Řezník (2006)

Krev hipíků poteče proudem. Jak řekl, tak i splnil. Další slasher, který se může pyšnit skvělým, charismatickým zabijákem, krví oranžovější než segedín od tatínka a vyhulenými hipíky, co by vykouřili i rohlík. Některé scény mě neskutečně pobavily a já si film s vypnutým mozkem dostatečně užil.. Není to nic převratného, ale jako hororová komedie na nedělní večer je ideální.

Hra na vraha (2009)

Miluji téma zabij nebo budeš zabit a je jedno v jakém žánru. ( Až na porno, tam by to bylo : Osoulož nebo budeš osouložen a tohle já vážně nemusím). Parta kamarádů je v domě uvězněna psychoušem. Mají čas do 6 rána, aby se navzájem pozabíjeli a přežil jen jeden. Není kam utéct, všude jsou pasti a není radno neuposlechnout věznitele. Kdo uteče, zemře. Napětí a stres roste a postupem času se z lidí stávají buď hyeny nebo chudáci. Od 20. minuty film roztáčí své pekelné obrátky a nepoleví až dokonce. Opět mě film nenudil a já si tak užíval postupnou likvidaci dětí. Naprosto famózní.

Boogeyman 2 (2007)

První díl byla hororová bomba, u které by se nenudil ani ten nejhorší hororový kritik ( To, co jsem právě napsal nebylo myšleno vážně). Laťka první filmu nebyla moc vysoko. Tím pádem, ikdyby byl druhý díl hovadina, byl by lepší než jeho předchůdce. Bohudík druhý díl mě totálně překvapil a byl jsem svědkem toho, že i dvojky dokáží být 100x lepší než díly první. Provedení vražd bylo zvládnuté precizně a byl jsem mile potěšen skvělým gore. Děj není nijak dokonalý , ale nějak neotravuje sledování. Obsazení už je ucházející (Hypernova byla pravděpodobně zbourána) a stopáž je tak akorát. Jsem nadšen.

Boogeyman (2005) odpad!

Po tom co jsem dostal varování od svých přátel, že je to opravdu nejhorší díl, jsem si řekl, že to tak strašné nebude a pustím si to. Velká chyba. Dlouho se mi nestalo, že bych u filmu myslel na tyto věci. Smrt, sebevražda, vražda. Přemýšlel jsem jestli si u filmu zabodnout nůž do krku, nebo rozsekat monitor. Film úplně o ničem, kde bubák nevystraší ani kojence a herecké obsazení vybírali na smetišti u Hypernovy. Děs.

42 (2013)

Lidi jsou svině, ať už černí, či bílí. Člověk je člověk a krev máme všichni stejnou. (až na Toncka, ten ji má železnou, aby jí mohl dávat do sběru.) V tomto filmu to zase skvěle vystihli a jsme svědky zrození černošské hvězdy, která to nebude mít na své cestě vůbec lehké, ale na konci stojí něco, za co stojí vydržet. Je to úcta. Výborný film se super obsazením, scénářem a příběhem. Skoro co 10 minut jsem měl husí kůži. Miluji sportovní dramata a tento zase potvrdil proč.

Vlak do pekel (2008)

Na nástupišti číslo 5 nastupujte do vlaku, který nabízí skvělé gore, špinavé, tlusté řezníky a nějaké ty kozy. Pokud ale čekáte nějaký skvělý děj , plný zvratů a uslzených oček, nastupte radši na kolo směr Drama.

Vražedná minulost (2013)

Z malé drzé holčičky ze Zombielandu skočila Abigail do šukézní puberťačky tady. Haunter se vyznačuje skvělým vyprávěcím drivem, který mě uchvátil a každou minutu jsem odkrýval tajemství s Aby. Herecký výkon této slečny byl úctihodný a určitě se chytne v dalších dobrých snímcích. Atmosféra ve filmu byla vážně hustá a ani nůž od Polraicha by jí nenasekal. Skvělý film, skvělý příběh, skvělý casting.

Redd Inc. (2012)

Kvalitní béčko, které se drží konceptu saw . Parta lidí je unešena psychopatem pro nějaký důvod do zamčené místnosti a umírají. V tomto snímku to jde trošku rychleji, jelikož víte, kdo je unesl, proč je unesl a co mají společného. Gore zvyšuje kvalitu filmu ještě o stupýnek víš, jelikož takové trhání nehtu jsem už dlouho neviděl. Herecké obsazení je průměrné, jen hlavní "záporák" byl sympaťák a uměl si udělat respect. Závěrečný twist nepotěší, ale také neurazí.

Shadow Walkers (2013)

Project X meets Šestý den. První polovina filmu byla neskutečná pařba,kde nechyběly krásné ženy, hlasitá hudba a pěkná prsa. Od nástupu klonů se film přesouvá na temnější kolej,kde nás čeká i trochu krve a napětí. Film mě určitě nenudil, tuto tématiku mám rád a ještě k tomu když se přidá i vtipnější část tak jsem spokojený ještě víc.

Závrať (2009)

Nemám rád výšky a tenhle film mi ještě tuhle fobii zdvojnásobil. První polovina byla naprostá bomba. Lezení po skalách, to napětí, jestli někdo nespadne, nebo jestli se něco neulomí a vy nezamávate svým kamarádům když letíte dolů. Prostě atmosféricky skvěle zvládnuté a některé záběry mi vážně způsobily závratě. Jsem se ani nemohl naklonit z postele, strašná výška. No, od nástupu Toncka to ale přechází do takové té normální klíšovité naháněčky, kde se postupně umírá atd. Gore se objeví, ale je to úplně klasické a nějak to neohromí. Za první půlku bych dal i 5*, ale jelikož druhá byla slabší, zůstávám na 4*.