Donnie Darko (2001)

Ou... právě jsem se skoro dvě hodiny díval na film o kterém nemám ponětí, co vůbec znamenal. Mozna proto jsem si pral, aby co nejdrive skoncil, hodne jsem se v nem ztracel a nenasel to, co jsem ocekaval. Opravdu jsem hodne rozcarovan a citim takovou neprijemnou nechut smichanou s hezkym pocitem blaha, ze jsem videl dost zajimavy film. Takze to nebudu hrotit a dam tri hvezdicky. Treba az to uvidim priste, bude to lepsi. Ale zatim ne. __Podruhe viděno a musím říáct, že DOnnie Darko je špica! Nedám dopustit.

Štěstí na dosah (2006)

Jak se opět ukázalo, Will Smith umí zahrát cokoliv, přes drsného policajta, až po milujícího otce v dramatu, kterému se pořád pod nohy plete smůla. Příběh je to rozhodně nadprůměrný, ale takových už bylo o tom, jenže tohle je podle skutečnosti o tom, že když člověk opravdu moc chce, tak to vždycky výjde. Film je to hezký, docela i sentimentální, ale jako rodinný snímek proč ne.

Znamení (2002)

Pred leti lety se u nas na skole nemluvilo o nicem jinem, nez bylo znameni. V te dobe jsem se o filmy moc nezajimal, takze mi to byl vice mene jedno. Ale to jsem udelal chybu, Znameni je dost povedeny mysteriozni film, ktery obcas presahuje hranice snesitelnosti, ale spouste lidem se prave tohle libi. 6/10

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Bratříček bruckheimerovských CSI je opravdu jedinečným seriálem, který si mně získal prvním dílem. Prvních pár dílu jsem v televizi neviděl kvůli tomu, že jsem slyšel, že přichází nový JAG, takže jsem zaklapnul uši a neslyšel. Ovšem s JAG to nemá vůbec nic společného, kromě producenta. Mark Harmon je dokonalým Gibbsem, tak tvrdého, ale na druhou stranu skvělého člověka (postavu) neviděl. Celý tým se dokonale doplňuje, ať už konzervativní Kate, nebo proutníkem DiNozzem. Třetí serii se změnil trošku dabing, což je škoda, ale zvykl jsem si a přišla Cote De Pablo, ze začátku jsem ji nemohl vystát, ale dneska bych to bez ní nevydržel, je o dost jiná než Kate, snad i lepší. Nevím, tohle nemám právo hodnotit, ale rozhodně to serialu neubralo, naopak, posunulo spíš jiným směrem. Dávám plný počet také proto, že veškeré díly nepostrádaji akci, dynamiku, skvělé hlášky a logiku. Rozhodně jeden z nejlepších krimi seriálů za poslední léta. Jen mám jednu výhradu, časem se Gibbs trochu omrzí svým jednotvárným chováním. U mně se to projevilo někdy v půlce třetí serie.

Trapasy (2007) (seriál) odpad!

My už vážně neumíme :((

Účastníci zájezdu (2006)

Pribeh blbej jak poleno, hlavni hrdina je silne afektovany a Jitka Kocurova je spatna herecka, ale kocka to je :) Ale dostal me Mirek Krobot s Pavlem Liskou, ti dva byli super! Uz ani ty ceske komedie nejsou to, co kdysi...5/10