Trapasy (2007) (seriál) odpad!

My už vážně neumíme :((

Účastníci zájezdu (2006)

Pribeh blbej jak poleno, hlavni hrdina je silne afektovany a Jitka Kocurova je spatna herecka, ale kocka to je :) Ale dostal me Mirek Krobot s Pavlem Liskou, ti dva byli super! Uz ani ty ceske komedie nejsou to, co kdysi...5/10

O ztracené lásce (2002) (seriál) odpad!

Jedina pohadka co takhle z ceskych znam, zfilmovanych, ktera skoncila tak rozporuplne. Ale bylo hezke od Evicky Hudeckove, ze dala svemu manzeli jako dar k narozeninam pohadkovou knizku :)

Neporazitelný (1993)

Akcni beckove filmy mam rad, ale tohle nic moc, jako vzdycky vsechno se rozprasilo na blbem scenari a spatne rezii.

Žít a nechat zemřít (1973)

Super bondovka, Moore si nasadil latku vysoko a vzdycky v dalsich dileh shodil. Asi taky tim, ze uz zacal hrat jako starsi. Hvezdicku navic dostava i za titulni pisen, hlavne zacatek songu je uzasny.

Vyhlídka na vraždu (1985)

Posledni, ale slusna Moorovka. Prestarly Bond se jeste zmohl a byl v podani lepsi, nez v nekterych predchozich dilem. Zasluhu ma ale i Walken, ktery patri mezi nejlepsi zaporaky Bonda v cele historii a korunku nasadila titulni pisen od Duran Duran, presladky hit se mi libi jeste ted.