi. Jenže když se probudí v nemocnici, zjišťuje, že není schopná rozpoznat obličeje a tak se může stát, že vrah bude postávat hned vedle a ona o tom ani nebude vědět. Má vůbec šanci tohoto maniaka zastavit a pomoct policii tohoto šílence chytit? 30%

Týpci a zbraně (2016)

Týpci a zbraně jsou super akční-komedií, která mě zahrála přesně na mojí notu :-) Je vidět, jak americká politika se zbraněmi funguje a že bordel velkého kalibru je všude, nejen u nás! 90%

Z cizího krev neteče (2013)

Z cizího opravdu krev neteče, pokud někomu neposkytnete hromadu informací o vaší osobě. Ale o čem by pak byla tahle komedie plná neuvěřitelných zvratů, komických a nepochopitelných překvapení. Sandy se tak dostává do zběsilého kolotoče, který má jen jeden konkrétní cíl - očistit svoje jméno! 60%