mirkath1

• 18.2.2019  10:49

Přece jen jsem se trochu pobavila,ačkoli bylo víc trapných scén. 45%

• 8.2.2019  20:39
    Konečná (2013)

100x ohrané téma o šerifech na malém městě, ale tohle byla pecka :)

• 8.2.2019  14:56

Arnie to podle mého názoru zvládl na výbornou. Taky je už čas aby zahodil pistole a granáty-tady dokázal, že zvládne i dramatickou roli, i když mu docela pomohlo, že viník jeho tragedie byl tak nesympatický. Litovala jsem oba.

• 7.2.2019  14:27

Je mi to vážně líto. Asi jsem přestala snít, anebo jsem to nikdy neuměla.Tahle slátanina mi připadala připitomělá. No jak říkám závidím všem, kteří to umí. Život, který žiji se mi nelíbí, jsem ale příliš zbabělá abych s tím něco dělala.Snění jsem dávno pověsila na hřebík.

• 7.2.2019  12:33

Upřímně nevím, co to mělo společného s láskou spoiler: Jedna čůza vystřídala jinou a byla ještě horší,než ta původní.

• 25.1.2019  12:23
    Bird Box (2018)

Není mi moc jasné, co bych musela vidět, abych se okamžitě snažila zasebevraždit :(

• 24.1.2019  17:18

Viděla jsem už větší kraviny a tady se mi líbil černohumorový konec :D

• 22.1.2019  16:37
    Profil zločinu (TV seriál) (2009)

Tenhle seriál se naprosto vymyká všem jiným na podobné téma. Nabyla jsem dojmu, že většina obyvatel Francie jsou asi psychopaté :D

• 7.1.2019  22:06

Tak pěkný pohádkový příběh jsem vážně nečekala-naši bratři bodují :)

• 7.1.2019  14:07

Příběh dobrý, jen mám obrovský problém dívat se na vychlastaný ksicht Polívky. Je vidět, že se to na něm už pořádně podepisuje-červený noc a žilkovité tváře-fujtajxl. pro mě to není žádná celebrita, jen notorický ochlasta. Vilhemová mi v tomhle filmu byla velmi nepříjemná a to ji jinak mám ráda.Hlavní představitelka výborná, lidská a uvěřitelná-prakticky kvůli ní jsou 2* navíc.

• 1.1.2019  11:28

No nevím, co si mám myslet-tenhle film rozhodně stojí za to vidět.Má to sice jen 55%, ale podle mě je to silně podhodnoceno. Nikdo nechce slyšet příběh, jak se nějaký bezdomovec dostal na ulici. Málokdo si uvědomuje, že nějaký 60ti letý muž tam nespadl z nebe. Měl nějaký život a práci a historii-ne to nás vlastně ani nezajímá-vidíme jen špinavého a někdy násilného ,,týpka,, tak alou pryč. tenhle film, je podle skutečné události a s výbornými hereckými projevy. Pomalá stopáž, je tu plusem a ne mínusem

• 31.12.2018  13:09

No hodnocení divně nevyrovnané-já jsem spokojená :)

• 31.12.2018  10:16

Možná by stálo za to natočit 2.díl Trochu nedořešená situace a jak si pak vedl mladý Josh

• 28.12.2018  21:02
    Tajemství kruhu (TV seriál) (2011)

Jsem na rozpacích pro jaké diváky je to vlastně určeno. pro náctileté je to víceméně nepřístupné a starší se budou divit, jak je suprově na střední škole. Samé večírky, plesy a casína-žádné učení :) Žádné vedlejší postavy,jen samý kompars. Odfláknuté .Žádní učitelé, obchodníci. Možná je to město jen pro krásné mladé kouzelníky :)))))))

• 28.12.2018  19:25

Filmy s Grantem jsou vesměs všechny zárukou zábavy, byť by byl příběh trochu nedomrlý.Zdá se, že je mu psán přímo na tělo. Bude klukem i v 80ti :D

• 13.12.2018  18:28
    Strom v srdci (TV film) (2008)

Kdo tady mele, že to není ze života, ať jde do háje. Zřejmě je to zapšklá stará panna, která by dítě v klidu někam odložila. Právě, že jsou takoví lidé, kteří jsou schopni citu a lásky k člověku. Právě tohle je ze života víc, než kdejaká opětkovaná kravina. Tohle si zaslouží plný počet za výkony na jedničku včetně Dermota-jak se asi má tvářit člověk, kterého celý život tíží, co provedl?? Věřím, že takový příběh se klidně může stát, protože i v naší osvícené době se díváme na odlišného člověka jako na exota., Tyhle děti mají bohatější život, než my normální lidé, nestarají se totiž o kdejakou blbost a mají čisté srdce.

