Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003) odpad!

Kdyby v tomto případě byl záměr natočit parodii na parodii, pak bych dal i 4 hvězdy. Zahrát to špičkoví herci úmyslně tak, jako v tomhle filmu hráli ti dementi přirozeně, byla by to dobrá komedie. Původní BLBÝ A BLBĚJŠÍ je úplně jinde.

Vetřelci (1986)

10/10 - top 10 Director´s cut je totalni pecka, ultimatni masakr a jeden z nelepsich sci-fi hororu i filmu vubec..

Dech smrti (2000) odpad!

0.5/10 Dalo se to, dalo. Ale při scéně, kdy je Anne připoutaná k posteli, jsem to musel vypnout a už tenhle film nechci nikdy vidět - to byla neskutečná demence.

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

7/10 Po vzoru Nicka Slótra mám doma šatník plný košil. S holkama v posteli ale pořád vede :)... skvělej seriál tej doby.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Pusťte na mě hladovýho tygra, hoďte mě do akvárka se žraloky nebo mě přihlaště do sumo zápasů. Jen mě nenuťte sledovat tuhle šílenou věc. 0% [září 2007]

Netvor (1998) (TV film)

Co tady kydáte, tohle není špatný. Jedná se asi o to nejlepší, co jsem na Hallmarku kdy viděl. Atmosféra a příběh byl solidní a ta čtyřhodinová délka není vůbec na škodu. 60% [září 2007]

Útok z hlubin (1999)

Finský rejža Harlin má na kontě jistě podařenější kousky. Zatím jsem od něho neviděl jiný film, než primárně akční a Deep Blue Sea se opět vyznačuje více hmotou svalovou, než tou mozkovou. No celý film je přitaženej za vlasy a já po celou jeho stopáž nebyl schopnej mu na to přistoupit a bavit se. Mohli za to hlavně velice nesympatičtí herci a nepovedené scény, které měly šokovat. Vůbec triky se žraloky byly hodně amatérské. Jednou žralok gumovej, podruhé animovanej až běda. Zkrátka to mohlo být mnohem, mnohem lepší. 30% [září 2007]

Chráníme své děti (2003) (TV film)

Film svým zpracováním spadá spíše do normálního televizního průměru. Vykreslení tématu je podáno lajcky, až amatérsky - zřejmě záměr, aby byl film svým tématem dobře srozumitelný, což se povedlo. Takhle nějak to milí rodiče doopravdy chodí. 38% [září 2007]

Forrest Gump (1994)

Jo, Forrest je jako to pírko. Kam přiletí, tam pohladí, rozesměje. "Jak už jsem říkal, krevety jsou plodem moře. Můžeš je grilovat, vařit, smažit, píct, pražit. Dělaj se jako kebab. ...krém z krevet, se smetanou, s majonézou, s olejem, krevety s ananasem, s citronem, kokosem, na pepři. ...polívky, dušený krevety, saláty , s bramborama, do hamburgerů, do sendvičů..."

Tajuplný ostrov (2005) (TV film)

Že by to byl film hodný 20% si teda nemyslím. Viděl jsem daleko horší filmy. Je třeba ocenit tu kupu dobrodružství kolem ostrova, na kterém mimojiné najdeme obří mravenečky, chobotničky, ptáčky... dokonce i déšť je na tomto ostrově větší a silnější. No k tomu si přičtěte kapitána Nema a máte jeden z lepších filmů na noční hodiny, jenž je hodně typický Hallmarkovské produkci. 35% [srpen 2007]