Počátek Země Nezemě (2011) (TV film)

Pro mě absolutní TOP ze všech Petrů Panů a jim podobným. Samotný příběh Petra Pana mě nikdy nezaujal a proto jsem se ani nikdy na žádný film s Petrem Panem nedokázala dodívat. Na tento film jsem se podívala jen kvůli Rhysovi, abych si doplnila jeho filmografii a nevěřila jsem tomu, co vidím! Není to obyčejný nudný příběh o nějakém děcku, ale o tom, jak to všechno začalo. A abych pravdu řekla, je to milionkrát lepší než celé slavné 'pokračování'. Neverland jsem si okamžitě zamilovala a shlédla ho hned několikrát, protože mě to opravdu dostalo. Rhys byl tak neuvěřitelně přesvědčivý, že i mě, člověka, který fandí svým 'favoritům' i kdyby měli být jakkoli zlí, dokázal dohnat k tomu, abych jeho filmovou postavu začala nenávidět. Ještě nikdy se mi nic takového nestalo a tak musím uznat Rhysův neuvěřitelný talent a taky samozřejmě úchvatnost samotného filmu. Takže za mě plný počet a ještě hvězdičku k tomu!

The Big Bang Theory: It All Started with a Big Bang (2012) (TV film)

Pěkný 'dokument' o skvělém seriálu, takže pokud mám ráda seriál, nevidím důvod hodnotit jinak než stejně jako samotný seriál. Každopádně je opravdu povedený, líbí se mi pohled do zákulisí, rozhovory i zajímavosti. Já mám celkově 'Making offs' hodně ráda, takže pro mě to je opravdu velké plus k mému oblíbenému seriálu.

Svatební zvony (2009) (TV film)

Nádherný, opravdu nádherný film, který patří mezi mé nejoblíbenější filmy s LGBT tématikou. Opravdu milá dvojice Hans & Nicki, maminka, která si tolik přála vnoučátka a tatínek s Hansovou 'novou maminkou' se nám ze začátku představí jako milá rodinka, ale po odhalení, že Nicki vlastně není žena, ale muž, se všechno mění. Opravdu hodně vtipně natočený film, který mě donutil brečet hned několikrát. Myslím, že Němci by měli takové filmy točit častějc, nádherné prostředí, skvělí herci a krásní němečtí chlapi, to je přesně něco pro mě. Opravu vynikající film, který ráda shlédnu i několikrát po sobě, dokáže pobavit, ale i rozesmutnit, ale i přes to působí jako úchvatná komedie s trochou té chlapské romantiky :) Opravdu jsem Edzardovi & spol moc vděčná, že takový film vznikl a já jej můžu hrdě nazývat jedním z nejlepších! :)

Cesta do Rokycan (1981) (TV film)

Skvělý český krátkometrážní film s úžasným obsazením, který dokáže naprosto dokonale pobavit. Menšík a Janžurová, to je prostě dvojice, která nikdy nezklame!

Top Gear 2010 (2002) (pořad)

Pořad, který jsem poznala jen díky bratrovi a jeho obrovskému zájmu o auta. Mě auta vždycky tak trochu zajímaly, ale nikdy jsem se na žádný magazín o autech nedívala, teda kromě Autosalonu, který nám pravidelně hrával při snídani. Pak se ale můj bratr začal dívat na Top Gear a já poznala úplně jiný svět! Nejdřív jsem se dívala jen kvůli trojici moderátorů, hlavně teda Hammondovi, a jejich naprosto úchvatným vtipům, ale nakonec jsem přece jen začala poslouchat i ty technické údaje a došlo mi, že zajímat se o auta jen kvůli tomu, jak vypadají, je čisté pózerství. Top Gear miluju, kluky miluju, auta miluju, prostě všechno, co obsahuje pojem Top Gear miluju! Je to absolutně nejlepší a nejvtipnější pořad, který jsem kdy sledovala a velmi pochybuju, že ho někdy nějaký dokáže vůbec překonat ...

Top Gear (1978) (pořad)

Partička (2011) (pořad)

Jeden z nejlepších a nejvtipnějších pořadů vůbec! Kluci mě opravdu dokážou skvěle pobavit, některé scénky jsou tak legendární, že mě dokážou rozesmát naprosto pokaždé, když je vidím. Občas docela obdivuju kluky a jejich vtipné improvizace. Díky Partičce jsem taky poznala Ondru i Igora, které jsem si hned naprosto oblíbila. Tento pořad mám opravdu hodně ráda!

Vtip za stovku! (2012) (pořad)

Milý pořad plný, i když starých a ohraných, ale stále vtipných, vtipů, skvělé dvojice moderátorů a nejlepšího Rudy (Michala) z Ostravy! Tento pořad mě opravdu dokáže pokaždé pěkně pobavit. Docela nechápu tolik nízkých hodnocení a pouze 24% celkové hodnocení. Je to trošku smutné, že už se celý národ nemá chuť ani náladu pobavit ...

Avantasia - The Flying Opera, Around The World In 20 Days (2011) (koncert)

Nádherný a téměř vysněný záznam z naší domoviny a totálně nejúžasnějšího Německého festivalu! Obecně toto turné bylo opravdu vysněné a vytoužené. Bohužel ale pro mě, v době, kdy můj milý Tobi a tahle neuvěřitelná banda poprvé navštívili náš kraj, jsem byla pro rodiče příliš mladá, abych se na tak 'velký' festival jako je Masters of Rock, mohla podívat a vidět svou modlu se svou absolutně nejoblíbenější kapelou a tak jsem s brekem musela zůstat doma. Ta radost, když jsem se dozvěděla, že přece jen o tento zážitek tak úplně nepřijdu, byla nepopsatelná. Teď už na Masters jezdím pátým rokem (začala jsem o pouhý rok později, o roce 2009) a vím, jak úžasné to muselo být, když se tam Tobi poprvé se svým projektem objevil. Ano, sice jsem si minulý rok svůj sen konečně splnila a svou modlu s tím nejlepším projektem na světě jsem konečně viděla, ale i tak si myslím, že ona originální a nakonec natočená show Avantasie byla prostě o kousíček lepší. Tobi ze sebe dal všechno a bylo vidět i jeho dojetí, když viděl, čeho všeho je český národ schopný. Takže jako skalní fanoušek Avantasie a Tobiho samotného nemůžu a ani nechci hodnotit jinak, než tím nejvyšším hodnocením. Opravdu vynikající záznam toho nejúžasnějšího koncertu (vlastně dvou), který byl kdy na světě odehrán!

Edguy - Fucking with Fire (2009) (koncert)

Absolutně geniální živák té nejlepší metalové kapely na světě - teda nejlepší zároveň s Avantasiou! Kluci jsou prostě našlapaní od začátku do konce a vtipní přesně tak, jak je známe. Tobi neuvěřitelně sexy od prvního krůčku na podium až po poslední zamávání, prostě živáček, který dokonale zahřeje u srdíčka i těch nejtěžších chvílích a pobaví i v těch nejsmutnějších momentech. A pak ty bonusy ... Když jsem si DVD konečně koupila, bonusy jsem hltala jako večerníček každý den. Já jako skalní fanoušek a člověk, který uctívá Tobiho jako Boha proto nemůžu a ani při nejmenším nechci hodnotit menším hodnocením, než tím nejvyšším. Tobi & spol si opravdu zaslouží hodně vysoké hodnocení, protože mě osobně totálně změnili život, ale to je už jiný příběh :) Každopádně nádherný živák, který by měl vidět každý člověk, který od Edguy zná alespoň jedno album! :)