• Thriller

Ženy v pokušení (2010) odpad!

Mohutně nepřirozený výkony s přiškrceným rádoby humorem. A když tohle selže, nepomůžou tady ani slušněneslušný dvojsmysly a hraní si na dračici v letech v podání E. Balzerový. Fakt jí ten apetit nevěřím, protože ho nedokáže zahrát. Česká filmová novodobá tvorba je prostě - až na malý výjimky - nekoukatelná.

Expendables: Postradatelní (2010) odpad!

NePostrádám tyhle hrdinský styly, ani jsou-li myšleny jako parodie - tohle byla zřejmě jedna z nich, a ještě k tomu nemoderně natočená. Atmosféra stylizovaná do éry rozkvětu filmových triků s neohroženou posádkou srdceryvných drsňáků spolu s nijakým dějem vykompenzovaným notnou snůškou okoukaných a laciných rvaček, stříleček a demolic si tahle obrovitá nuda nedokáže nahnat body ani hvězdnou výplní.

V pasti (2005)

Znamenitě vypjatá atmosféra, kterou vyplňuje herecky sladěný duo nejen kvalitně zahranýma a sestříhanejma scénama, ale i trefnýma dialogama. Předváděná inteligence E. Page byla v rozporu s jejím věkem a tahle skutečnost maličko kazila celkovej dojem. Bohužel rozpaky přináší táhnoucí se závěr a nepochopitelnej čin P. Wilsona, kterej nejenže scénu těsně předcházející tomuto zahrál už s vypětím svých hereckých sil, ale zčistajasna vyprchaný napětí s absencí provokace, která by tu sakra sedla, dělá konec poněkud absurdním.

Úkryt (2011)

Paranoia natažená do dvou hodin. Správná atmosféra se špatně zahranou diagnózou nedokáže nabudit pocit nebezpečí, který mělo pravděpodobně bejt hlavní náplní tohohle filmu.

Apollo 18 (2011)

Příjemná stopáž a v ní dobře ztvárněná prázdnota s tajemnem vrcholí v nečekaný rozuzlení.

Umlčeni (2008)

V jednoduchosti je krása. Napětí po celou dobu nepolevuje - je tu sice pár nelogičností, ale snadno se dají v tom slušným tempu tolerovat. Úplnej závěr jsem si představovala drsnějc nebo úplně jinak a tím bohužel sráží moje hodnocení.

Anatomie lži (2009) (seriál) odpad!

Primitivní. Stejně jako lidský instinkty, ale stavět na tom vyšetřování? Neustále připomínat a vysvětlovat, proč která mimika byla použitá a co vlastně znamená? Zkrátka poučovat se něčím tak přirozeným se nenechám a koukat se při tom na pětkrátzaepizodupřevlečenou a důležitou K. Williams odmítám.

Kluk na kole (2011)

Pro náročnýho diváka. Citlivě popsanej příběh odstrčenýho hyperaktivního kluka. Z počátku hodně záběrů na jeho neustálej běh a v dalším průběhu protahovaný scény nejen tý jízdy na kole mě celkem vytáčely.Tyhle melodramatický styly sice bejvaj kvalitní a precizní, ale opravdu je nevyhledávám. Závěr jenom potvrdil, že pro víc mých hvězdiček tu není místo.

Rozpal mě, sakra (2011)

Vcelku nenápadnej, zato překvapivě otevřenej film evropský produkce. Nic mu nechybí, nic nepřečnívá. Elegantně líčí všední problémy mezi teenagery, jejich vášně a nevinnost spolu s děsně důležitou otázkou: "šťouchnul nebo nešťouchnul?" To se vyjasní v samotným závěru, kterej rozhodl o tomhle vysokým hodnocení.