Pašerák (2018)

Nic se nemění. Eastwooda uznávám jako hereckou legendu, ale s filmy které režíruje mám prostě problém. Tahle sterilní nuda o důchodci který se stane pašerákem na stará kolena s tím nic neudělá.25%

Vdovy (2018)

Souhlasím s Lacem. Smrtelná nuda. Nějakým zázrakem jsem to i dokoukal a nevypnul, tak dám aspoň 10%

Smrt pedofila (2003) (TV film)

Nemůžu si pomoct, ale mě to fakt bavilo. Uznávám, že kriminální část je tam naroubovaná trochu na sílu a celý to vyšetřování je malinko sci-fi, ale má to drajv, odsejpá to a herci jsou naprosto přesní. Zlomeným Jaškówem počínaje až tím malým vydírajícím parchantem, kterej si nic jinýho než chcípnout nezasloužil, Kotkem konče. Kde pak jeho fotr bere morálku na odplatu za takovýho sráče toť otázka. Stejně jako mě bavily ty moralizující mrdky v krimu pro který je Jašków odpornej úchyl, přitom jeden z nich prodával svý děti na porno.85%

The Final Wish (2018)

Final Wish? Zastavte režiséra Woodwarda, aby už netočil podobný kokotiny please! ale to bych chtěl moc.20%

Rubikova kostka (1984) (TV film)

Trochu zbytečně překombinovaná kriminálka ve které jsem i přes ty všechny zvraty už zhruba v půlce tušil pointu i to kdo jsou pachatelé, ale aspoň solidní herci to na ty 3* nakonec vytáhnou.50%

Lazarat (2019)

Kaufman nepřichází s ničím co už by nenatočil, ale svůj solidní nadprůměr potvrzuje i tady. Film není na klasický spotřební béčko úplně blbej a nabízí dostatek akce, aby se divák nenudil. Jasně není to nic převratnýho, ale jsem rád když dostanu to co očekávám.60%

Na vlastní nebezpečí (2007)

Tak zase tak tragicky jako většina zdejších komentátorů bych to neviděl. Film jsem si po nějaký době připomenul a možná mi stačí málo, ale jako milovník řek a luxusní krajiny podpořené solidní hudbou a kamerou pod 3* nepůjdu. Uznávám, že ta pointa je čitelná už od půlky filmu a taky Langmajer mi tu přišel znuděnej jako by to odehrál jen z povinnosti, ale nahradili ho jiní. Krobot rulez!!! 55%

Konec hry (2006)

Celkem solidní politický thriller s nečekanou pointou. Pravda celé to vyšetřování je trochu prvoplánovité a se scénou atentátu si mohli víc vyhrát, ale dalo se na to koukat, ani jsem se nenudil a když to člověk vezme kolem a kolem tak film je docela zajímavou alternativou na atentát na Kennedyho. Teda neříkám, že to proběhlo přesně takhle, ale že byl Oswald jenom pouhou figurkou a za vším stál někdo úplně jiný podobně jako v případě atentátníka v tomto filmu, tak to je snad každému jasné.60%

Dítě z Osirisu (2016)

Hodně mizerný a odfláknutý sci-fi a Homolutze už by měl fakt někdo z těch obrazovek sundat.15%

Stín kapradiny (1984)

Můj první a dost možná poslední Vláčil v životě. Sorry, ale ta zvláštní poetika vyprávění a vůbec ta celková atmosféra filmu mi vůbec nesedla. Navíc se mi nějak příčilo po celý film fandit dvěma asociálům páchajícím zlo bez zjevného důvodu. Lidem vykradou barák a okomentují to slovy : jinej by jim to tu zapálil. Takže na konci dostali co jim patřilo. Neupírám tomu jisté kvality, ale mě to bohužel minulo.40%