• Krátkometrážní

American Horror Stories (2021) (seriál)

Hrozná žumpa. Nad odpadem to drží dvě solidní epizody. Ono každá má svou originální myšlenku, jen to provedení a finální provedení myšlenky je katastrofa. Už od třetí série mě ty sračky okolo Murder House nebavily a nebaví ani teď. Zjevně jde seriál do hoven. 3* a.k.a 45%

Výbuch (2020)

Do půlky se to dalo v klidu za 4* slabší, ale od poloviny se to ztočilo divným směrem, kterej mi nebyl po chuti. Navíc, buďto se mi to zdálo, ale herečka co půl hodinu přibírala na váze. 2* a.k.a 35%

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Opět vysoce nadprůměrná sezóna, kdy se kvalita drží každého aspektu. Můžeme polemizovat o jistých věcech, ale je třeba si přiznat, že řemeslněji lépe zvládnutý seriál Netflix nemá. Jednu hvězdu ubírám klasicky za plantavý cliché linky a jednotlivé debilní postavy (Will, Eleven a vlastně všichni parchanti). 4* a.k.a 80%

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Vzhledem k tomu, že SW vygenerovalo tři špatný filmy a dvě řady solidního seriálu, tak jsem od toho nečekal nic a pokud něco, tak možná víc dirty look místo toho pozlátka CGI, ale budiž, bavilo to pořád víc než seriál s Bobba Fettem což je převlečenej Mandalorian 2.5. A jako fanda lorda Vadera jsem uspokojen. A v druhé sérii poprosím toho Maula. 4* a.k.a 78%

Stranger Things - Kapitola sedmá: Masakr v laboratoři (2022) (epizoda)

Celej díl čekám na to slavný vykreslení Vecny co každej chválí a ono to přišlo až těsně před koncem. Je pravda, že je to nejlepší villain v celé sérii a jeho progress je vynikající.

Moon Knight - Přátelský typ (2022) (epizoda)

Kvalita seriálu rapidně klesá a ztrácím zájem. Dodívám se, ale nečekám, že se to změní. Už kvůli skvělému castingu je to obrovská škoda.

Vřískot (2022)

Obrovská pocta ostatním dílům, správné trefy do hororových cliché a odkazů. Paradoxně to trpělo i na klasická hororová cliché, kterým se to vysmívalo (vrah moc mluví než aby konal, SPOILER pořád se vraždí ve dvou, už jsem měl pomalu radost, že ve třech, etc.). Dalo se čekat, že někdo zařve ze staré gardy ale ve výsledku to bylo příjemná podívaná, za mně asi třetí nejlepší díl. 4* a.k.a 80%

Jackass 4.5 (2022)

Dodatek ve stejné kvalitě jako Forever. Pro někoho odpad, pro mě pokleslá zábava. Tyhle hovna mě baví. Doslova. 4* a.k.a 75%