adriane9

Duše z vesmíru :)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 20.3.2021  17:16
    Výjimeční (2019)

Úžasné.. Citlivý snímek o tom, jaké to je být prostě jen lidský. Dej ztracenému případu domov, dej naději a ono to půjde. Silný zážitek, včetně hudby a Vincenta, co nikdy nezklame.

• 13.3.2021  15:37
    Med v hlavě (2014)

Tila miluju.. jako herce i jakoo režiséra.. německý filmy mam spojený pokaždý s otřesný hereckym obsazením, ale s Tilem nebyl žádnej film chyba, včetně hudby .. Med v hlavě jsem trapně obrečela, bylo to úžasný, krásný a příjemný přesně pro mou duši. Nemůžu nic vytknout a děkuju za zážitek .

• 30.8.2020  08:27
    Šarlatán (2020)

U Agnieszky nikdy nešlápnu vedle je to jistota skvělé režie, a když k tomu připadám Trojana je to bomba. Absolutní vžití do role, žádný sek ani trapný místo, tohle u českých filmů vidím teď tak málo! Bylo mi ctit film vidět, užít si kouzlo Mikolaška od začátku do konce. Doporučuji!

• 5.10.2019  21:45
    Joker (2019)

Chachá snad poprvý mi v kině nevadilo, že nějakej dement bliká mobilem a hlasitě žere nachos, protože výkon Joaqina byl naprosto strhující. Taneček na schodech a celá ta show po tomhle mě absolutně sejmula a já bych to prostě pozabíjela taky:-). Doteď jsem myslela, že Ledgera nikdo nepřekoná, ale teď jsou vyrovnání a můžu jen doporučit. Nenechte se zmást pomalým začátkem a protivným smíchem ono totiž tohle celé vás dovede do senzačně šílenýho konce kdy by to bez toho začátku nestálo zato.

• 29.8.2019  19:39
    Deadpool 2 (2018)

Kdyby tu masku nikdy nesundal tak je Deadpool docela sympoš... Jenže sundal no. Každopádně nejsem na tenhle žánr, dívat jsem se musela v rámci rodinných vztahů a jo ono to bylo svižný, vtipný a vůbec dobrej zážitek :-)

• 8.7.2019  19:14

Pro mě nejvíc emočně nabitej film za letošní rok. Moje mateřský srdce se otřáslo, brečela jsem jako prase a nikdy to nechci vidět znova.

• 25.5.2019  16:10

Kate je nejlepší.. nej a nej. Jí věřím každou roli a věřím jí tady tu beznaděj, konec sil, vyčerpanost i zamilovanost. Zkrátka tenhle kousek se mi trefil do nálady, do správného času a celý jsem to prožila s nima. A konec? Jeden z těch fajn kýčů, který miluju včetně hudby.

• 15.5.2019  19:22

Ale jo děj fakt pokulhává, není to nic extra skvělého, jenže!!! Matt je moje láska žejo a já si ho užila od začátku dokonce, mám přesně napočítané záběry kde je nahatej a ač je film celkem o ničem, tak už kvůli němu to stojí za to, nehledě na to slunce, moře, loďky a rybičky. Amen.

• 17.10.2018  23:25

Neskutečná várka úžasných skladeb a doják k tomu.. Žádná směšná červená kejda, ale upřímnej citovej masakr pro moji hudební duši. Díky Stef a Bradley a díky všem co neobsadili Bjóncé :-).

• 10.8.2018  09:04

Ježiši tohle fakt šlo, nečekala jsem že se zasměje i takovej cynik jako já. Zkouknuto v rámci rodinného večera, ale rozhodně žádná nuda, doporučujem :)

• 18.2.2018  21:43
    Eva Nová (2015)

Neskutečný zážitek! Já v poslední době filmy děsně zanedbávám, ale došlo mi, že paní Vašáryovou si prostě nesmím nechat ujít, a jistěže! Naprostá bomba, smutek a všechnu tu tíhu jsem nesla spolu s Emilií. Jak tuhle těžkou roli bez hudby a plnou srdcebolných výrazů dokázala zahrát nikdy nepochopím. Ale já nejsem herečka žejo. Tisíceré díky za tenhle zážitek.

• 15.11.2016  10:27

SPOILER Bridget jsem milovala, první i druhý díl to se přiznám hned, ale tohle mě strašně zklamalo. Reneé je fakt divná, přemýšlím jestli to byla vůbec ona, nehledě na to že jsem odpůrce žen, které mají důvod váhat kdo je otcem dítěte (a je mi jedno, že neplánovaném). Prostě jsem se nějak nemohla zasmát i Colin mi přišel takový unavený a jediné co mi spravilo náladu byl Ed Sheeran a scéna na festivalu a dokonce i snaha dostat Reneé dveřmi do porodnice. A to je na mou milovanou starou známou Bridget málo.

