Donggabnaegi kwaoihagi (2003)

Korejská romantická komedie o nafoukaném frackovi kterak se zamiluje do své doučovatelky angličtiny a polepší se. Ještě ho hlavní hrdinka mohla víc potrápit, ale jinak film dle mého gusta.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

K té správné esenci pekelnosti tomu chyběl Zdeněk Podhůrský a Upír Krejčí, nicméně i bez nich se jedná o skvělou ukázku úpadku české kinematografie.

Pokojný bojovník (2006)

Přiznám se, že jsem knížku nečetla. Ale celý film na mě působil trochu strojeně. Jakoby se do průměrného filmu o gymnastovi, který se po úrazu snaží získat ztracenou sebedůvěru, snažil vimplantovat nějakou duchaplnost a poseltví.

Báječná Angelika (1965)

Těžko říct, jaká neznámá síla mě donutila podívat se na druhý díl Angeliky. Té její kráse v nazrzlé paruce, nevinnosti, inteligenci, nulovému ději, vtipným výrokům, za které by se nemusel stydět Oskar Wilde se nedá odolat. Ještě, že mě čekají další tři díly.

Když chlapec potká dívku (1984)

Na takové intelektuálské kousky a egoistické orgie pana režiséra není můj mozek evidentně stavěný (i když v pozadí hrál David Bowie).LFŠ 2009

Vymítač ďábla: Zrození (2004)

Plytké. Naprosto o ničem. Jsem stará posera a než se podívám na horor tak si to půl roku rozmýšlím, ale tenhle film je spíš hororová nuda. Navíc nesnáším tyhlety rádoby archeology-dobrodruhy ala Indiana Jones, co z fleku vyluští arménštinu, studovaly apoštolské učení v Římě a jsou chodící encyklopedie na staré umění.Uf.

Kachní sezóna (2004)

Tenhle film má zvláštní kouzlo. Velmi roztomilé, dobře se na to kouká, žádná velká zápletka...

Smrtící bumerang (1996)

Jak už název napovídá, bylo jasné jakým směrem se bude příběh ubírat, nicméně i tak je to výborné komorní drama (i když kratší stopáž by neuškodila). Skvělý výkon Billyho Boba.

Wrestler (2008)

Wrestling rozhodně není sport dle mého gusta, proto jsem i delší dobu otálela s tímhle filmem, ale opravdu jsem nemusela. Víc než o wrestlingu jde o trochu melancholický a určitým způsobem smutný příběh stárnoucího wrestlera, který si časem musí uvědomit, že svý nejlepší léta má za sebou. Mimochodem skvělá oldschool rocková hudbička.