Velká šestka - Pan Jiskřička ztrácí jiskru (2018) (epizoda)

Ach jo, zas další reality show. To už vážně nejsou žádné jiné náměty než parodování televizních soutěží do animovaných seriálů? A ještě k tomu virální videa ... Dvě hvězdičky jenom proto, že jsem parodii na MasterChef dala průměr.

Velká šestka - Netrpělivý pacient (2018) (epizoda)

Aha, takže děti dokážou přechytračit zkušené zločince. Začíná mě mrzet, že jsem to neviděla jako dítě, možná by mě to i bavilo. Každopádně závěr epizody byl naprosto epický, Obake je geniální záporák, který mě opravdu dostal. Nevím, jestli je to záměr, ale čím dál víc v něm vidím Moriartyho.

Velká šestka - Tetička Cass má rande (2018) (epizoda)

Po skvělém díle přichází zákonitě ten nejslabší. Záporák zase nebyl záporák, naopak to byl vlastně chudák. Navíc romantické náměty opravdu nesnáším. Sice jsem se trochu pobavila, ale ani na ten obyčejný průměr to opravdu nemělo.

Velká šestka - Selhání (2018) (epizoda)

Sice opakování záporáků nemám ráda, ale protože se jedná o Globbyho, který je sám o sobě vtipný, byla jsem schopná to překousnout. Navíc závěr epizody konečně odhaluje tajemství pravděpodobně finální zápletky. Dokonce jsem se slušně pobavila, zatím asi nejlepší díl celého seriálu včetně původního filmu.

Velká šestka - Lesy Muirahara (2018) (epizoda)

Zápletka téměř bez záporáka. Vždyť on to ten lesní muž myslel dobře. Technologie nás opravdu jednou zahubí ... Námět sice zajímavý, taky jsem se trochu pobavila, ale jinak nic, co by převyšovalo průměr.

Rapl - Oheň (2016) (epizoda)

Námět epizody sice byl stejně zajímavý jako ty předchozí, ale bohužel to byla spousta maličkostí, které mě nutí hodnotit jinak než jsem u Rapla zvyklá. Učitelka uhoří, ale všem je to u “zadní části těla”?! Lyžařský výcvik pokračuje, jako kdyby se vůbec nic nestalo?! A ještě si studenti všechno fotí?! To už jsme stejně blbí jak ti američani? Zatím absolutně nejslabší díl a velké zklamání.

Velká šestka - Extrémní vaření (2018) (epizoda)

Undergroundový MasterChef. Ach jo. Konečně námět epizody, který by mě i bavil, kdyby se boj se záporákem nepřesunul na druhou kolej. Pardon, ale pořady o vaření mě nebaví ani ty skutečné, natož tak v animovaném seriálu.

Velká šestka - Fredův super ples (2018) (epizoda)

A zase další tančící epizoda. Záporák slabý, jeho zneškodnění ještě slabší. Snad jediné, co mě na této epizodě pobavilo bylo závěrečné "Would you like a hug?"

Velká šestka - Velcí spolubydlící (2018) (epizoda)

Námět epizody skvělý, záporák pro tentokrát úžasný a dokonce jsem se i dobře pobavila. Bohužel ale závěrečné motivační kecy zase srazily epizodu zpátky do průměru.

Velká šestka - Kapitán Fešák číslo 188 (2018) (epizoda)

Námět Issue 188 nebyl zas tak úplně nejhorší, bohužel jsem ale měla problém s Barb a Juniper. Já chápu, že Američani asi hudební a taneční scény vyžadují a že děti to asi víc baví, já jsem na to ale vyloženě alergická. Navíc mi vadila i postava Karmi, jejíž dějová linka mi přišla úplně zbytečná.