Za ginipiggu 5: Notorudamu no andoroido (1988) odpad!

Tohle pro mě bylo horší mučení, než zažíval ten "Pinhead" tam. Prostě moje pocity vypadaly asi takhle od začátku do konce filmu. Uvidíme, nuda, nuda, kde je má zbraň, chci se zabít, nemám náboje, najdu lano, konec, znovu objevena vůle žít.

Meikingu obu Za ginipiggu (1986)

Vidět to všechno z jiného úhlu je super. Jen škoda, že u 90% věcí jsem věděl, jak se to vlastně provedlo.

Lovci hlav (2011)

Někdo krade železo ( Viď Toncku ?), Někdo obrazy. Norové se zase předvedli a představují skvělý, napínavý thriller jako prase. Od začátku se rozplétá klubko lstí, zvratů a nových informací, že to nebudete chápat. Nebezpečí číhá všude, kam si jen náš "obrazový Dežo" prdne a není úniku. Až do konce nebudete vědět na čem jste. Pro mě super podívaná, u které jsem skoro nedýchal a čekal jak to vlastně celé dopadne. Objeví se i jedna pěkná krvavější scéna a celé to skončí výbornou pointou. Poznámka : Hlavní hrdina vypadal jak pulec.

Takoví jsme (2013)

Nevím jestli se mi to zdálo, nebo zda-li to tak chtěl osud, ale měsíc zpět jsem asi viděl trailer na něco jiného. Žrasovali se tam lidé co 5 minut a hráli tam mexikánci. S domněnkou, že si dnes pustím právě tento film, jsem byl velice zklamán a koukal na tento film úplně zděšeně. Neříkám, že to byla nuda, ale já to píšu. Do 80 minuty se se nic neděje, jen kromě toho, že se seznámíme s hodně divnou rodinkou a pomalu postupujeme ke konci, kde se odehraje jedna dobrá scéna a pak už jen běží jméno chlapa co roloval kable u kamer. Takže shrneme to tak, že příběh dobrý, ale nuda. Stopáž zbytečně dlouhá a rozpočet mohl jít klidně níž, když se tam nic nedělo. ( Rozpočet šel asi na na ty kable, nebo na segedín, který jedli herci při natáčení).

Za ginipiggu 4: Manhoru no naka no ningyo (1988)

Jeden z těch filmů, u kterých opravdu slabé povahy odvracejí čočky. Infekce byla opravdu odporná a tělo mořské panny vypadalo jak pizza s ančovičkami. Výborný nápad a ještě lepší provedení.

Za ginipiggu 3: Senritsu! Shinanai otoko (1986)

Musim uznat, že oproti předchozím dílům se konečně objevuje nějaký ten příběh, ale jinak je to stejná nuda. Náznak komedie určitě potěšil a proto to není jen jedna hvězda.

Za ginipiggu 2: Chiniku no hana (1985)

Další blbůstka. Zase ty efekty a gore byly tak průhledné. Končetiny gumovější než mámino dildo, příběh o ničem, Darth Vader jako porcovatel. Né, děkuji.

Za ginipiggu: Akuma no jikken (1985)

Mám rad Snuffy, ale tohle byla prostě srajda. Umělé, okaté, nešlo věřit ani té jehle, která byla na konci. Nejlepší část považuji za otáčení dívky na židli, která mě pobavila.

Battle Royale (2000)

Pamatuji si časy, kdy mi rodiče říkali, neser na školu, budeš se mít pak dobře. Jenže já teplák neposlouchal a místo toho jsem žral doma Nutellu a koukal na Naruta. Pak mi byl puštěn tento film, kde se dospělí bojí dětí a vždy je vybrána jedná třída , která se musí na pustém ostrově vyvraždit do jednoho. Krev stříká, obětí přibývá a vztahy mezi nimi jsou tatam. Pro mě jednoznačně výborný kousek, díky kterému jsem přestal bulat a začal jsem se učit. Na Japonsko skvělý výkon a nebýt jedné WTF scény, šel bych i na plný počet.

Películas para no dormir: Para entrar a vivir (2006) (TV film)

Znáte ten pocit, když hledáte byt a tak projíždíte město po městě a hledáte, který by vám vyhovoval. Pokecáte s realitní agentkou a vše je ok. Horší je, když dojdete do baráku, který se vám nelíbí a ještě k tomu není vše jak se zdá. Z realitní agentky se vyklube naprostá fena, která to nemá v hlavě v pořádku a chce mít ve svém domě dokonalé rodinné prostředí. Pak Vás honí po bytě a zjistíte, že má ráda figuríny a řetězy. Co všechno tohle znamená ? Jamie zase nezklamal a servíruje skvělý atmosférický kousek, který ani chvíli nenudí a dostane se lehce pod kůži. A poslední věc je ta, že nabízím byt 3+1, všude pavučiny i s pavoučky a kuchyň je velká. A když si to objednáte hned, dostanete chlapa v řetězech jako bonus.