Chůva na zabití (2017)

Modelka spodního prádla Samara Weaving jako chůva Bee, která má na starosti malého Colea, který jednou ze zvědavosti neusne, aby zjistil, co jeho babysitterka vyvádí v prázdném domě. Pořádá spiritistické seance pro přátelé, kde se zabíjejí lidi. Když to zjistí nastává nervydrásající boj o život. ... tak to mne vůbec nebavilo. Jedna hvězda za finále We are the champions.

Girlhouse (2014)

Vila prošpikovaná padesáti kamerami, kde žije a provozuje erotický livechat skupina sexy dívek a sem přichází vydělat si na školné sympatická Kylie. ( Alie Korbin ). První polovina filmu je taková milá sexy podívaná kombinovaná trochou romantiky a v druhé polovině napochoduje do vily záporák a udělá z toho sadistickou vyvražďovačku. PS: Ali Cobrin si pamatuju z Prciček Školní sraz, kde ji opilou oblečenou jen v kalhotkách kolega Biggs vedl domů, ale tady ač u tématu erotického live chatu neukáže vůbec nic ( to jako produkce chtěla ušetřit, nebo chtěli ukázat neukázat nic, že hlavní hrdinka není jako ty ostatní,kteří se tak neupejpají ať žije Amerika.

Zvrácená sestrička (2013)

Zdravotní sestřička Abby, která se po večerech mění ve svůdkyni ženatých mužů, které za to potrestá smrtí. Jednoho dne se zakouká do své kolegyně a Danni v podání překrásné Katriny Bowden, kterou si pamatuju ze Školního srazu ( ne mého ) prciček. Ta její náklonost později neopětuje a nastává čas pomsty. Béčkový film, který se ve své béčkovosti vyžívá až do satiry žánru. Posledních dvacet minut je klasická řezničina . Divák dostane přesně to, co očekává od plakátu a mně to stačilo. Paz de la Huerta se mi moc nepozdávala jako sexbomba ikdyž tam často běhala komplet nahá.

Vražedná dohoda (2013)

Kdybych neznal sérii Wild things tak bych dal i tři hvězdy, ale takto to je obehraná písnička - studentka Sára si začne s Alex , pak tam jsou nějací mrtví, zvraty, intriky, manipulace a trochu erotična bez nahoty.

Angelika a král (1966)

Nejslabší díl Angeliky, který ale definoval představu Čechů jak to vypadá a funguje na královském dvoře.

Helter Skelter (2012)

Trochu bizarní japonský film ze světa modelingu, který mi přijde jako mix filmů Neon Demon a japonského Antiporna z roku 2016, ikdyž až tak šíleně ulítlé to není, ikdyž. ... Jediné čím mne ten film zaujal byla vizuální stránka věci a zjištění, že i Japonky jsou nádherné ( Erika Sawadžiri ukáže prsa do tří minut ), ale jinak mne to minulo.

Goddess of Love (2015)

Psychothriller o striptérce Venus s halucinacemi, která zahání samotu chlastem a fetem , se zamiluje do fotografa Briana, který si s ní začne, protože mu připomíná jeho bývalou ženu, která spáchala sebevraždu. Vztah dlouho netrvá a psychicky labilní Venus se začne mstít, zvláště si vyhlédne Christine, kterou Brian fotil nahou a ona ji považuje za důvod rozchodu. Psycho zabalené do psychologie, mystiky, trocha erotiky a místy artového filmu. Jednoduchý, ale dobře zahraný film s Alexis Kendrou.

Cannibal Diner (2012)

Tři sexy německé modelky jedou kempovat pod stan do lesa, ale mají problém s kanibalskou rodinkou ve staré továrně - stupidní dialogy, špatné herecké výkony, technicky na úrovni ročníkové práce prváka FAMU. Špatné béčko i mezi béčky. Hororové prvky nevěrohodné až směšné, trochu krvavé brutality, nahota žádná.

Klub kanibalů (2018)

Bohatí manželé Octavio a Gilda mají vilu s bazénem u pláže a úchylku, že jeho vzrušuje, že čas od času rozsekne sekerou svého domovníka při sexu s manželkou. Navíc ho jeho šéf Borges vezme do klubu boháčů, kteří se baví tím, že zabíjejí a jedí lidské maso. Potom když Gilda na párty načape Borgese jak mu to do zadku strká jeho zaměstnanec, pokusí se oba manžele zlikvidovat komandem vrahů, které paradoxně zastaví aktuální domovník určeny k rozsekání. Přes béčkový námět to kupodivu po technické a herecké stránce není žádné béčko. Pro fandy hororu málo krve a moc povídání, pro fandy thrilleru moc málo akce a dost nudy. Ale překvapivě mne tento brazilský film zaujal.

I Spit on Your Grave III: Vengeance Is Mine (2015)

Pokračování Plivu na tvůj hrob (2010), který je remakem stejnojmeného filmu z roku 1978 z kategorie rape and revenge, o znásilněné Jennifer, která se brutálně ultrasadisticky pomstí svým prznitelům. Pozitivem je, že se tento film vyhýbá zažitému schématu žánru, ale jde na to od lesa. Hlavní hrdinka navštěvuje terapeutickou skupinu znásilněných žen, kde potká kámošku, která ji vnutí myšlenku, že se budou všem těm násilníkům mstít. A když zabijou i její novou kámošku Jennifer rozjede pomstu ve velkém stylu. Překvapivě je to celkem inteligentní věc, kterou samozřejmě sráží do hajzlu míra brutality, kterou už filmoví fanoušci neocení, pokud netrpí nějakou formou sadismu ( top scéna uříznutí penisu při felaci , zaražení kovové trubky no análu.. pokud právě obědváte, dobrou chuť , nemúžu uvěřit, že na něco takového koukám) . Dám tři hvězdy jako vlastenec za českou stopu pan Koza a Jitřenka.