• Pohádka

Bídníci (1958)

Když psal Hugo Bídníky, tušil, že Valjeana bude jednou až se narodí hrát Gabain a tak postavu psal přímo pro něj.

Zlatovláska (1973) (TV film)

Jak je možné, že pan král má 12 dcer a všechny jsou věkově stejně staré? Kdyby je měl co 2 roky má nejstarší 22 a nejmladší 1 rok.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Ten princezna byl holka? Jak vyšitej travesti.

Fantomovy dukáty (1976)

Na tenhle film jsem přišel díky zápiskům z prazdnin,viděl jsem ho 24. července 1978.

24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)

Bude mi ten kluk Bauerů chybět. Hlavně aby nezahořkl na dovču v Moskvě. :-))

Oříšková čokoláda (1978)

Režii české verze měla K.M.Walló, daboval Jiří Štěpnička,Jana Andresíková,Míla Besser,Simona Stašová,Soběslav Sejk,Alois Švehlík.

Osvětová přednáška v Suché Vrbici (1992) (TV film)

Rok výroby 1992 a je to samej soudruh a agitační hesla na plakátech. Že by v tvůrcích panovala nejistota,kam se pohnou kola dějin rok po revoluci?

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Kurva co to je? Kdy tyhle chytrolíny vybral? Je to pořad o amatérských kuchařích, nebo o nich a jejich soutěži, kdo je vulgárnější a umí líp urážet? Nejsměšnější je ten holohlavý upištěný klon Pohlreicha,který napodobuje jeho gesta a mluvu. Zajímalo by mě,jak by se tihle frajeři tvářili,kdy s něma někdo takto jednal,kdyby oni byli v roli opačné. A je mi celkem prdel, jestli mají napodobovat originál.