Blbec k večeři (1998)

Vyborna komedie! zacatek takovej rozjezdovej ale jak se dotycny blbec objevi na scene vybuchuje gejzir neuveritelnych hlasek a situaci dobrosrdecnej chudak postupne i kdyz nechtene toho parchanta co si zve nic netusici jedince na vecere blbcu doslava usmazi ve vlastni stave film je demonstraci jednoduchosti par hercu jeden byt a zaplava genialnich dialogu zaslouzene za 4* Francouzi opet zabodovali

Hra pro jednoho (2012)

Jedna zprava pro vas vy 49% ignoranti Dolph is back! a to v plny parade od tohoto filmu jsem nemel zadna velka ocekavani a byla to chyba podle toho co jsem tu cetl jsem se bal ze Gooding to pohrbi ale nebyl zase tak spatnej bez problemu jsem mu toho zabijaka uveril a navic samozrejmne ze tenhle film nestoji na nem ale na bozim Dolphinovy kterej se mi uz hodne dlouho takhle nelibil jako tady s tim kloboukem havajskou kosili a osklivym psem je Dolfik proste a jednoduse k sezrani a tu roli si ocividne uziva niceho se nezalekne a klidne nabehne se dvema bouchackama v ruce do skladiste kde je 10 gangsteru vsechny nekompromisne postrili a jeste k tomu haze jak na bezicim pasu takovy prupovidky ze jsem obcas smichy padal ze zidle film je odou na precizni nenarocnou zabavu a kecy nekterych intelektualu tady jako ze akcni becko potrebuje neco jako kvalitni pribeh opravdu neobstoji akcni becko potrebuje predevsim kvalitni a prehledne natocenou akci a ty je tu vic nez dost takze za mne poctivy 4* a prekvapeni roku

Cyborg Cheerleader: Fuckdown in Hockey Mask Camp (2007) (amatérský film)

Tenhle kousek chozeho mne suverene nejvic pobavil je to sice hrozna kravina ale uz dlouho sem se tak nevalel smichy po zemi jako prave ted je to proste cistokrevne dementni zabava ktera si nehraje na zadne umeni a tak to ma byt u amaterskeho filmu pokud totiz jeho tvurce na nic lepsiho nema tak je blbost snazit se o nejake umeni nebo vyssi poslani hlavne kdyz to pobavi takhle to vidim ja kazdopadne ten tabor ve stylu patku 13 rozhodne potesil hudba se taky povedla jenom skoda ze ten konec je takovej lehce useklej kazdopadne ja byl spokojen takhle ma spravny kratkometrazni ulet vypadat!

Smrtící úder (1997)

Jeff Fahey sice neni zadnej velkej akcni hrdina ale jinak je to celkem sympatak no a Kim Coates a Gary Busey jsou spravni psychopati na kterych je celej film postavenej jeden hlaskuje odrikava motlitby a strili neviny civilisty ten druhej hlaskuje jeste brutalneji a pro zmnenu strili vsechny spolecniky aby prachy zbyli jenom na nej a jeste to doprovazi povedenyma prupovidkama jako chci te videt umirat mne totiz zajima krasa smrti! secteno a podtrzeno velice vydareny becko z moji strany spokojenost

Má je msta (1998)

Gary Daniels je ultimatni zabijak a tohle je ultimatni akcni film sice nic noveho pod sluncem jeden polda kterymu mafian vyvrazdi rodinu tak on se rozhodne na oplatku vyvrazdit rodinu dotycneho mafiana akce tu je od zacatku do konce nikdo se tu s nicim nemaze to je v poradku boze v tom aute jsou deti! seru na ne at chcipnou!