• 13.11.2016  14:23
    Inferno (2016)

Opět Tom, který mě nezklamal a z kina si nesu zážitek, který stál za to. Osobně mě nejvíc fascinovaly právě vize Langdona, to byla neskutečná podívaná, včetně krásné Itálie a kvalitních herců. Historii miluju a tenhle film mi nabídl téměr kompletní směsici toho nejlepší u filmu.

• 14.10.2016  11:47

Osobně mě popularita tohoto lesa nijak neuchvátila, jak pro film tak hlavně ve skutečnosti. Ale tento snímek byl skvělý, Naomi suprová a miluju Matthewa, mám ráda jak hraje a nepřehrává, celý ten příběh byl pro mě dojemný. Lehké tajemno mi nevadilo a dokazuje to to, co si odjakživa myslím, že mezi nebem a zemí něco je.

• 4.10.2016  23:05

Božská Florence, Božská Meryl a řekla bych to samé co bylo v závěru snímku "Já se ti nikdy nesmál, tvůj hlas je nejopravdovější co jsem kdy slyšel". Není to vyloženě můj žánr ale ta Florence měla opravdu neobyčejný život a její příběh stál za sfilmování a tady ho máme a je takový jaký by měl dle mého být.. Opravdový.

• 4.10.2016  18:09
    Švadlena (2015)

Nádherná Kate a její úžasné modely, to byl pro mě absoltuní top. Mě prostě baví se jen tak dívat na to jaká je, její ledové chování s křehkou duší uvnitř. Trochu mě nemile dojal konec ale aspoň se to vymyká a rozhodně tento snímek nelze zařadit do hloupoučkého romatického drama. Kdo rád Kate a dobové kostýmky rozhodně doporučuji.

• 1.10.2016  09:22

Tim Burton je král fantasy to mu nikdo upřít nemůže. Pro mě byla asi chyba to, že jsem milovník tohoto knižního příběhu, a tak nějak jsem v tom hledala to kouzlo co Riggs na plno dokázal písmem stvořit. Nepopírám že krajina, nestvůry, hrdinové a především Eva Green byli úžasní ale ten boj ke konci snímku mě strasně zklamal a ze čtyř klesám na tři hvězdy. Ja vím, člověk by měl chápat určitou rozdílnost knihy a jejího sfilmování ale toto uzemnilo celkový dojem i pro diváka, co knihu nečetl a děj konkrétněji neznal. Tak jak tak film je moc krásný a fantazie jela na max.

• 29.9.2016  10:09

Prostě to musím napsat - A proto, mějte svoje děti rádi (a vlastně tak trochu i ty cizí), dejte jim co potřebují, protože z nelásky pramení zase jen nenávist a krutost. Výborný severský snímek, ostatně tady se točit umí bravurně, a toto není žádná výjimka. Silný syrový film o hloupé víře, otřesnému dětství, dospěláckému bláznovství a hlavně o strachu rodičů..

• 31.8.2016  20:51

Po dlouhé době zase hodně příjemná čeká komedie. Zasmála jsem se i zasnila, jen teda ta hraná slepota a podivný zpěv Marka mi trochu vadil, ale odpouštím. Vetchý, Stašová, Balzerová a Nárožný excelovali a vtipem z tramvaje stále bavím i své známé :).

• 27.8.2016  10:11

Pořád mám ten film v hlavě. Asi to tak fakt je, že svět a i ten filmový se dělí na ty co děti maj a co ne. Tohle prostě nejvíc zasáhne otce a matky. Strašně to bolí vidět to dítě, co tomu všemu možná rozumí víc než my, vidět film, který exceluje jak v dospělých tak v dětské roli. Měla jsem pocit, že jsem tam s nima, že jsem v jejich bytě, že sedím v soudní síni a taky že koukám v dětském pokoji na pláč jejich syna.

• 12.8.2016  13:33
    Sága rodu Forsytů (TV seriál) (2002)

Miluju tuhle ságu a už jsem dala za svůj život druhé kolo shlédnutí.. Jednou v pubertě a teď kdy jsem ještě větším milovníkem této historie, tedy doby viktoriánské. Nádherná Gina McKee a odporně dobrý Lewis, příběhy propletené, citové strádání i kopa vášně. Zkrátka všechno pěkně naservírované v okruhu rodiny, která mi přirostla k srdci.

