Ip Man 2 (2010)

Tak sice je tohle slabší o proti prvnímu dílu,ale i tak je to fantastický kousek.Tak bych řekl že si to tak zaslouží alespon 4,5 hvězd.Sice to nemělo to kouzlo z prvního dílu,to opravdu nevím kam se to vytratilo, ale to nové prostředí po válce,vše bylo nové..To mi nějak nesedelo,ale i tak jsem se úžasně bavil.Bitky tu byly a dost jich bylo,bylo tu i pár smutných scén ale ta na konci byla nejlepší jako v jedničce.Neuvěřitelně zpracovaný druhý díl velkého Ip mana.Těšim se na třetí díl,kdy tam bude učinkovat i Bruce Lee.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Když jsem to poprvé slyšel,řekl jsem si že je to nějaká prkotina,ale opak byl pravdou.Tohle byl opravdu vydařený kousek!!! Nejen že ve filmu hrajou výborní herci,ale je tu zde i kapka humoru,lásky,přátelství a zla. Johnny Depp snad v nejlepší formě,kterou jsem kdy viděl.Celý film také doprovází výborná hudba od Badelta.Škoda,že ostatní díly jsou už na tom hůře.. prostě první díl z Pirátů byl nejlepší..

Mezi vlky (2011)

Původně jsem chtěl dát jen 3 hvězdy,protože na některých místech jsem se nudil tak,že jsem si to musel pozastavit a něco dělat jiného než to...Scény byly velice povedené,ale škoda že většina scén např. útoků vlku bylo jen v noci.To mi snad na tom vadilo nejvíc.Liam Neeson opět nezklamal i když je to typ spíše na akční filmy,tohle byla taková survivovka.Ale povedená.Sice jsem se u některých místech nudil,jak jsem už uvedl ale film měl v sobě takové kouzlo at už krajiny,prostředí,efektu a scén že jsem nakonec chtěl dát 5 hvězd.To se však nestalo,protože by mě vážně zajímalo..proč režisér nedokončil tu poslední scénu?Jestli Liam zemřel nebo ne? To byla opravdu velká škoda.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Druhé pokračování světoznámé trilogie Pána prstenů od Petra Jacksona... prostě fantastické.Howard a Peter opět nezklamali, celý film doprovází překrásná hudba a nádherná krajina Nového Zélandu.Sice ačkoli je toto nejslabší díl z celé trilogie musím dát plný počet,protože mě se tato část líbila.Po prvním díle,uvedení do kouzelného světa Středozemě se v druhé části všechno rozpumpovalo a vše už běží jak má.Epická výprava napříč Gondorem,Mordorem a na konec to nejlepší vítězstvím nad dobrem před zlem,ale zároven pád Železného pasu.

Muž na hraně (2012)

Tak dámy a pánové tohle je unikát začátku roku 2012! Film podobný jako Telefonní budka sice trochu slabší,ale opravdu jen o malinko.Hned ze začátku už se potápíte do děje a máte pocit jako by jste se topili v nadšení nebo nedočkavostí.Tenhle film jsem si oblíbil,že celý děj filmu není o tom,že Nick Cassidy chce potvrdit svojí nevinnost,ale zároven tam probíhají další akce.Hodně kompliců,kamarádu,smradlavých poldů a nakonec ten největší boss. Režisér udělal dobře,že natočil tak působivý a psychologický snímek jako je tento.Vybral též dobré herce.Nevím proč tak špatné hodnocení,ale měli by jste si uvědomit, že je málo filmů nebo málo režiséru, kteří dokážou natočit tak extremní motačku jako je tenhle film.Plný počet!!! doufám ,že bude dvojka!

28 týdnů poté (2007)

Poněkud moc rychlé, ale přesto vynikajicí. Je jen škoda, že to opět pokračuje jako normální zombie zabíjačka.

John Rabe - Ctihodný občan Třetí Říše (2009)

Fantastická a smutná podívaná z pohledu německého občana na krutý japonský režim.Film sice měl slabé články, ale na ty klidně můžu zapomenout.Příběh byl opravdu podařený, tak i útoky japonských Zer byly dokonalá ve srovnání s některými filmy...John Rabe se tak zapsal do dějin kdy zachránil přes 250 000 lidí.Ten kdo nezná Johna Raba se prostě nemůže považovat za historika nebo znalce 2 světové války.Film mě dostal, když byly uskutečněny popravy ty hnusné masakry,bombardování lodě a Nankingu, ale i konec kdy John Rabe zemřel jako zchudlý a bezvýznamný občan.

Million Dollar Baby (2004)

Další vytáhlé eso z Clinta Eastwooda!!! Tohle je prostě pecka celý film jsem jen zíral a zapoměl jsem na okolní svět.Chtěl jsem hned začít s boxem.Film zachycuje život Maggie jako od servírky,nebo-li od vzestupu šampionky až do pádu velké "mokušle".Tehle film mě totálně dostal! Ta chvíle když jí mědvědice uhodila a jak spadla? Musel jsem chytat dech...Konec byl ještě smutnější,ale to prostě k některým dobrým filmům patří.. Bravo Eastwoode!

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Nádherně zpracované až do nejmenších detailů. Tak to si představuji nejlepší film v celé historii "fantasy" filmů. Kam se v dnešní době hrabou fantasy filmy... dnes je to jen o tom, aby si režiséři vydělali prachy. Ale Peter Jackson mi dnes dokázal, že je to opravdu skvělý režisér, který si zaslouží být tím nejlepším, protože co natočil.. Na to ani nemá dnešní Avatar a mnohé "fantasmagorie". Film není úplně podle knihy, ale Jackson vložil do filmu i kus své fantazie, což se mi ohromě líbilo. Samozřejmě, že Jackson natočil pána prstenů kvůli penězům, ale myslím si že jeho láska k Tolkienovi je ještě větší. Tady je důkaz, že i podle slavné knížky, lze natočit tak překrásný film, jakož se to povedlo Jacksonovi. Film jsem shlédl nejméně 10krát, až na dnešek jsem se koukl na rozšířenou edici, která byla ještě lepší než jsem doufal. Rozmanitý příběh, skvělí herci, dokonalé efekty a mnohé na vás čeká. Já jsem se zamiloval do Pána prstenů a budu do smrti jeho největším fanouškem.

Krvavý diamant (2006)

Film, který mě přinutil se zamyslet nad tím, co se zrovna děje v Africe.Vynikajicí film podle toho co se v dnešní době stává což je normální.Tomuhle jsem nemohl dat mín!