Na hraně zítřka (2014)

Hodně luxusní záležitost. Začátek tak trochu pomalý, ale potom to šlo jak po másle. Nenudilo, ale naopak.. bavilo. Tom Cruise je výborný herec a vždy tomu dodá štavu, navíc s Emily Blunt? Z tohou čoudí velký trhák. Naprosto dokonalý a místy vtipný. Dějová linie víc než výborná a efekty? Nemám slov. Snad co mě jen zklamalo byl ten konec. Ale i přesto dávám plný počet bodů.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Are you fucking kidding me?! Bryan Singer dokázal,že stále umí natáčet kvalitní filmy. A tentokrát se mu to povedlo. Už od začátku filmu až do konce jsem měl vykulené oči a absolutně jsem nechápal, co se to vlastně děje. Jsem velmi rád, že pokračování x menu má tak vysokou kvalitu. Všichni víme, jak je to s kvalitou ostatních filmů jdou-li s pokračováním dál a dál. Jsem ohromen a po shlédnutí filmu jsem ještě v šoku. Nádhera.. Konec? Erickův proslov byl prostě úžasný a konec ještě jednou vynikajicí!!. Naprosto dobře odvedená práce. WTF!

Ztracený svět: Jurský park (1997)

Začátek chytlavý,akční a naprosto nádherný jako v předchozím dílu. Poté se to jenom táhle a byla to jako nějaká blbá telenovela. Ale přeci jenom se Spielbergovi něco povedlo.. ta scéna s tím vozem u srázu.. na jedničku!

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Jednoznačně patří k nejlepším překvapením tohoto ročníku. Druhý díl o proti jedničce je akčnější,brutálnější a dějová zápletka tam je ještě mnohem více propracovanější. Velký krok dopředu, nečekal jsem, že pokračování B sladáku bude sklízet úspěchy. Mě osobně se to líbilo.. výbuchy, létajicí kulky, boje. Jen tak dál!

Need for Speed (2014)

Pro mě je to velké překvapení. Hodně lidí to tu kritizuje a já vůbec nechápu proč. Super auta, překrásná příroda, kde se vše odehrává a snad jediná chybka byla, že tu nikde nebyly sexy holky. Abych pravdu přiznal, nehody a létající auta se mi tu líbily víc než u "staršího bratříčka" Rychle a Zběsile. Na hl. hrdinu a blondatou holkou jsem měl ze začátku alergii ale postupem času jsem si je oblíbil. Vtipné,rychlé a nakažlivé!

Akame ga kill! (2014) (seriál)

Pilot hodně zajímavý a především dost drsný. Nic pro slabé žaludky. Děj je přehledný a diváka rychle upoutá. Seriál působí komediálně, ale realita je jiná. U mě zatím 100% jsem naprosto spokojený.

Pozůstalí (2014) (seriál)

Výborný trailer, to je leda tak vše. Herecké obsazení taky nebylo špatné, ale ten pilotní díl mě tak nakazil, že už se neodvážím podívat se na druhý díl. Zmatek,chaos.. prostě hnus,bída. Zklamání roku.

Sabotáž (2014)

Sorry, ale tohle fakt ne. Prvních pár minut ujde, pak se to jenom táhne a divák umírá nudou.

Penny Dreadful (2014) (seriál)

1.série 90%. Skvělé, prostě skvělé.. občas se tu vyskytly nějaké nudné scénky ale to je snad vše. Finál vyšlo na jedničku, ačkoli jsem čekal , že to režiséři do nás nahustí více. Eva Green by si zasloužila cenu Emmy, rozhodně za své herecké výkony, které jsou opravdu pastvu pro oči. uvidíme v 2.sérii.