• 12.12.2018  15:58

Jennifer měla v době natáčení 27let-teda klobouk dolů, těch 17 bych jí klidně uvěřila.

• 7.11.2018  17:31

Moc pěkný film. Neskutečná, úchvatná Jane Fondová-a to má 80let-klobouk dolů. Skvělé herecké výkony všech zúčastněných.Škoda jen, že Dreyfus nedostal trochu víc prostoru.

• 4.11.2018  17:05
    Mrakodrap (2018)

Hehe, dostala jsem přesně, co jsem očekávala. Nebetyčnou kravinu )))) Na toho Dwayna se prostě dobře kouká a má na mě pozitivní účinky. Z toho člověka přímo sálá pohoda a radost ze života. Měli by ho dávat v tabletkách :D

• 29.10.2018  21:38

Neměla jsem ani ponětí, že i tohle má na svědomí inkvizice. Musel to být hrozný život.Přece pro všechny věřící je jen jeden Bůh-třebaže má jiné jména. Víra vůbec je špatná věc-plodí jen násilí a to má být ten milosrdný Bůh, ke kterému zvedají tváře a prosí o zázrak.?Nerozumím tomu a vlastně ani nechci. Zřejmě by se lidé v míru asi neskutečně nudili. Lambert zvládl roli opět na výbornou a jinak jsem ráda za málo známé tváře-nic mě při sledování nerušilo. Doporučuji-80%

• 26.9.2018  17:33

Divné,ač slavní a zřejmě hodně bohatí jsou to prázdné nádoby. Je mi těch lidí líto-vážně :(

• 26.9.2018  12:34

Když dám filmu půl hodiny, aby se někam pohnul a pořád je to nuda, nezbývá nic jiného, než to vypnout. Ani Colin Firth to nezachránil. Helen vypadá jakoby měla co chvíli zkolabovat. Vážně by měla s těmi váčky na očích něco udělat. Má ve filmu 44let-hraje 39letou a vypadá na 50. Snad to mohla jen režírovat, no ne? Fakt si nemyslím, že by někoho klofla :)

• 19.9.2018  15:34
    Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

K seriálu mám pouze jednu výhradu. Skoro ve všech navštívených světech je stejná flora jako na zemi. Kupodivu zvěř ani ptáky není vidět, což je divné. Mohli si s tím trochu pohrát :(

• 31.8.2018  16:26

Můj nejoblíbenější díl- Alan Rickman a Gary Oldman k sežrání -fakt nevím koho obdivuji víc. Oba jsou skuteční herci, kterým věřím i kdyby hráli párek v rohlíku. Radclifa beru jako nutné zlo :)

• 27.8.2018  17:58

Tak dlouho se budeme snažit vyrvat Zemi její bohatství hluboko ukryté, až Země vyrve nás ze života. Ona si bez nás skvěle poradí a zbytek živočichů si oddechne

• 27.8.2018  12:40

zapomeňte na tenhle ukecanej film a koukněte film www.youtube.com/watch?v=aOVf-my0HG8 milionkát lepší-téma skoro stejné jediné, co jsem si z filmu vzala za své je toto-nejez bonbony, které leží někde na stole když o nich nic nevíš :D :D

• 27.8.2018  11:33

Kam se poděla elegantnost a charisma Butlere, Vypadáš chlape jak santusák a to ti není ani pade. :( Jinak ok všechno šlape jak na drátkách-spokojenost 80%

• 26.8.2018  21:05

No nevím proč jste hodnotili až tak slabě. Bylo to celkem dobré-na téma mimoňú jsem viděla daleko horší filmy. Dokonce to koresponduje i s mým přesvědčením, že sem pár krát za nějakých desítek tisíc let někdo, kdo nás tu kdysi nechal přiletí vylepšit. Nemyslím si, že jsme vznikli z opic :)

• 15.8.2018  18:35
    Černí andělé (TV seriál) (2001)

No, nemyslela jsem, že to někdy řeknu,ale umí ještě naši umělci natočit hororové povídky. :D

• 14.8.2018  17:24
    Smrtelná nákaza (TV film) (2006)

Nevím jaký konec by jste lidi čekali, pokud by došlo k pandemii na celém světě? Boží zázrak snad? Konec takový, přesně stejný, co jste viděli. Lidstvo papa-leda by pokračoval formou Šíleného Maxe :)

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21