dr.horrible

Velká Británie
výsledok popkultúry

1 2 3 4 5 21 40 60 79
    • 11.7.2020  18:31
    Chris Rock: Kill the Messenger (TV pořad) (2008)

Niektoré vtipy nevyšli (voda na riť) a ubiehajúcou stopážou tomu trochu dochádza dych. Mohol sa radšej celý stand-up držať vtipov o politike a rasizme, pretože tie mu idú perfektne. Aj keď je to dnes už trochu out of date (ta kampaň), vypointované stále geniálne.

• 10.7.2020  03:09

Tie jej outfity a účesy, bože.

• 9.7.2020  22:47
    Vivárium (2019)

Úplne jedno, či to má minút 5, 10, alebo 90, drvivú väčšinu času je to len bezcieľne, monotónne, zameniteľné, alegorické hovno, ktoré nemá čím prekvapiť a od začiatku dokonca len otrocky plní, čo bolo jasné už v úvode. Hlavne nezábavne. Neexistuje žiadny logický dôvod sledovať filmy ako je tento. Jedna hviezda za dizajn. Normálne by som dal body aj technickej stránke, ale ten film bol tak nudný a predvídateľný, až ma naštval.

• 9.7.2020  18:15
    Nová holka - Série 2 (série) (2012)

Podstatne lepšie ako prvá séria.

• 8.7.2020  23:21

welcome.

• 8.7.2020  18:15
    Jih (1983)

Ericeove filmy sú asi ako prehnať to pri nedeľnom obede s aperitívom a potom polospiačky sledovať, jak za oknom prší. Ja myslím, že to bolo o tom, že všetci máme svoje dôvody. A aj keď sa mi záver nepáčil, tak to v živote býva. Každý trpí sám.

• 8.7.2020  03:24
    Pro strach naděláno (TV seriál) (2012)

“Semen?” “Coffee.”

• 4.7.2020  04:58

Zostrihať to na polovičnú stopáž a bol by z toho super pilot k seriálu o doktorke Adèle.

• 4.7.2020  01:02

Super napísané postavy. Mal som to väčšinu času za 5*, zhruba po tú scénu v nemocnici, a záver už tak nejak iba splnil, to čo musel. A nechcem hovoriť, že to bolo moc vážne (práve preto to fungovalo), akurát zrovna u Apatowa som dúfal, že sa po tých rokoch viac nasmejem.

• 3.7.2020  18:18

Tarantinova dvojepizóda za *****.

• 2.7.2020  16:30

Rozohrané viac v rámci celého seriálu, ako jednotlivých sérií. Vrchol príde v nemocničných epizódach 08 a 09 a uzavrie predchádzajúci dej. Zvyšné časti sú potom skôr budovaním sveta BB, než nejakým samostatným príbehom ohraničeným počtom epizód. A definitívne mám radšej súkromné dejové linky, ako hlavný príbeh. To sú všetko klady, btw.

• 1.7.2020  17:55

guilty pleasure.

• 1.7.2020  07:23
    Dream Demon (1988)

Through the darkness of future past, the magician longs to see, one chants out between two worlds...

• 1.7.2020  00:04

“Excuse me.” ”Yes?” “Hello.” “Oh, no one’s home.” “Hello, I have a telephone call for you.” “Ok.” “It’s from the Mayor of winning. He wants to say something to you.” “Yes, Mayor of winning?” “Hello, Sigrit. You’re going to win!”

• 30.6.2020  17:15
    Carlos (TV film) (2010)

330 vyčerpávajúcich minút dejepisu. Nabitých akciou, od človeka, ktorý si postavil kariéru na vyhýbaní sa jej. A vôbec to nie je na škodu. Assayasa rozoznáte podľa množstva krásnych žien, voyerskej kamery a výborného (a rôznorodého) pesničkového soundtracku. A keď príde na útoky je skoro až dokumentárne reálny, žiadne vybuchujúce fontány, ani rýchle strihy. Skôr tiché guľky odzadu do hlavy. Celé je to veľmi civilné (nedivím sa zrovnaniu s Baader Meinhof Komplexom), neustále sa striedajú lokácie a občas ani nepostrehnete, že sledujete archívne zábery. Ramirez vo svojej roli vynikajúci. Z tých 5 a pol hodiny je jeho súkromiu venovaná možno štvrtina, všetko ostatné je politika, plánovanie útokov a samotné akcie. Keď niekomu prišla nudná už tá na polovičnú stopáž zostrihaná verzia, nech ide sledovať Michaela Baya. 90%

• 29.6.2020  22:55
    Proxima (2019)

Aký to úžasný vek v ktorom žijeme.

