Blair Witch: 20 let poté (2016)

Když nepočítám pokračování, tak divák čekal dlouhých sedmnáct let na další boom. Natěšený jako malý Jarda čekáte, že Vás čarodějnice uvaří zaživa. Jenže nenechte se oklamat kouzly v lesích Blair, protože nejenom že Vás bude šálit zrak, ale později i paměť. Ano, je tomu tak milí diváci. Blair Witch na třetí je ultra brutální nudou a vykradačkou předešlých dílů. Neodvypráví nic nového a vše co jste znaly, tak uvidíte znovu, akorát s novými ksichty. Pro nadšence čarodějky z Blair Witch obrovské zklamání a další díl už opravdu neee.... Přemýšlím, o čem že ten díl vlastně byl? 20%

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Na druhé pokračování jsem se těšil jako malý kluk, ale z výsledku jsem byl zklamán. Pouze se veze na slavnějším předchůdci a neumí uvařit nic svého vlastního. 45%

Záhada Blair Witch (1999)

Na svoji dobu jeden z nekompromisních hororů, který odstartoval novou vlnu a předběhl tím svou dobu! 95%

Teorie tygra (2016)

Velmi vtipně pojatá dramatická komedie o životě, manželství a jeho konci, kdy si člověk začne uvědomovat, zda to nemohlo být jinak a líp?! Pan Bartoška svoji postavu vystihl bravůrně! 75%

Projekt Černá Voda (2015) (studentský film)

Nadmíru spokojený člověk tomuhle počinu může dát zelenou a radovat se z takovéhle amatérské studentské práce! 75%

Sekretářka (2002)

Sekretářka je nudným erotickým dramatem, kde i Emanuella je erotičtější. 30%

Matky na tahu (2016)

Celkem vtipná a zároveň dramatická komedie o matkách a jejich břemenech, kterých si muž a manžel neumí náležitě vážit! Proto to někdy musí vzít manželky do vlastních rukou a udělat rebélii. 80%

Lída Baarová (2016)

Čekal jsem trošku víc od vyprávěného životopisného filmu, ale každý to vidí asi jinak. Vše ostatní velmi povedené. 55%

Anthropoid (2016)

Konečně taky něco z českých luhů a hájů co nestačili amíci zprasit. Samozřejmě to má nějaké mouchy, ale s výsledkem jsem spokojen a po shlédnutí příjemně překvapen. 95%

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Takový průměr, ještě počkáme na poslední díl "Jak básníci čekají na smrt" a budeme mít osudy básníků kompletní. 45%