• 5.8.2016  22:14
    Suburra (2015)

Famózní soundtrack od mých oblíbenců M83 to především. Zbytek šlo tak nějak mimo mě ačkoli nuda to určitě není. Do paměti se mi vryla scéna v rybářské chatrči ke konci snímku to byla prosím pecka!!

• 31.7.2016  09:44

Pro mě je celý ten Batman strasně vtipný komiks a do reálné podoby mi to vyznělo ještě směšněji. Co ale zde nelze vytknout je Joker, boha to byl výkon jak blázen, fakt jsem si ty scény s ním musela vracet a zírala na to masakrální vžití se do role. Fakt to neměl brát tak vážně. Ve finále pro mě průměr (protože i Bale je bez těch oušek na hlavě sympoš:)).

• 31.7.2016  09:36
    Jason Bourne (2016)

Luxusní zážitek z filmu to především. Matt se pro Bournea narodil to mu upřít nikdo nemůže a v tomhle díle dali mou lásku Vincenta to je pak z filmu naprostá jízda. Honičky, sledovačky to vše naservírované ve 117 minutách, že jen odejít na WC by byl hřích. Doporučuji!

• 27.7.2016  22:30

Když já mám pro Toma a Julii prostě neskutečnou slabost. Jasně je to americká komedie, příběh romantický a obyčejný, ale jsou tam ti dva a hned to dává snímku jinou hodnotu i směr. Mám ráda záběry na Julii a její božský úsměv a krásné, chemií nezničené nehty i ruce a taky Tom a jeho psí oči jsou legendární. Díky za čas vidět dva exceletní herce v milých rolích.

• 25.7.2016  15:32
    Medvídek (2007)

Rozporuplné hodnocení zde na čsfd mě hodně překvapilo a musela jsem to vidět. Od vzniku filmu sice dost pozdě, ale jsem za to ráda protože jsem si sama prošla nějakým příběhem a vidím to jinak. Tohle musí vidět fakt člověk co si prošel nebo prochází manželstvím a doslova řečeno - moc to nehrotí. Jde o to, že ty postavy a jejich svět jsou tady šílené, člověk se s někým stotožní a nakonec je na něj naštvaný nebo naopak. Jednání schvalujete nebo jednoznačně odmítáte a od toho se odvíjí ty názory zde. Já za sebe říkám, že svět by neměl být černobílý a jak bylo řečeno na závěr snímku, nejde o to všechno pochopit, ale chtít to přijmout. Výborný Macháček,Trojan a Vilhelmová.

• 18.7.2016  15:33

Úžasný výkon Toma Hardyho, bombová a jedinečná dvojrole. Nečekala jsem tuhle pecku ani omylem, spíš jen nudu s kopou chipsů. Každopadně moje chyba, tohle je solidní gangsterka se vším všudy, a taky hodně vtipný snímek s dobrýma hláškama. Tom Hardy u mě zase stoupnul v herecký ceně :-)

• 12.7.2016  21:26

Velmi krásný snímek s krásnými kostýmy semtam i herci, doplněný o otřesný a vulgární český dabing. Každopádně děj je silný a odvážný a mě se životní příběh lady Fleming vždycky líbil. Ve finále je to pro mě potěšující kvalita.

• 11.7.2016  11:12

Dávám pouze jedinou hvězdu a to za příjemnou Zdenku Procházkou, krásnou vilu Tugendhat a také za kostýmy, které byly velmi zdařilé. Ovšem zbývající herecké obsazení, dějová linie to vše bylo naprosto otřesné, jsem pohoršena vším tím co o Lídě bylo vyřčeno. Nesoudím její osobní život ale mohu si dovolit mít na něj názor protože jsem přečetla knihy i zhlédla dokumenty o ní a jejím průběhu života, tudíž si dovolím říct že nejsem žádný neznalec.. Jak uvádím u dokumentu Heleny Třeštíkové, Lída pro mě byla je a bude paní herečkou, která se jednoduše zamilovala a je jedno kým ten člověk byl.. A je mi naprosto na zvracení z posledních dovětků v tomto filmu, kde se cituje ubohý článek z deníku AHA! a to, že Lída zemřela zbavená svéprávnosti a zahořklá. Jděte do háje.

• 29.6.2016  21:02
    Divoši (2012)

To je tak, když se necháte unášet filmem kde semtam upadne hlava, něco co tam nepatří ale je, no co už odpouštím to, protože jinak to byla pecka a ty dva...no prostě ty dva bohy chci mít doma taky :))

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12