Na vlásku (2010)

Nádherný animák od Disneyho, asi nejlepší co jsem viděl z jeho branže. Hospodská scénka tomu dává jen a jen říz...

Avatar (2009)

Tak to byl vskutku nádhernej film. Hezčí po stránce vizuální, příběhové jsem snad neviděl, až na pár výjmek. Překrásnej příběh. Nádherný Sci-fi, Cameron zazářil !!

Sedm statečných (1960)

To je western panečku !! Krásná hudba. Jako v každým westernu zápoňák a bandita. Nádhera, nádhera, nádhera.

Zelená míle (1999)

Smutné, dojemné, a zároveň tak krásné. Nejsmutnější drama, které jsem kdy mohl vidět. Tom Hanks & a M.C. Duncan ++. 5 hvězd je rozhodně málo. Nádhera.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Jak může člověk hodnotit filmy jen pomocí 5 hvězdiček ? Tento film bezesporu jeden z nejlepších, který jsem kdy viděl. Dojemné, krásné. dokonalé.

Kamarád mi řekl tohle se ti bude líbit. Že bych byl z Borata tolik odvázaný to se říct nedá, ale z odstupem času jsem poznal kouzlo Borata. 4 hvězdy a to za gumovou pěst, pink ponk a disco chrátky. Mimochodem ten pinkponchk je dokonalej, hudba, ty dva oblečení maníci v těch hadrech to je luxusní scénka.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Výborná komedie, kam se hrabou první a druhý díl. Stifmaister opět nezklamal. Odplata hochům u řeky atd. Absolutně doporučuju.

Klub sráčů (2000)

To je film sám o sobě, nezasluhuje odpadu! Zasluhuje jednoznačně více. Originální scénky. Opravdu "Skvost" ! A hlavně DJ PAUL BULVA !!