Přepadení vlaku z Pelhamu (1974)

Vynikajici zalezitost! na svou dobu neuveritelne nadcasovy film to co spachal Scott s Washingtonem ve filmu Unos vlaku 123 nebylo nic jineho nez velmi volny remake teto klasiky na kterou se to v zadnym pripade nechyta strhujici dej ktery i pres to ze ve filmu neni moc akce nenudi navic vynikajici zaporak Shaw ktery prehravajiciho Travoltu svym mistrnym a ledove klidnym vykonem strka do kapsy krome teroristickeho nametu ktery je dnes aktualni az az [musime vsak vzit v potaz ze film je z roku 1974 v tom spociva ta nadcasovost] film jeste boduje jako brilantni satira se skvelymy ironickymi hlaskami a odkazy na prohnily politikareni a byrokracii vs zachrana obycejnych lidi drzenych jako rukojmi pravda par vytek se najde finale mne trochu zklamalo ale jinak v kostce je to vynikajici thriler ktery ma i po tech skoro 40 letech od doby natoceni stale co rict

Glimmer Man (1996)

To je všechno co umíš? No tak to tě budu muset zabít! Ok uznávám, že na vrcholu slávy natočil Stevo i větší pecky než je tahle a příběh je celkem o ničem, nicméně v dnešní době vnímám jako hotový zázrak podívat se na nevyžraného Seagala v dobách kdy byl ještě cool a nepoužíval na všechno dubla, takže možná i z přihlédnutím k tomuhle faktoru zvedám původní hodnocení o 1*. Navíc v tomhle filmu pronáší Svatý Štefan úplně neskutečný hlášky z kadencí kulometu, že to nejde ani všechno vyjmenovat. Mám v kapse skvělý přípravek na tu podlitinu co máte na čele. Na jakou podlitinu? Na tuhle!!! a plesk! 70%

Univerzální voják 4: Odplata (2012)

No tak ja bez okolku priznavam ze jsem spokojen nevim jak ostatni ale ja od toho cekal trash roku a ten sem taky dostal sice mozna lehke zklamani tu je ale to je zapricineno neprimerenym ocekavanim ale k veci v komentu na trojku sem psal ze dam za 4* a tu patou hvezdu si necham pro 4 dil pokud bude lepsi ale on neni takze trojka pro mne stale zustava nejpovedenejsim dilem ale tohle je jen o spetku slabsi abych to shrnul film se drzi trendu nastoleneho ve tretim dile takze JCVD a Dolph uz proste nejsou hlavnima postavama co naplat nekomu to vadi mne ne pro mne byl treti dil restartem serie po ty zumpe ze dvojky a Hyams tu akci proste tocit umi a serii vzkrisil nicmene film nelze doporucit fans JCVD nebot je zde asi 10 minut coz zase mne osobne nevadi lituju ale toho ze nedostal vetsi prostor Dolphino kterej tu je asi 15 minut i tak je opet naprosto nekompromisnim kingem jako vzdy takze ja coby jeho fanda jsem i tak spokojen ale nejvic spokojeni budou asi fanousci Adkinse kterej se ze zacatku trochu rozjizdi pak ale zakonci prvni pulku filmu skvelou bitkou s Arlovskim ktera je asi nejvic podarena z celyho filmu no a na konci se utrhne ze retezu a nekompromisne zlikviduje celou armadu unisolu nutno podotknout ze strih filmu je maximalne oldschol takze bitky jsou krasne prehledny kamera se sice obcas trochu vyziva ve zpomalenych zaberech ale neni to nic dramatickyho proste technicka stranka filmu funguje a ruku v ruce s tim jdou skvely krvavy efekty krvi a nasilim se rozhodne nesetri a to se mi libi nicmene je tu par veci nedotazenych predne ta delka je fakt prehnana a misty to neodsejpa 114 minut je fakt moc samozrejmne mne taky mrzelo ze tu nebyl vic Lundgren protoze jak uz sem psal jako tradicne si z toho udelal one man show no a taky nutno uznat ze i kdyz bitky jsou vesmes povedeny od tech dvou zaverecnych jsem preci jenom cekal vic hlavne ta Adkins vs JCVD je slaba a fanouskum Van Damma nelze tento film doporucit ja sem vsak vcelku spokojen o dokonalosti mluvit sice nelze ale i tak je to pro mne bezkonkurecne nejlepsi trash ulet tohoto roku!

Chobotnička (1983)

Nový komentář bude v dohledné době nahozen.85%