Bullet Proof (2022) odpad!

Sorry, ale nekoukatelný akční scény to celý zabíjí takovým stylem, že jsem na tom nenašel nic co ocenit.5%

Poslední Mohykán (1965)

Ale k čertu se vším. Pořád jsem přemýšlel jak s hodnocením tohohle filmu naložit. Původně jsem dal za lepší tři hvězdy, ale rozleželo se mi to v hlavě a nakonec to na tu čtyřku zvednu. Je třeba si prostě odmyslet, že existuje nějaká knižní předloha. Tenhle film si z ní bere jen postavy a zbytek si dotváří po svém. Každopádně Reinlova jistá ruka a kvalitní režie v akčních scénách plus ne zrovna happyend z toho dělají určitě po všech stránkách nadprůměrnou záležitost kterou jsem si rád doplnil.75%

Krycí jméno Banshee (2022)

Banderas se tady příliš nevytáhl a celkově je to nudná a nepřesvědčivá blbina která spolehlivě uspí a unudí.15%

Výstřely v tříčtvrtečním taktu (1965)

Málo známá západoněmecká akční krimi s představitelem Vinnetoua v tentokrát trochu jiné poloze. I přes jistý zmatečnosti v ději tomu nelze upřít zručnou režii a při akčních scénách se člověk dnešní optikou spíš pobaví, ale na druhou stranu Brice charizma rozhodně měl a tak to i tady táhne jak to jde. Za lepší tři hvězdy to bude.65%

The Old Way (2023)

No Cage se tu snažil o tom žádná, ale ten film musí vědět čím chce vlastně být jestli seriózním westernovým dramatem nebo béčkovým masakrem. No a když zůstane na půl cesty tak to ničemu moc nepomůže.25%

Někdo klepe na dveře (2023)

Už druhý letošní vyhozený prachy za kino a tak nemá smysl psát jakýkoliv komentář. Opakoval bych se.25%

Tombstone (1993)

Spravedlnost přichází do Tombstone. Westernová klasika která až tolik netěží z akce i když ta je rozhodně kvalitní, ale především z výkonů hlavních představitelů. A taky se mi potvrdilo, že režie Cosmatose mi prostě sedí.80%

Čung_E (2023)

No ty woe Netshitflix na to zkusil jít poněkud sofistikovaně a pokusit se zakrýt, že natočil další hloupý béčko pro hloupý konzumenty. Kdyby si to aspoň na nic nehrálo, tak by se dalo ocenit, že je to aspoň tak blbý, že je to místy i zábavný, ale to zjevně nebyl v tomto případě účel. Tak holt nic no snad zase někdy příště.15%

Snow Falls (2023) odpad!

Parta dementů chytá psycha v horský chatě a cosi je zabíjí, ale nic není vidět. Naprostá ztráta času.5%