Utopenec na útěku (1998)

Zamlada jsem tuhle parodii žral, ale dneska mi přijde maximálně jako průměr. Nielsen ok, ale má i lepší věci.50%

Zátah (1984)

Potměšil jako grázl co se nebojí ani odstřelit fízla je překvapivě dobrej a uveřitelnej. Můj jmenovec mladej Vacek taky nehraje špatně a celkově po některých těch rádoby chytrých komentářích tady jsem čekal něco nudnýho a nekoukatelnýho, ale na svou dobu normální lehce nadprůměrná socialistická kriminálka.60%

Temná hvězda (1974)

Carpenterova absurdní vize budoucnosti. Posádka složená z totálních hipíků. Vizuál a triky jak z filmů Eda Wooda. Chytrá bomba co se rozhodla, že prostě exploduje a už se nebude dohadovat s palubním počítačem. Tohle prostě nejde nemilovat. Mnohými uživateli jak už je zjevný v komentářích nepochopený debut pro scénáristu a režiséra kteří to o nějakých pár let později dotáhli sakra daleko. Lahůdka brakové tvorby.85%

Medvěd na koksu (2023)

Plus mínus přesně taková taškařice jakou jsem očekával. Každopádně nepokrytá pocta mnohdy absurdním zvířecím hororům z osmdesátek. Nad nějakým dějem nebo scénářem nemá smysl přemýšlet. Prostě medvěd se sjede a zabíjí a koks ho furt oživuje a stimuluje, takže ho nejde zabít. Na tenhle film jsem byl každopádně zvědavej hned jak ho oznámili. A každopádně potenciál byl ještě větší a je fakt, že ke konci už to trochu drhne a určitě bych snížil počet přeživších postav, ale jako zábavná blbina na lepší tři hvězdy? Proč ne.65%

Místo zločinu Ostrava (2020) (seriál)

Mám pořád potřebu se přesvědčovat, že Případy prvního oddělení jsou jen jedny a nic se jim ani nepřiblíží a tahle Kriminálka to potvrzuje. Narozdíl od mdlé jihočeské party tady není špatná sestava. Štěpán Šafránek to dotáhl na krajskýho ředitele kriminálky a on i Majer jsou úplně v pohodě stejně tak Beretová a ano souhlas nejlepší je Kozub který v druhý půlce dostane konečně prostor. Tentokrát to však kazí fakt, že většina případů je úplně nezajímavých a pachatele zpravidla uhodnete hned když se poprvé objeví na scéně. Každopádně narozdíl od Budějovic je tady poslední epizoda úplně super a nakonec i celkově vybojovala ten průměr.55%

Místo zločinu České Budějovice (2023) (seriál)

Na úrovni Místa Zločinu Plzeň. Všechno hlavně zabíjí nesympatický vyšetřovací tým ve kterým nefunguje vůbec žádná chemie. Novotnýmu bych policajta i věřil kdyby ho nestylizovali jako akčního hrdinu a celá ta vedlejší linka je trapná a nezajímavá. Neherci Bárdos a Březina jen prázdně odříkávají repliky ze scénáře a jejich postavy působí jak bez života. Beretová je tu úplně zbytečná a důvod její účasti tak úplně nechápu. Postupem času mě nakonec nejvíc bavil Noha který sice působí jako by zabloudil ze záchytky na kriminálku, ale jeho hlášky aspoň pobaví. No pár dílů je aspoň průměrných a jediný nadprůměrný kde jsem uvažoval i o čtyřech hvězdách je devítka. Naopak naprosto neuvěřitelný je ten poslední. To prostě nevymyslíš. Takže myslím si, že dvě jsou tak akorát a vzhůru do Místa Zločinu Ostrava páč jsem vocas nepoučitelnej.40%

Terror on the Prairie (2022)

Hmm námět nezněl nejhůř, ale ve finále je z toho jenom totální zpatlanina a nic co by stálo za vidění.15%

Společná hra (1991)

Hodně obstarožní a lehce naivní špionská záležitost která určitě neurazí, ale trochu jí sráží nedostatek akce a souhlasím, že ten konec je poněkud ustřižený jako by bylo v plánu pokračování na které však nedošlo. Každopádně Hackman je držák a i tady mi byl sympatický a do slabého průměru to nakonec vytáhne.50%

Závan smrti (2007) odpad!

Závan zatuchliny tak maximálně. Já vůl zapomněl, že tohle už jsem kdysi viděl a udělal jsem tu chybu, že jsem se na to podíval v domnění, že jsem to ještě neviděl. Nadšení některých mých oblíbených nechápu, ale co už.0%