Naprostá sebedůvěra (2012)

Zvučná herecká jména nemůžou zaručit kvalitu snímku! Je to obrovská škoda, těšil jsem se! 35%

Když zvířata sní (2014)

Možná jsem hodně snil, když jsem si od tohoto Dánského počinu myslel, že je to kvalitní film na večer. 10%

V hlubinách země (2013)

Celkově se mě snímek líbil, ale nějak mě utekla poenta, proč se jim měnili ty oči? Třeba někdy mrknu znova. 50%

Cooties (2014)

Jít na to do kina, tak spáchám sebevraždu za vyhozený prachy za lístky. A ta finální destrukce těch malejch parchantů mě šíleně pobavila a zvedla moje hodnocení. 40%

Právo silnějšího (1999)

Právo silnějšího je průměrným akčním béčkem, který neurazí a člověk uvidí staré známé tváře, kterých je ve snímku bezpočet. Jsem rád, že jsem tento film mohl vidět. 50%

Don't Knock Twice (2016)

Nikdy neklepej dvakrát na dveře starého domu, kde údajně žila stará čarodějnice. Můžeš tak rozpoutat kletbu ze které nemusíš vyjít se zdravou kůží. 40%

Zlouni z vesmíru (2005)

Když přežijete první dlouhou nudnou půlku, tak u té druhé si to stopro parádně užijete! 35%

Pandemie (2016)

Post-apokalyptické snímky můžu a když jsou zkombinované se zombie nákazou, tak je to super! Tady se ale moc akce nevede a když už, tak se člověk moc nepomastí a nakonec spláče nad výdělkem, škoda. 50%

Panenka z pekla (2014) (TV film)

Taková televizní verze panenky "Chucky" pro náctileté. Jediné plus: ošklivá panenka a hudba. 35%

Kámoš k pohledání (2009)

Kámoš na pořád vše odvyprávěl v první půlce a zbytek filmu je nudný. Bohatě stačilo 75 minut a hodnotil bych líp. 40%