• 29.6.2020  20:32

Jennifer Kaytin Robinson má talent, dokáže uveriteľne zachytiť momenty zamilovaného šťastia, aj porozchodovej rozcitlivenosti a prinutiť diváka spomínať na tie vlastné. A dosť to ťahá hore jak je Stanfield dobrý herec. Problém je, že pri publiku pre ktoré točí, si môže dovoliť maximálne plagát Bowieho na stene, ale hudba musí zahŕňať párty hip-hop a druhotriedny rádiový pop, aby plnila funkciu kino-valentínskej slzodojičky a la Gary Marshall. Každopádne, za tie skutočné momenty si to 4* zaslúži.

• 29.6.2020  17:32
    New York v čase korony (TV film) (2020)

Jak píše helmiczka: “Tereza Nvotová pred zrkadlom v čase korony.”

• 28.6.2020  22:57

Decká nám dospeli. A s nimi aj seriál.

• 28.6.2020  22:54

V rámci seriálu 5*. Podľa mňa ďalej pôjdu rovnakou cestou ako film. Za všetko môže Will, btw.

• 25.6.2020  22:14

Život invalidného teenagera v rozvojovej krajine. Človek si vďaka týmto filmom ľahko vybuduje k Rusom odpor. Nemal som to ani pozerať.

• 24.6.2020  21:34

Sú tam dobrí a zlí, a je tam katarzia. A Brie Larson do počtu. A všetko sme to už videli. Pred rokmi, keď Cretton natočil jeden z najlepších nezávislákov vôbec, som čakal, že bude dnes robiť trochu iný druh filmov.

• 22.6.2020  12:15
    Himizu (2011)

Ale komiks to musel byť skvelý.

• 20.6.2020  22:45

Neustále to na Vás kričí, že pozrite aké mám tempo a hlasnú hudbu a 144 minút a staré autá a klobúky a krásku, čo potrebuje zachrániť. A všetci si uvedomujeme, že by to Coenovci zvládli lepšie. Na druhú stranu, má to istejší scenár, ako keby to robil De Palma. A kričí to fakt nahlas, takže ak naozaj nutne nepotrebujete rozpytvávať, v ktorej že scéne pred zrýchlením hudby malo byť ešte 20 sekúnd dialógu, alebo že nejakú z vedlajších postáv mal hrať ešte o trošku lepší herec, užijete si tučnú dávku noiru, ktorú v tejto podobe v kinách už takmer nedostávame. 85%. Gugu Mbatha-Raw nádherná, ako vždy (okamžite by si mal každý pozrieť Morning Show a San Junipero).

• 20.6.2020  12:52

Memories of Lydia je super joke, ten o závislosti na donutoch tiež ujde. Druhú polku stand-upu sa bavil Garlin viac jak diváci.

• 20.6.2020  09:51

Krásny film o nádeji. Keby som toho nevidel v živote už toľko, určite by som dal 5*. Herecky bezchybné, ona aj chlapec. Ležím v posteli s bolavým chrbtom a výlet do Brazílie ma dojal už pri rannej káve. 85%

• 19.6.2020  16:33
    Seberg (2019)

Tá Kristen je neuveriteľne hot.

• 19.6.2020  13:03
    Babylon (TV seriál) (2014)

Brit Marling a všetci tí skvelí anglickí herci. Mám chuť si to dať hneď znovu. Ps: Dík Dalforovi za titulky, snaď si to vďaka nim pozrie viac jak súčasných 22 ľudí. Keby aj pilot netočil Danny Boyle, aj tak je to málo.

• 19.6.2020  02:54

S výnimkou Saff a možno ešte Jeffovej ženy patria do basy všetci a nikomu z nich sa nedá veriť ani slovo. Chápem, že keby sa ich McHale pokúsil nejak konfrontovať, nikdy by mu to neautorizovali, na druhú stranu pokerface musel dať tiež zabrať. Nech už natočia ten film s Cageom.

• 17.6.2020  08:58

Spike je silný vo svojich trademarkoch, blackkklansmanovskom závere, narábaní s hudbou Blancharda a Gayea, a vietnamských retrospektívach. Hlásenia vietnamského rádia sa mi tuším páčili úplne najviac. A Lindo asi dostane oscara. Trochu problém sú ale zvyšné dve hodiny príbehu, na ktoré sú všetky tie premakané detaily našróbované, pretože aj keď to možno bol úmysel (obsadenie Jeana Rena), predsa len ide o dve hodiny béčkovej naháňačky za zlatom, kde najskloňovanejšie výrazy musia byť klišé a deus ex machina. Miracle at St. Anna bolo o jeden a pol triedy vyššie.

1 2 3 4 5 21 40 60 79