Syn temnoty (2019)

Já už vážně nevim co si o tomhle mám myslet. Zpracování nebylo špatný, i herci byly docela fajn. Syn temnoty jen prostě nevyužil potenciál co měl. Jsem už unavenej z filmů kde jsou všichni lidi totálně vypatlaný. Je to horor, je to prostě horor, ale už toho mám dost. Je to strašná nuda když koukáte na bandu kreténů. Přitom by se to dalo vymyslet o tolik líp a divák by si říkal: Jooo takhle bych se asi taky zachoval. Ne to, že si kladu otázku proč jsem to vlastně vůbec zapínal. Takže příběh sám o sobě klasika, v pořádku. Zlej synek, kterýmu nikdo nic nedělá a on je prostě hroznej dement, tak toho bych taky ještě strávil když už je to ten horor. Ale to jak retardovaný jsou všechny ostatní postavy to už prostě nezvládám. Snad nebude dvojka.

Jigsaw (2017)

Když vezmu v potaz, že celá série je v rámci svých osobních možností docela dobře promyšlený celek (škoda krve a uříznutý nohy v každé scéně) se Jigsaw dosti ztrácí. Až moc často na mě po dobu sledování vyskakovala vizitka !Peníze! Neviděl jsem žádnou snahu přiblížení atmosféry předešlým dílům. Možná to byl příběh odehrávající se ve stejném světě, ale s úplně jiným tońem. Ten byl zatraceně nudnej. Chtěl jsem to několikrát vypnout, rád se mučim, takže jsem vytrval a dokoukal to až do konce! Což je vlastně fajn, protože jen díky němu dám místo odpadu jednu hvězdu. Prostě moderní stupidní horor s bandou kreténů uvnitř.

Animatrix (2003)

Jako rozšíření oblíbeného Matrix světa slouží Animatrix skvěle! Proto se jinak ani brát nedá. Pro zvědavce přímo povinnost. Jelikož jsem právě JÁ velmi zvědavý na všechno ze světa Matrixu (kromě dvojky a trojky), kraťasy mi dobře posloužili. Některé byly vážně pecka! Druhá renesance na sebe strhla všechnu pozornost a zbytek už by musel být hodně špatný abych snížil své hodnocení. Naštěstí pro mě byla valná většina mini filmečků docela fajn. Jen snad ten běžec mě nebavil.

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Moc hezky natočené, avšak musím konstatovat, že vcelku zbytečné. Dle mého skromného názoru povedená jednohubka, nicméně by se celý svět bez ní obešel. Bylo příjemný zase vidět ten Jesseho ksicht a proto velmi vysoké hodnocení.

Noční show Conana O'Briena (1993) (pořad)

Nerad to veřejně říkám, ale kolikrát se u Conana zasměju více než u Jimmyho. A je to třeba tím, že Conanova show má osobitý humor a osloví tím stovky lidí. U pár dílů jsem se nemohl přestat smát. Tenhle pořad má prostě šťávu.

Pustina (2006)

Pustina je ukázka nevyužitého nápadu. Kdyby do toho nějaké studio vložilo víc peněz, dočkali bychom se skvělé řezby. Ale ne, musí to klasicky vypadat jako amatérský film. Skoro z každého záběru jde poznat, že do toho někdo nevložil dost peněz. Bohužel to kazí celý filmový zážitek. A abych nekritizoval jen tohle. Příběh má skvělý potenciál, ale kazí to doopravdy dementní postavy. Poslední dobou vidím horory, kde mi neskutečně vadí chování debilních postav. Takže k remaku Texaského masakru a k Očistě se přidává i Pustina.

V zajetí démonů (2013)

Pár jednoduchých slov. Musím se zastat Paranormal Activity, protože to aspoň nemá vtipné a teploušké prvky. The Conjuring by ode mě dostalo okamžitě pět hvězd, kdyby ve filmu nebylo to běhání po pláži, kdyby pan Wan netočil naschvál vtipné scény a kdyby to neskončilo tak krásně.

Wolverine (2013)

Poprvé se mi stalo, že jsem "novější" Marvelovce nedal pět. Ne že by to špatné, ale každá Marvelovka je jízda. Neustálá akce nebo neustálé hlášky. Na druhou stranu, Wolverine klasicky hláškuje po celý film, takže z toho jsem byl nadšený. Ale mezitím můžeme vidět přiteplenou romantiku mezi šikmoočkem a Rosomákem. Kdyby se těchto blbostí vyvarovali, byl by to mega film s mega Wolverinem. James Mangold je borec, že dokázal natočit komiksového Wolverina,

Očista (2013)

Já odpouštím kde jaké debilní chování postav, ať jde o horor, nebo třeba komedii. Ale v The Purge to prostě nejde. Větší kretény (až na Mary) jsem sakra dlouho neviděl. Postavy mají v hlavě totálně nasráno. Charlie je ten největší krypl, který se mohl narodit. Jinak se to prostě říct nedá. Na druhou stranu má The Purge zajímavý námět a na to že celý film stál 3 miliony dolarů, je využitý. Nebýt postavy takhle vypatlané, dal bych klidně čtyři.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Pár vtipů tipu komedie s Adamem Sandlerem, ale taky jde vidět debilita tipu Scary Movie. U pár scének jsem se opravdu pobavil, protože Pár nenormálních aktivit útočí na lidi, kteří se smějí každé debilitě. Marlon Wayans nestárne, stále je to sympaťák a film akorát vylepšuje. A Chip je skvělá postava.