Krysař (1985)

Těžce atmosferická freska příběhu jednoho města, kde osobní hamižnost a vzájemné okrádání dosáhlo úrovně virtuozity. Design budov odrážející zkroucené duše obyvatel, které pronásledují nejdříve jejich vlastní osobnosti, pak i všudypřítomní hlodavci... Podrobněji: http://umenivyberu.cz/filmy/krysar-1985/

Dragonlance: Draci podzimního soumraku (2008)

Dračí kroniky bylo mé první celkem náhodné setkání s Dragonalnce Sagou a po dlouhé době jsem ve dvaadvaceti letech u knihy plakal...sága je plná ne klišé, ale doslova archetypů a doteků mýtu, všech těch situací a hrdinů, které se v mnoha variacích dokola opakují, ale lidský rod nikdy vlastně neomrzí. Na filmovou podobu jsem byl zvědav a jsem nadmíru spokojen. Animace sice ne vždy sedla, ale kombinace počítačové animace a ruščního kreslení se kupodivu docela hodila, protože připomněla všechny klaické ilustrace v pravidlech Dungeons and Dragons. A stjně jako Draci podzimního soumraku, Draci zimní noci a Draci jarního úsvitu i Sutherlandův Raistlin Majere ve mě zůstanou navěky otisknuti

Oko dravce (2008)

Neprotahovaný a nedojemný konec. Perfektní průběh i zpracování Arii...takhle se mi naposled líbilo Bourneovo Ultimátum

Mrtví jako já (2009)

A boom boom ba...A boom boom ba...po zkouknutí druhé poloviny s notnějším obsahem alkholu v krvi, poté co jsem poslal tři lidi do háje a pustil v hospodě pětkrát za sebou Sleipnir nemohu jinak