Stopař (2007)

Původní snímek jsem zatím neviděl, ale určitě se na něho taky dostane, tím pádem nemohu srovnávat a budu komentovat jen tento. Skvělé, famózní a nevím co ještě. Napínavé od začátku do konce. Bean je frajer a jako zmetek v tomto snímku byl vážně uvěřitelný. Neskutečný psychický i fyzický teror. Gore taky pěkné. Po zhlédnutí tohoto filmu jsem si do auta koupil tři brokovnice, jednu bazuku a tři romy do kufru, protože, jestli někdy někomu zastavím a on mě bude chtít zabít, tyhle tři věci se o něho postarají. Romové jen tehdy, když bude mít nůž ze železa.

2 zbraně (2013)

Klasická akční buddy komedie, kde Wahlberg hláškuje a hází očka po pěkných servírkách, Denzel si drží svůj drsný pohled a kde záporáci mají své charisma. Není to nic převratného, ale já se bavil, zasmál se a chemie těch dvou mi náramně sedla. Jde vidět, že si herci natáčení vážně užili. Akce, hlášky, zvraty, to vše je tu obsaženo a já jsem rád, že jsem to konečně mohl vidět.

Wir sind die Nacht (2010)

Tak tohle byl masakr. Německé filmy mi nějak nesedí a nemám na ně prostě náladu, jsou pomalé a nezáživné. To ale neplatí pro tento snímek. Upíry nemusím, ale tohle byl nářez. Výborný příběh o slečně, která se stane upírkou a učí se žít novým životem neomezených možností. Objeví se zde, krásné slečny, vysávání krků a ucházející bojové scény ( Na Němce). Uběhlo to strašně rychle a já se nenudil ani kapku sekundy. Nalijte si krvavě červené víno, dejte si kýbel plný lidských hlav a kochejte se nad tímto skvělým filmem.

Splice (2009)

Když přejedete roma parním válcem, máte CD-rom. Když zkřížíte 10 různých DNA, máte Splice. Výborný film, který mě velice potěšil. Nečekal jsem až takový úspěch. Atmosféricky zvládnuto na jedničku a příběhově hezky napsáno. Film mě nenudil, bavil jsem se, nechápal jsem, žasnul jsem. Pokud chcete doma zkřížit pavouka se šuplíkem, je tento film rozhodně pro Vás.

Machete zabíjí (2013)

Rodriguez u mě hodně klesl po zhlédnutí pokračování Machete. Jednička byla skvělá, bavila mě, dalo se na to koukat, ale to, co jsem viděl tady, to bylo něco odporného. Efekty jako bych se koukal na film z roku 1998, hlášky nudné a nemají efekt, který by měli mít, Ať už to bylo záměrně nebo ne ( Je mi to celkem jedno), film byl prostě nudný, nebavil mě a už to nechci nikdy vidět. Velké zklamání roku ( Teď jdu vyhodit všechny mačety, aby mi nic nepřípomínalo tento hnus.)

The Starving Games (2013)

Kde jsou ty časy, kdy jsem u parodii neskutečně brečel smíchy celou stopáž a nenudil jsem se. Nové parodie jsou už pořád dokola a každý gag se dá čekat. Vyhladovělé hry nepřináší vůbec nic nového a tak jsme svědky vtípků, které jsme viděli už někde jinde. Trapné, nudné, nevtipné. Až na scénku s Expendables (kteří mě rozesmáli).

Enter Nowhere (2011)

Tak to byla bomba!!!!!!! Naprosto geniální film. Akce ve filmu je všehovšudy 10 minut, ( víc akcí najdeme i v kauflandu), ale tady nejde o akci, jde o výborný scénář, který drží diváka přivrtaného v křesle a pomalu mu odkrývá tajemství třech náhodných lidí ve smradlavé chatě. Naprostý skvost v tomto žánru a dal bych i víc. Miluji tyto filmy, něco jako Identita atd. Filmy, kde je jedno místo, pár lidí a teď co bude dál. No prostě mazec. 150%

Gauneři (1992)

Prostě Quentin. Kdo ho zná, najde zde mnoho charakteristických znaků jeho tvorby. Film výbornej, herecké obsazení nemohlo být lepší. Příběh, dialogy i akce, to vše bylo zvládnuté na jedničku a na vysoké úrovni. Konverzace 6 lidí o tom, jak vznikl song "Like A Virgin" od Madonny mě totálně rozsekal.

Nenarození (2009)

Další rádoby duchařina, která má víc děr, než slečna , která strávila noc se třemi afričany. Efekty škaredé, jako ti afričani. Lekačky neefektivní a mohl bych pokračovat až do Afriky. Nudná slátanina o Jumbym a jeho lekacích mánévrech, aneb jak vylekat diváka tím nejklíšovitějším způsobem. Ruce pryč od toho a pusťte si radši Pocahontas.

Fairytale (2012)

Od začátku jsem mamce tvrdil, že mi ty zuby někdo krade a ona mi stejně nevěřila. Zoubková víla tentokrát v podání velké,bezzubé svině, dává co proto nebohé mamince s dcerkou. Masky byly vážně super a styl jakým to bylo natočené byl vynikající. Taková pohádka pro dospělé, něco jako Mama, ale u Mamy jsem se neskutečně nudil. Konec trošku ubral a tak je to jen čistej průměr.